reklama

Dubňátka 2010 - Porodnice Brno Bohunice

Zpět na hlavní stránku diskuzí janča maminka | 20. 10. 2009 15:08
Ahoj, ráda bych tady navázala kontakt s nastávajícíma maminkama, které mají termín na duben 2010 a budou rodit v Brně v Bohunicích... Mám spoustu témat k povídání Registrovali jste se už?? Někdo tvrdí, že to potřeba je a někdo zase, že je to zbytečné Taky jsem se chtěla zeptat jestli už máte za sebou Tripple testy - mě to čeká teď v pátek a abych pravdu řekla - hrozně se bojím =-O Když se někdo ozvete budu ráda Myslím, že takových nevyřešených otázek nás čeká ještě spousta a bude fajn si o všem popovídat :-[
Celkem 41 odpovědí Řazení příspěvků jako dřív
Mamina | 2. 5. 2010 10:26
Ahoj maminky, mám termín přelom duben - květen. Porodnice je prý totálně přeplněná, ani na monitor mě už nevzali. Budu mít druhé. Rodila jsem zde 2008 a byla jsem nadmíru spokojená. Teď mě poslali na Obilňák, ale tam rozhodně nepůjdu. Tak uvidíme, jak to dopadne....
berussskkka | 29. 4. 2010 7:16
@Leňa Ahojky, rodila jsem v Bohunicích teď 5.4.porod byl super, porodní asistentka super a paní doktorka úplně zlatá, není se čeho bát :) všechno ti vysvětlí a pokud budeš mít přítele nebo manžu u porodu tak to bude ještě lepší :). Tak držím palečky ať to dobře dopadne a máš to rychle za sebou
Leňa | 15. 4. 2010 11:39
Ahoj holky, já byla dneska poprvé v Bohunicích na monitoru (38 týden), mám termín duben/květen. Čekám první děťátko-chlapečka a musím říct, že se na ambulanci v Bohunicích chovají tak hrozně hezky, že jsem byla opravdu strašně překvapená. Sestřička i pan doktor jsou zlatí a hrozně fajn. Můj strach z porodu se opravdu o hodně zmenšil, protože už tam pokaždé půjdu na kontroly s mnohem lepším pocitem, takže žádný strach!!!!
| 26. 2. 2010 14:02
@Laďka Ahoj Ladko,mam taky dubnovy mimi a v Bohunicich jsem rodila syna r.2005,ja byla spokojena a chystam se tam i s druhym synem,vsechno je to o lidech,s nekym si sednes a s nekym ne.Ja tam mela pocit bezpeci,jako prvorodicka jsem byla vyjukana,ale starali se o me bezva a to nemocnice nesnasim a kvuli zloutence maleho jsme tam stravili 7dni nez jsme mohli domu.Tak ti preji at ti vse dobre dopadne a hlavne zdravy mimi.
Laďka | 5. 2. 2010 11:44
Ahoj mamčiny, máte nějaká termín na duben? Chci rodit v Bohunicích, jsem zvědavá na přístup. Už se to pomalu blíží a strach taky
berussskkka | 18. 11. 2009 20:37
@janča maminka Ahoj Jaňuli, no tak to moc gratuluju , už aspoň cítíš jak malej kope??? A jak na Veveří už jsi objednaná?
janča maminka | 16. 11. 2009 16:12
Já čekám kluka!!!!!!
berussskkka | 12. 11. 2009 11:26
Ahoj holky! Tak budeme mít holčičku < mám krásnou 3D fotečku jak si cucá prstík
janča maminka | 12. 11. 2009 10:37
Ahoj holčiny, tak co je u Vás nového???
Nora | 9. 11. 2009 22:18
@janča maminka Ahojky < už je mi lépe....děkuji :-[ přítel kolem mě poletoval a měla jsem se jako v bavlnce na neschopence nejsem, protože dálkově studuji sociální péči...ale omluvenku mi přítel na zkoušky napsal
berussskkka | 8. 11. 2009 21:48
MIKULKA: ahojky,me doktorka napsala zadanku, zadne podezreni nemela a ze by se tam neco platilo o tom nerikala nic...kamaradka tam byla pred mesicem a taky nic neplatila, tak ja nevim, asi zalezi na gynekologovi....
co vim tak se plati opravdu jen za tu fotecku...
ahortenzie | 6. 11. 2009 21:33
Prosím,kdo by mohl přidat hlas Elišce.Je na 4 místě,proto sháníme hlasy do 11.11.Za případné hlasování moc děkujeme

