Maminka.czDiskuzeTěhotenství a porod

Duben 2012

Dobré ráno budoucí maminky, dnes jsem si dělala těhotenský test a jsou na něm patrné // < Termín porodu by měl být v dubnu 2012, ještě tomu dám pár dní a pokud bude čárka sílit objednám se k doktorovi. Pojďte si povídat o trablích i radostech spojených s těhotenstvím!
Celkem 1071 odpovědí Zobrazit jako strom
Tak jsem napsala takovou dlouhou odpověď a ona se mi smazala :(((( áááá. Tak znova :) Stázi, jsem z Jižní Moravy, takže druhý konec republiky:( Teď jsem byli 14 dní u našich, takže si Karin bohatě užila pra a praprarodičů. Zato já jsem vůbec nepostíhala všechno a všechny, co jsem chtěla :( A manžel to měl za trest, protože dovolenou, kde bude sedět zavřený v baráku max občas na návštěvě, si nepředstavoval. Pořád chtěl někam aspoň 2 dny na welness, ale nebylo kdy a ani za co. Před tím než jsme tam jeli, tak už měla Karin 14 dní prázdniny, takž byla měsíc bez školky, ta už se tam tááák těšila, že tam v pondělí doslova utíkala. Jak píšeš Stázi o Honzíkovi, mě přijde, že jakékoli má Karin období, tak si říkám, že je to snad to nejkrásnější a že bych chtěla, aby taková zůstala. A pak příjde další období a říkám si to zas :) Hrůza jak to letí. Už je to taková velká holka. A jak rozumuje občas. A je šííííleně hravá! Ale díky za to. Snad už rok u nás frčí Playmobil a ne a ne ji to přejít. Pořád čekám, kdy s tím skončí a to je denně pořád dokola to samé hraní. A krom toho teda teď dost i Barbie a občas panenky. Na Vánoce jí chci koupit nějaké větší lego duplo, ale bojím se, že si s tím nebude ani hrát. A na závěr jedna novinka :) Když půjde všechno dobře, bude mít Karinka na začátku července brášku nebo sestřičku Manžel nakonec souhlasil s druhým dřív a zadařilo se napoprvé Ale ještě nikdo to neví, jen nej kámoška. Když dobře dokončím první trimestr, tak to dostanou babičky a dědečci přes skype na Vánoce jako dárek :)A co ostatní? Už se nikdo nekouká?
Odpovědět To se mi líbí0
@Andy14Andy to je super,že si se ozvala..já už sem taky moc nechodím,ale občas kouknu jestli někdo nepřidal příspěvek.Je vidět,že nás nejen dětičky hodně zaměstnávají Jinak s Honzíkem jsme na mandlích nebyli-zlepšilo se to natolik,že po ko.u dr.nebyl třeba žádný zákrok.Ale dost jsme odsávali,smrkali a ouška to stejně odnesly,no a já jsem byla celkem z toho urvaná..ale jsou horší věci.V červnu jsme odjeli do Chorvatska,tak věřím že se to spravilo i když minulý týden začala školka a má rýmu jak hrom Já jsem Ti chtěla říct,že s druhým dítětěm je to dost náročné pro mě,ale každé je jiné a u Ondráška jsem nevěděla že ho mám.No a taky-jedno Ti každý pohlídá ale dvě už ne.Ale chápu,že po něm toužíš, i já to tak měla a jsem za něj ráda a moc ho miluju,ale jak píšu je to s ním mazec Jinak facebook zatím nemám,ale chystám se ho založit-jinak jsem z Děčína ale Tebe si nepamatuju odkud jsi.Chtěla jsem to dohledat,ale je to moc stránek.S Honzíkem je legrace,čím dál víc si uvědomuju jak málo se směju nebo usmívám(letos samé pohřby a nervy nadranc)a přitom za chvíli bude předškolák a už nebude tak roztomilý.Předevčírem jsem ho ráno vzbudila a on povídá:mami to jsem rád,že si mě vzbudila a já se ptám jestli půjde do školky a on že jo s takovým tónem v hlasu že se ptám.Paní učitelce říká:to jsem rád že jste tady-prostě miláček(tak mu říká i učitelka).Tak zatím
