Maminka.czDiskuzeTěhotenství a porod

dubňátka 2011

Hledám maminky co mají termín porodu jako já v dubnu 2011 na vzájemné sdělování zkušeností
Celkem 13 odpovědí Zobrazit jako strom
ahoj holky, mám chlapečka narozeného v červnu 2010 a nemám už kde skladovat oblečení. Prodávám po něm komplet výbavičku 0 - 6 měsíců, je tam vše, i zavinovačka, spací pytle. A potom mám ještě pro holčičku 0 - cca 3 roky 47ks oblečení za 700 kč. Všechno je pěkné, nezničené, hodně věcí jsme ani nenosili. Pokud byste měli zájem, tak mi napiště na e-mail rimmer.ka@seznam.cz. Pošlu vám i fotky.
Odpovědět To se mi líbí0
Ahojda spolumaminy, tak jsem si sna po sto letech vzpomnela na heslo tak jsem opet tady :) Takze nejake novinky od nas....jsme v 23tt, brisko roste, mimco kope ale zatim to citim jen ja (zrejme neyhoda baculek ), mame o 2 kila min nez na zacatku tehotenstvi, tlak mame tak vysokej ze nam pan doktor vyhrozuje kazdou poradnu ze budeme muset do porodu do nemocnice a navic poslednich 14 dni mame sileny bolesti levy ledviny ktery vystelujou do nohy a do pulky zad takze se nektery dny nemuzeme ani zvednout z postele. Jinak k obrovske radosti tatinka cekame kluka Ja se s tim pomalu srovnavam, ale tak nejak v koutku duse doufam ze mu ten pinda po ceste ven nekde upane a budeme mit holcicku, jelikoz mam vybrano plno krasnejch jmen a nad ruzovejma obleckama v obchoech se rozplyvam a skoro placu jak je to krasny A co vase pupicky a v nich schovany darecky? Jak se mate mamci ?
Odpovědět To se mi líbí0
Ahojky nastávající maminky, předem Vám gratuluji k otěhotnění... a teď k věci: omlouvám se,že Vám vstupuji do diskuze,ale velmi ráda bych Vám nabídla oblečky po dcerce, mám 3 měsíční dceru a začínám prodávat velikost č. 56.pokud by jste měli zájem tak pište na email: radulinna@seznam.cz, všechny věci byli kupovány nověz důvodu,že jsem neměla po kom oblečení zdědit ....a jsou oblečky, které malá neměla ani jednou, pač se mi narodila začátkem září a už docela brzičko začala zima..
Odpovědět To se mi líbí0
@Kristynahojky,taky sem mela rymu a pouzivala sem kapky do nosu pro tehotny,pekne pomahaj,ja taky prave cekam prvni mimi,jinak jestli te boli v levym boku tak to muzes mit nafoukli strevo,ja uz to mela taky,skus ispumisan na nadymani,hlavne davej bacha co jis
Odpovědět To se mi líbí0
ahoj maminy,dnes zacinam 5.mesic a uz se tesim na duben az se klucina narodi
Odpovědět To se mi líbí0
Ahoj holky, čekáme prvního mimiska v dubnu a právě řeším nepříjemné věci. Jsem hrozně nastydlá a bolí mě v krku. Do toho mi včera začaly hrozné bolesti v levém podbříšku. Nespím, skoro nejím, kapky do nosu se bojím používat, taže skoro nedýchám a už mi z toho začíná hrabat... Prosím, nemáte s tím některá zkušenost? Prosím o nějakou psychyckou podporu, jinak asi umřu :-S
Odpovědět To se mi líbí0
Milé maminky, prodávám nějaké věcičky-tak se koukněte, třeba se vám bude něco hodit http://dracinek.rajce.idnes.cz/obleceni/
A zároveň prosíme o hlasík: http://soutez.doma.nova.cz/dracinek01nic vás to nestojí a nám to pomůže Děkujeme mooooc
Odpovědět To se mi líbí0
Ahojda, taky cekame nase prvni miminko v dubnu a moc se na nej tesime. :)
Odpovědět To se mi líbí0
@Marie12No a vem si, že dřív nějaký ultrazvuky vůbec nebyly a ženský to taky přežily, teď se s tím dělá takovej humbuk pořád S těma nevolnostma uvidíš, mě bylo zle z hladu, musela jsem aspoň každý 3hodiny něco malýho sezobnout. Někomu je zle pořád, někomu vůbec. Na to emimi mrkni, diskuze tam určo je, možná několik, já tam teda nechodím, nějak mi tam ty holky nesedly, chodím si do svojí letošní březnový, tam je taky jedna holčina těhulka, tak to budeme mít stejně s těma dítkama.
Odpovědět To se mi líbí0
@Erianajá jsem právě nic moc tady neobjevila, zkusím mrknout i na server emimino, děkuji za radu tak to budete mít miminka hezky brzo po sobě, to bych také chtěla ale až tak po dvou letech, budeš mít asi docela záhul viď, v podstatě dvě miminka najednou :-[ To se máš že je ti dobře, já doufám že mě už taky brzo bude, nemám pak vůbec žádnou energii a jsem bez nálady, ale teď začínám druhý trimestr a to říkají že těn bývá nejkrásnější, tak jsem na to zvědavá a na ultrazvuk už se taky moc těším, uvidím to miminko taky vlastně pořádně až te´d předtím to byla jen taková malá bublinka
Odpovědět To se mi líbí0
@Marie12Ahoj, koukám, že už tu podobná témata jsou, proč nechodíš tam? A nebo poradím server Emimino, tam je mnohem víc maminek. Jinak k těhu - je to mé druhé, doma mám 7měsíčního lumpa. Zle mi vůbec není, ani vlastně nevím, že jsem těhule. Screening už mám za sebou, tedy Utz, na krvi jsem byla v úterý, výsledky budou při další poradně. Ale dle utz je malej v pořádku. Manželovi se to určitě bude líbit, je to krásnej pohled, když se tam to maličké mele a plave.
Odpovědět To se mi líbí0
@Erianaahoj jo jasně budu jedině ráda, ono je nejlepší když máš kolem sebe někoho kdo prožívá to samé co ty a ty pak víš že je to buď normální co se s tebou děje nebo právě naopak je to tvé první těhu? A jak to snášíš? Je ti dobře nebo nějaké nevolnosti? Já mám zatím nevolnosti celodenní, sice nezvracím ale je mi špatně a mám šílenou nechuť k jídlu, tak doufám že teď když končím třetí měsíc že už se to zlepší :-[ jinak v pondělí jdu na ultrazvuk k prvotrimestrálnímu screeningu, tak jsem na to zvědavá a hlavně co na to bude říkat manžel až uvidí naše dítko a taky doufám že to vše dopadne dobře a bude to hned veselejší =-O
Odpovědět To se mi líbí0
Ahoj, náhodou jsem narazila na tyhle stránky, mám TP v dubnu, tak si můžeme psát
Odpovědět To se mi líbí0

Diskuze

Doporučujeme