http://www.pikovit.cz/skvely-zazitek/detail-fot...
janča maminka | 6. 11. 2009 10:24
Ahoj Ellinko, tak v první řadě moc gratuluju k testíkům < Já si taky myslím, že kdyby bylo něco špatně, tak už by dávno volali.... No a k tomu Zánětu dělohy - to mě mrzí, ale hlavně, že je prcek v pořádku a podchytili jste to takhle včas... Takže jsi na neschopence?? Doufám, že až mi budeš odepisovat, tak už se budeš cítit o moc líp
Nora | 5. 11. 2009 20:00
Janča maminka-tak pan doktor zatím nevolal,ale už je pátek takže podle mě jsou testy ok...mno nic méně jsem včera musela na pohotovost, píchalo mě v podbřišku.Nejdřív jsem myslela že to nic nebude, ale když jsem si kvůli tomu musela zpátky i sednout tak přítel řekl "jedem" mám zánět dělohy :-S bolí to jako čert, ale miminku nic není....achjo
SpeedyGon | 5. 11. 2009 1:03
@janča maminka Probíhá asi takto: anesteziolog Ti nejdříve umrtví místo vpichu a potom Ti napíchne nerv v míše- je to znecitlivění velmi účinné, ale má nevýhodu v tom, že se může stát, že necítíš kontrakce a můžeš špatně tlačit. Ale zase prý urychlí porod. Má i nežádoucí účinky-doporučuji si najít na netu info a ještě se optat doktora na vše, co Tě zajímá. Navíc je třeba pro zavedení epidurálu být už otevřená. Je třeba jej zavést v přesně daný okamžik-později už to není možné. Ale jak říkám, raději si najdi info a ještě se optej. Já už do epi jít nechci, ale na druhou stranu se uvidí, jak vše bude probíhat.
SpeedyGon | 5. 11. 2009 0:59
@Laďka V Bohunicích epidurál můžeš mít, záleží ale na průběhu porodu a i některých dalších okolnostech...raději se ale informuj přímo tam
janča maminka | 4. 11. 2009 15:42
Mikulka...Ahoj já vím jen o 3D ultrazvuku na Veveří a vůbec si nejsem jistá jestli ho mají i v Bohunicích - spíš si myslím, že ne :-[ A jak jsi říkala - taky jsem nikdy neslyšela, že by to mělo být zadarmo....
janča maminka | 4. 11. 2009 15:40
Ellinka... Jo mě to tak taky řekli, že když nezavolají tak je mimčo v pohodě Nakonec zavolali - poznala jsem to číslo podle předvolby - to už jsem málem omdlívala.... No a oni volali jen aby mi řekli, že je vše ok A tobě to dopadne úplně stejně - buď bez obav < Každopádně jak budeš vědět co a jak, tak dej vědět ju?
mikulka | 4. 11. 2009 14:32
ahoj holky, náhodou jsem narazila na vaší diskuzi, protože sháním info o 3D ultrrazvuku. Co vím já, tak se dělá v heliosu a na veveří a stojí to kolem 1000 až 1300. Že by napsal doktor žádanku a bylo to zadara jsem teda neslyšela - to by muselo být kvuli nějakýmu podezření na nějaké postižení, si myslím. Nevíte jak je to v Bohunicích?? Kolik to stojí tam??
Nora | 4. 11. 2009 12:30
janča maminka....neměj výčitky svědomí,nezlobím se na Tebe....řekla jsi mi jen potřebné informace a patří mezi ně i určité riziko....snad to bude vše ok...pokud mi pan doktor nezavolá do konce týdne,tak je prcek zdravej....z každého zazvonění mobilu mi běhá mráz po zádech,ale většinou vidím na displeji název "jirka" což je můj přítel a spadne mi kámen ze srdce....
1 2 3
Autor tohoto tématu zvolil, že odpovídat mohou pouze přihlášení diskutující. Přihlaste se, případně se před tím zdarma zaregistrujte.

Posílat příspěvky e-mailem:
E-mail:
reklama
Přihlásit se

AKTUÁLNÍ HOROSKOP

Cítíte, jak může spolupráce vyhovovat vaší kariéře a schopnosti skrze Lunu stoupat po žebříčku důležitosti ve firmě vzhůru. Neměly…
Maminka na Facebooku

reklama

Výpočet data porodu

Spočítejte si ovulaci

reklama