Odpovědět To se mi líbí0
@sadkovaAhoj holky. Já se přiznám, že jsem na diskuzi uplně zapomněla:((( Catherine, ty už máš doma určitě druhého drobka ... Snad také ještě něco napíšeš. Už ani nemá cenu se vyjadřovat k tvému těhotenství. A tím stěhováním to je teda nevinka, už jste se určitě také zabydleli. My také byli s našima, než jsme jeli sem, občas boj, ale muselo se to zvládnout. Stázi, tak do Honzík, už je to lepší? Podařilo se vám nakonec jít na ty mandle? U nás nic nového. Tato sezona je nějaká stresová, náročná, samotné provázení mě baví, ale všechno okolo toho ... náš šéf prostě nikdy neměl být šéfem, to tady vědí všichni, vůbec neumí řídit lidi, ani zámek, katastrofa. Pořád si hrozně přeju také druhé, doufala jsem, že manžela do léta přesvědčím, ale nestalo se. Byla jsem z toho jednu dobu dost špatná. Ale už říkal, že prý od ledna začneme pracovat, tak snad se zadaří. Jinak si to tady užíváme, ve volném čase výletujeme, poznáváme. Karinka spokojená. Každý den se nestačím divit, jak je šikovnější a vyspělejší a co už všechno zvládá, kolikrát mě to uplně dojímá. Určitě to máte taky tak :) Když už jsem si vzpomněla, tak sem budu koukat a snad občas některá písnete. Mějte se a užívejte zbytek léta! Jinak mě třeba napadlo, jestli bychom se třeba nepřidaly navzájem na facebooku, sice se neznáme, ale třeba bychom se jednou mohly potkat doopravdy ... i když kdoví, kdy my se vrátíme do republiky a ty jsi se nám Catherine odstěhovala daleko :)
Odpovědět To se mi líbí0
@catherineteeda Catherine to mě mrzí s tím zvracením..jsem to minule zakřikla 9kilo to fakt hodně,to bych byla slabá...a jak to dopadlo s tím soukromým hlídáním Beníka?máš můj obdiv jak to všechno zvládáš a ještě ten syndrom..koukala jsem na to,ještě jsem o tom neslyšela Přeju Ti ať si to odteďka jen hezky užíváš!Andy ani jsi nepsala o svatbě..těším se na nějakou fotečku jak Ti to slušelo U nás stále stejně, na ORL už ani nepočítám kolikrát jsme tam byli.V pátek píchali to samé ucho podruhé a v neděli jsme frčeli na amb.a má zánět obou uší,takže ATB.Ani nemá šanci jít na operaci,není týden zdravý a ještě mě od toho všichni odrazujou..ale my už jsme urvaný jak borůvky a od září jsme se pořádně nevyspali,no prostě takhle nejde normálně fungovat.Honzík je doma stále otrávený a uplakaný že nikam nemůže.Tomu staršímu mandli brali a od tý doby tolik nemarodí.tak se těším na další čtení mějte se moc hezky
Odpovědět To se mi líbí0
@Andy14holky já nevím jak napsat normální příspěvek, tak to dávám jako odpověd Dlouho jsem tu nebyla, nebyl čas ani chuť se přiznám....Stále jsem zvracela, zhubla jsem 9 kg, ale teď jsem překonala 20 tt a už je to lepší...sice se pomalu rozpadám, bolí mě yčle klouby, záda, prostě komplet všechno...si připadám jak malomocná :-dDo toho je Ben furt nemocný a dokonce jsme skončili i na neurologii, podezdření na Aspergerův syndrom....achjo, já doufám, že je to jen nějaké období, a že to nebude pravda, i když jsou i horší diagnozy.....No u nás velké změny, budeme se stěhovat do západních Čech, k rodičům, aby mi pomohli s prckama a až tady prodáme barák a manžel si tam udělá klientelu zkusíme tam pořídit něco vlastního a zabydlet se tam...trochu se bydlení s rodiči bojím, ale přinejhorším najdem nějaký