Maminka.czDiskuze

RE: Duben 2012

Andy14 28. 11. 2014 15:18:54
Holkyyy, já tu tak dlouho nebyla a taková novinka Catherine, tak to mooooc gratuluju, snad je tedy vše v pořádku, to je supeeeer. Já bych taky chtěla moc druhé, však víte, ale náš táta nechce, prý to nevidí ani na příští rok :'( Jinak přípravy na svatbu už mě nebaví a nebaví, pořád nějaké zařizování a vše jen přes net. Jo a šaty přišly, ale vůbec jsem je nedopla přes záda, takže jsem je polala zpět do Číny, ale myslím, že peníze už nikdy neuvidím. Takže na mě doma čekají šaty, které jsem si koupila na mimibazaru po jedné nevěstě, tak snad se mi budou líbit i ve skutečnosti až je za týden uvidím. Příští víkend vyrážíme zpět ČR, asi tak na měsíc, já se tááák těším. Tak hlavně ať nám to všechno klapne a hlavně ať se vydaří odpolední zábava, protože toho se bojím, že bude nuda, nemáme nic nachystané a nikoho, kdo by to tam trochu vedl a něco vymyslel.
Jinak Karinka už mluví francouzsky v podstatě tak jak česky, normálně ve větách. Rozumí už dávno všemu. Ve školce se jí líbí, od auta vždy už utíká a těší se. Teď jsme byly nachcípané, tak akorát zmeškala dva dny minulý týden. V říjnu měla 2x zánět středního ucha, ale vždy jen ATB a chodila normálně do školky.
Stázi, snad ty mandle pomůžou, do té doby se držte. A na zimu se zatím nechystáme :) Já bych si přála sníh na svatbu, když už je tedy v zimě, ale spíš čekám, že bude třeba pršet. No hlavně žádnou břečku . A tady ve Fr bych byla i ráda kdyby byl sníh, právě kvůli malé, vždyť loni vůbec nebyl, a ona už teď vykládá, jak by chtěla na saně. Akorát mě štve, že tady není kde bruslit, a nejbližší zimní stadion je 40 km Jinak dárky už pokoupené, chtěla jsem to mít z krku, ať pak vím jak s financema, s útratou na svatbu jsme to nakonec dost přehnali, tak snad prosinec nějak dáme. Já jsem tady teď od začátku listopadu na místním pracáku, ale vůbec netuším, jak je to tu s placením, takže do kdy budu bez peněz A počasí tady máme zatím nádherné, přes den je pořád až 12-15°.
A teď sem nejdou přidávat fotky?
Přezdívka nebo jméno
Váš komentář
:-);-):-)):-D^^O:-):-];-]:D:laska::-*:oops:8-)8-D:sok::-\:/]:-<]:-D>:-(:grr::eh:-(:'(8-S:-l:kuk::hmm:8-P:-P:zelenac::-!:-|:tleskani:oboze:potichu:nenapadne:hm:sipka::!::?::napad::achjo::lol::pozor
Odeslat odpověď

Pravidla diskuzí na webu Maminka.cz

Zasláním příspěvku do diskuze souhlasíte s těmito pravidly:

  • Podmínky užívání služby informační společnosti
  • Informace o zpracování osobních údajů
  • Příspěvky se musí týkat tématu článku.
  • Příspěvky nesmí obsahovat vulgární výrazy a slovní útoky na jiné osoby.
  • Příspěvky nesmí poškozovat web Maminka.cz ani ostatní projekty provozovatele.
  • Je zakázáno vkládat do příspěvků nezákonný obsah včetně odkazů na stránky nabízející takový obsah.
  • Příspěvky nelze využívat k reklamě.
  • Příspěvky, které porušují pravidla diskuzí, budou odstraněny. Případně budou upraveny tak, aby neporušovaly pravidla diskuzí. V textu bude následně uvedeno, že příspěvky byly ze strany redakce upraveny.
  • Právo moderovat diskuze mají pouze vybraní zástupci provozovatele. Základní kontrola každého příspěvku probíhá ještě před jeho zveřejněním.
  • Maminka.cz je soukromý web a provozovatel má při řešení sporů, které se týkají příspěvků v diskuzích, vždy konečné slovo.
 

Diskuze

Doporučujeme