nájem, i když by to finančně asi bylo náročné, ale zase budem blízko všech, já toho nebudu mít tolik na hrbu a třeba si konečně dodělám toho inženýra Andy to je super, že jít ten jazyk tak jde....Ben mluví hodně a furt a nejhorší je, že dělá ostudu, on si spojí takové věci, pak to někde h odně na hlas pronese a já jen rudnu .....tuhle si sundal v lékarně kalhoty a ukzoval lekarnici kde ho bolí zadek no já myslela že ho přerazím a to je furt něco s ním....taky mám problém jak vezme miminko, zatím říká že ho nechce, že chce jenom maminku a že má rád jenom maminku, tak snad se to nějak srovná....tak napište děvčata jak se máte...tady hnusně, sníh, zima, že budem zas trčet doma :-/
Odpovědět To se mi líbí0
@Andy14Ahojky,tak koukám že jsme nějak více zaneprázděné Holky jak já teď přeju všem zdraví,víc než kdykoli předtím...pěkně se nám to tu sype.Honzík není od září stále zdravý,také ho potkal zánět stř.ucha,takže před svátky píchaly a my museli na hory jet déle.Aspoň,že tam byl nakonec sníh.Sice mladýmu nafoukalo do ucha a zanítilo se mu oko a Honzíkovi se to všechno vrátilo...co vám budu líčit,mezi lidi s ním jít je skoro už nemožné.Do toho všeho jsem se vysypala po letech celá lupénkou,můj brácha též a Honzík má pár flíčků.O víkendu jsme tu měli stejně staré přátele i oni teď řeší vyšetření a čekají na výsledky Takže s Honzíkem není možné jít ani na tu operaci(musí být nějakou dobu zdravý)tak jsem se rozhodla zkusit to znova s homeopatií.Jinak Honzík na horách oslnil celou partu svýma hláškama,škoda,že jsem si to nepsala..např.Můžu pivo? Nebo stále říkal čau kámo!to ho naučil manželův kámoš.Pravou pohádkovou zimu jsme viděli na Ještědu a na Sněžníku,jo teď už je to všechno zas dole i u nás.Přišel manžel a ztratila jsem nit.Tak brzo napište jak proběhla svatba,co miminko a děti..
Odpovědět To se mi líbí0
Krásné Vánoce, maminky, plné pohody. A do nového roku hodně zdraví vám i vašim blízkým, hodně štěstí a lásky!
Odpovědět To se mi líbí0
Holkyyy, já tu tak dlouho nebyla a taková novinka Catherine, tak to mooooc gratuluju, snad je tedy vše v pořádku, to je supeeeer. Já bych taky chtěla moc druhé, však víte, ale náš táta nechce, prý to nevidí ani na příští rok :'( Jinak přípravy na svatbu už mě nebaví a nebaví, pořád nějaké zařizování a vše jen přes net. Jo a šaty přišly, ale vůbec jsem je nedopla přes záda, takže jsem je polala zpět do Číny, ale myslím, že peníze už nikdy neuvidím. Takže na mě doma čekají šaty, které jsem si koupila na mimibazaru po jedné nevěstě, tak snad se mi budou líbit i ve skutečnosti až je za týden uvidím. Příští víkend vyrážíme zpět ČR, asi tak na měsíc, já se tááák těším. Tak hlavně ať nám to všechno klapne a hlavně ať se vydaří odpolední zábava, protože toho se bojím, že bude nuda, nemáme nic nachystané a nikoho, kdo by to tam trochu vedl a něco vymyslel. Jinak Karinka už mluví francouzsky v podstatě tak jak česky, normálně ve větách. Rozumí už dávno všemu. Ve školce se jí líbí, od auta vždy už utíká a těší se. Teď jsme byly nachcípané, tak akorát zmeškala dva dny minulý týden. V říjnu měla 2x zánět středního ucha, ale vždy jen ATB a chodila normálně do školky. Stázi, snad ty mandle pomůžou, do té doby se držte. A na zimu se zatím nechystáme :) Já bych si přála sníh na svatbu, když už je tedy v zimě, ale spíš čekám, že bude třeba pršet. No hlavně žádnou břečku . A tady ve Fr bych byla i ráda kdyby byl sníh, právě kvůli malé, vždyť loni vůbec nebyl, a ona už teď vykládá, jak by chtěla na saně. Akorát mě štve, že tady není kde bruslit, a nejbližší zimní stadion je 40 km Jinak dárky už pokoupené, chtěla jsem to mít z krku, ať pak vím jak s financema, s útratou na svatbu jsme to nakonec dost přehnali, tak snad prosinec nějak dáme. Já jsem tady teď od začátku listopadu na místním pracáku, ale vůbec netuším, jak je to tu s placením, takže do kdy budu bez peněz A počasí tady máme zatím nádherné, přes den je pořád až 12-15°.A teď sem nejdou přidávat fotky?
Odpovědět To se mi líbí0
@catherine100 Tak to je teda novinka,při těch potížích cos měla,viď?SupeeerTak pssst ať se nevyplaší A jak Ti jinak je?Zvracelas i první těhu?U nás nic nového od září stále marodíme...no vlastně jo malej huhňá a chrápe takže na trhání mandle půjde víc jak o rok dřív,tak asi do půlroka nastoupíme do Ústí n./L.Nesnáším nemocnice V září jsem odmítla nástup s akut.zánětem nosohltanu,s tím že si ho ohlídám sama-nemocnici máme 10min.odtud.Do mladýho cpeme ovoce a zeleninu jak to jde a zjistil že to není tak zlý,Honzík s tím nemá problém.Už jsme z letošní úrody snědli a vypili snad 20kg jablek Jak se chystáte nebo těšíte na zimu?Já bych uvítala sníh nejen na 2dny,hlavně kvůli klukům,ta čvachta je protivná.No asi nepíšu moc pozitivně,tak mě berte s rezervou.Přes týden mě zlobí krční páteř a Honzík se měsíc budí v noci kvůli tomu chrápání tak nejsem moc happy.Andy ani nepíšeš jak probíhají přípravy a jak ses teda rozhodla s těma šatama Reny tys už tu nebyla věčnost,je vše o.k.?
Odpovědět To se mi líbí1
@Tereza VlasatíkováDoprčič, mě to tady nefunguje, nelíbí se mi to aaaaaaaaaaaa.....sakra No ale chtěla jsem napsat Andy, že ty šaty jsou nádherné, uplně božíproč tam máte každá jiná jména, mám ve vás teď pěknej bordel dneska moc nestíhám, protože jen zvracím a polehávám a víte proč? protože jsem těhotná ...vím to týden, tak se raduji zatím potichu, uvidíme jak to dopadne, ale podařilo se nám na poprvé, tak tu tatínek chodí jak páv m: ...no a holky pište jak se máte, te%d jsem možná zavítám častěji...teda jestli se tu zorientuju
Odpovědět To se mi líbí0
@Andy14Mně to přijde jednoduché. Když odpovídám na otázku, která je přímo nahoře (tlačítko Odpovědět pod ní), ukáže se odpověď hned nahoře, protože příspěvky jsou řazené od nejnovějších.Když ale odpovídám už na nějakou odpověď, příspěvek se ukáže pod ní. Aby bylo vidět, že to k ní patří. Kdyby to bylo hned nahoře, jak by se dalo poznat, na co odpovídáš?
Odpovědět To se mi líbí0
@Tereza VlasatíkováBanschee, vítej zpátky! Návod jak to tu funguje? Vůbec nechápu, jak jsi přidala příspěvek nahoru, mě jde jen odpovídat, asi se budu muset zkusit přihlásit Terez, a děti budou teda také bilingvní, budou mluvit arabsky nebo anglicky? Na Karin jdou každý týden vidět pokroky ve francouzštině, to jsem moc ráda. My jedeme na víkend na otočku domů na Moravu na hody, už teď z té cesty mám hrůzu, poslední dobou Karin moc nemá ráda delší trasy a představa šílené D1 Ale snad to zvládnem, hlavně cestu zpátky, a ty dva dny si tam užijeme, půjdeme zase obě v kroji .
Odpovědět To se mi líbí0
Ahoj holky,asi po roce jsem se přihlásila na maminku a nestačím se divit , je to tu celé nové, tak vůbec nevím jak přidávat příspěvky a tak.. Taky budu muset asi hodně dočítat abych zjistila jak se všichni máte.U nás vše ok, stále jsme v Qataru, kdo ví jak dlouho tu ještě budeme. Děti jsou super, Franta chodí už rok do školky (jsou mu 4), Eliška půjde teď v lednu k zápisu do stejné a nastoupí příští rok v září. Já bych si pomalu měla hledat práci, je to tu trošku složitější.. Zatím chodím na arabštinu a teď mám měsíční kurz malování hennou. Bohužel jsem z něho zatím moc nestihla, protože jsme všichni marod. Dneska mi chlap odletěl na služební cestu, tak se těším na večer až zapnu nějaký babský film a dám si sklenku . V pátek letíme do Norska, jsou tu svátky..To je asi tak všechno, budu ráda, když napíšete ve zkratce jak se máte, já to zkusím přelouskat. Jo a taky návod jak to tu teď funguje Zatím se mějte, zdravím všechny!
Odpovědět To se mi líbí0
@Andris14Andy,ty jsou uuuuužasné úplně si tě v nich umím představit A taky by se mi líbily Tak máte nové sžívání se školkou ale malá je šikovná.Našeho už bych tam taky šoupla,aspoň na dopol.,když je pryč 2hod.tak si nesmírně odpočinu.Jak si psala odmlouvá,zlobí a víte ještě co k tomu hází s hračkou a říká LEGO(to je z písně tuším od Shakiry) Je to už na budku,pač už tu mám vzteklý tři.Mladej dnes málem roztrhal sešit-doháníme tenhle víkend úkoly za 3dny marod No,ale musim to brát sportovně-ty Catherine sis "užila" nemohla jsem uvěřit kolik věcí člověk snese Ať máš už konečně klid!Jinak koupila jsem to nepromok.prostěradlo do postele a je to super,Honzímu stačí trochu a je durch.No a byli jsme v Německu na té svatbě a měli to moc pěkné,měli to do bordó barvy a nevěsta měla ornament u oka,manželé se naučili krásnou cha-chu a viděli jsme natočenou parodii jejich přáteli na pohádky z Disneyovek s čes.titulky prostě prča.Kvůli klukům jsme odjeli jako první,byli jsme hotoví ještě 2dny Malý tam tančil a bavil celou familii Snad brzo napíše i Reny,Banschee,Eva..
Odpovědět To se mi líbí0
@catherine100Holky, tak se tady zase nic moc neděje :( Teď jsem tady nějakou dobu nebyla, protože mi umřel počítač, tak jsme konečně minulý týden koupili nový a je taaak pomalý, že z něho rostu Máme za sebou první týden ve školce. První dopoledne tam probrečela až jim z toho usnula a spala dvě hodiny a pak už to bylo je lepší a lepší a přes den neplakala nikdy (je tam od 9h do 16:45) a dnes poprvé neplakala ani když jsem odcházela, jen trochu pokňourala. Francouzsky už rozumí a začíná i trochu používat krátké věty, které má naposlouchané (jako př. to smrdí, to není pravda, to není hezké, to se nedělá, je to studené ... a tak samozřejmě ve fr :) )A už začíná pěkně zlobit a odmlouvat, tak nevím, jestli na ni nejde nějaké období vzdoru A holky můžu se zeptat na váš názor na tyhle šaty? http://cgi.ebay.fr/ws/eBayISAPI.dllJinak na svatbu zatím stále nic nemám zařízeno nachystáno a veškerá inspirace a hodiny na netu mi zůstali uložené ve starém pc :(( ala aspoň mám představu.Mějte se a pište.
Odpovědět To se mi líbí0
Ahoj holky,
ani nevím jestli psát, protože mi asi neuvěříte...
u našich to bylo sice fajn, ale Beník skončil 3x u doktora - roupy, zánět spojivek, silná alergická reakce (neví se na co), no a já odpadla se zánětem nosohrtanu :-@

jinak po doktorech lítám většinou s Benem, hlídání tu nemám, takže smůla, od září chci zkusit občas jedno soukromé hlídání, ale je to celkem drahé, tak uvidíme no...
Jinak Ben se parádně u našich rozkecal, zpívá už cca 20 písniček a je fakt samostatnej, horší je, že má fakt nevyčerpatelný zdroj energie, lezli jsme po kopcích, lítali po ZOO, chodili po houbách - my večer mrtví a dítě nám skákalo po hlavě :'(

Stazi mě je taky líp co cvičím a jím Chlorellu, ale ti doktoři nějak hledají a hledají nové věci

a super, že spí sami, taky bych chtěla.....Ben teda spí sám v posteli nad náma, ale k ránu si mě zavolá k sobě a uspávání u nás hrůza

Andy tak velká gratulace, jen vybírej, vybírej, to je na té svatbě to nejlepší <

Odpovědět To se mi líbí1
Catherine, snad už odpočíváš u vašich a nabíráš trochu sil. To je mazec s tím tvým běháním po doktorech, snad to nebude nic hrozného nakonec, držím pěsti.

My už taky bez plenky úplně, ale v noci kolem jedné vstávám ji dát na nočník, vyčurá se v polospánku a hned zase spí. Přes den je v podstatě v čurání už samostatná. Jinak u nás pořád tak nějak normál, v práci oba ok. Akorát teda teď má Karin krizové období a domítá být s babičkou a když jdu do práce, tak dělá šílené scény, chce být jen se mnou, přijde mi to jako nějaká druhá separačka, ale nevím, jestli je to v tomhle období normální, nebo je prostě opravdu jen hrozný mamináč. Dnes tak brečela až z toho v půl jedenácté dopoledne odpadla :'( a dvě hodiny spala. Ale pak byla naštěstí celé odpoledne v pohodě a s babičkou si to užily.

Stázi a Honzík je teda šikovný, že už spí ve velké posteli, ale má výhodu, že má bráchu a je v pokoji s ním. Ani nevím, jestli Karinka něco šroubuje, asi nemá moc příležitostí Ale krémy miluje, to jak se někde něco zapomene, tak v nestřežené chvíli to má taky všude

Také bych se chtěla konečně s někým podělit o novinu, a sice že budeme mít 13.12. také konečně svatbu < . Už jsme to naplánovali před odjezdem, ale zatím o tom nikdo neví, možná to ani říkat nebudeme a všichni kromě zúčastněných se to doví až po. No uvidíme. Takže teď mám zrovna takové období, kdy sedím, netím a obhlížím šaty <3

Reny, a co ty, dlouho jsi se neozvala. A Banschee? A Eva?
Odpovědět To se mi líbí0
Teeeda Catherine to jsou zprávy :-S a kdo ti pomáhá hlídat Beníka, když běháš po doktorech?
Taky se občas cítím navíc když se všechno sype,aspoň teda minulý rok.Musím říct,že jak pravidelně cvičím tak je mi líp,ale teď mě pro změnu zlobí koleno že by sportem ku trvalé invaliditě?

Jinak kluci už budou spolu v pokojíku dva měsíce,Honzík tam spinká dole na patrový posteli.Teď maj předělaný pokoj-vymalováno,položený lino...ještě nějaké doladění a můžem se vrhnout na další místnosti s malováním :-S Takže dovča se letos nekoná,možná zimní- hory.Za měsíc razíme na šest dní do Německa na svatbu,ale to do dovolené nepočítám-spíše je to návštěva u příbuzných.Malýho musíme mít neustále na očích(taky vám šroubujou na co přijdou?-nám třeba rozdělal opalovák a nešlo to dolů z vlasů) a máma už ho nechce moc hlídat.Chtěli jsme alespoň na dva dny na vodu,ale asi to nevyjde.Akorát u "tety" byl hodný-je to naše kamarádka co má stejně starýho kluka jako je náš starší kluk.Stará se ještě o dvě babičky-jedna o berlích,druhá na vozíku...no vůbec to nechápu,má snad křídla Jinak nic novýho,na nočník a wc zvládá,mluvení taky-včera jsem byla překvapená, když jsem ho posílala vyčistit zoubky za tátou a odpovídá mi celou větou že už si zoubky s tátou vyčistil až je mi líto že jsem nebyla u zápisu,s dětma je moc rád
Ať jste v pořádku a opatrujte se flower
Odpovědět To se mi líbí0
Ahoj holky,
čekala jsem co bude dočítání a tady prd

No my si užili výbornou reakci na očkování MMR, dostával se z toho skoro měsíc, takže teď hledám normálního pediatra, co nám dovolí individuální očkovací plán, kdybyste o někom na vysočině vědělky dejte tak prosím info..

no já teď byla na laparoskopii, nic nenašli, tak mě čeká další řada vyšetření, připadám si jak kdyby mi bylo 100 let a ne 28 :-S ..jo teda něco našli, při předoperačním nějakou vadu na srdci, takže super čeká mě ke všemu navíc ještě kardio...no to jen tak se to hezky sere proto jsem tady dlouho nebyla...

Jinak co u nás nové, jsme bez plenek komplet (teda na noc jí dávám, když toho hodně večer vypije,ale většinou je suchá)...Beník už dokáže mluvit v jednoduchých větách i skloňovat už zvládá, jen teda má hroznou výslovnost a šlape si na jazyk..

teď začal i trochu zpívat nějaké písničky či říkanky je to prča s ním....dělá lotroviny, ale už se s ním dá jakžtakž domluvit, takže už nemusí dostávat tak často na zadek

no tátu máme pořád v práci, tak se snažím něco vymýšlet, ale popravdě mě to moc nebaví být stále sama, takže za 14 dní odjedu asi na měsíc k našim...

taky přemýšlím, že začnu hledat práci na částečný úvazek, další dítko teď nehrozí a doma se fakt nudím, jenže tady je práce málo, natož částečný...no uvidíme

a co jinak u vás všech nové? počasí nic moc, že? jedete někam na dovču???
Odpovědět To se mi líbí0
Stázi, pošli nám trochu toho deště, nám by se tady hodil Je tady šílené sucho. flower
S plenkou už je to u nás taky lepší. Necháváme ji teď dost bez ní přes den. Někdy se za celý den nepočurá, pokaždé si řekne (sama jít na nočník neumí, neumí si totiž stahnout kalhoty:) ) a z toho se počurá dvakrát i třikrát. Ale na spaní jí ji dávám, po obědě spala párkrát bez a většinou v pohodě, ale z toho spala třeba úplně začuraná, tak raděj zase dáváme a v noci to nechám až naposledy, před spaním pije kakao, takže v noci čurá.
Už máme první pětku a druhá leze, ale ani jsme to nevěděli, přišla jsem na to náhodou.
Jinak u nás nic nového, mějte se krásně a pište a pište, já valím zpátky do práce
Odpovědět To se mi líbí0

Diskuze

Doporučujeme