Maminka.czDiskuzeTěhotenství a porod

Dubnátka 2013

Ahojky,zdravím budoucí maminky které právě zjistili že čekají miminko a narodí se jim někdy v dubnu
Celkem 120 odpovědí Zobrazit jako strom
Maminky, těhulky, omlouvám se, že Vám sem skáču, spouštím FB stránky k mému e-shopu www.akankeo.cz s dětským zbožím se zajímavými slevami, 10% sleva na celou objednávku za like a a pak slevy na zboží u předobjednávek. Prosím, juknete, holčičky už mi neberou veškerý čas, malilinko konečně zbývá, takže v příštích týdnech to s akankeo.cz konečně rozjedem :o) http://www.facebook.com/pages/Akankeocz/202284909... .
Odpovědět To se mi líbí0
@BarnisMě právě na začátku bylo přijde mi že i líp, teda špatně mi bylo většinou jen když jsem nebyla najedená. To byla spíš taková táhlá nevolnost jako po opici, dlouhodobější, ale mírnější. Teď se mi stane, že se mi zvedne žaludek do pár vteřin a mam co dělat dojít na záchod. Dneska už mi ale bylo docela dobře, uvidíme co přinesou další dny a týdny :o)
Odpovědět To se mi líbí0
Nepomáhá vůbec nic. Musím čekat,až to přejde. ja bych taky chodila do práce,kdybych mohla. ale už to není tak hrozné,jako na úplném začátku naštěstí.
Odpovědět To se mi líbí0
@BarnisTak to se máš, že se válíš, mě kromě těch nevolností nic neni a do práce chci chodit jak jen to půjde. A pomáhá ti něco na to blinkání? Mě trošku cola, ale nevim jestli to fakt pomáhá, nebo je to jen můj dojem. Navíc ten kofein... no snad to už bude týden od týdne lepší.
Odpovědět To se mi líbí0
@BarnisJen to ne- 30 kg bych umřela:)))))
Odpovědět To se mi líbí0
@BarnisJen to ne- 30 kg bych umřela:)))))
Odpovědět To se mi líbí0
@BarnisJen to ne- 30 kg bych umřela:)))))
Odpovědět To se mi líbí0
@BarnisJen to ne- 30 kg bych umřela:)))))
Odpovědět To se mi líbí0
I mě bývá zle a blinkame. v práci už to ví,valim se doma tak mi je to jedno. Ale už mi to je nepříjemné. Chci už mít pěkné tehu.
Odpovědět To se mi líbí0
@Barnisahoj holky, koukám, že diskuze se tady pěkně rozjela, to je dobře Já dneska začínám 14. týden a teď jsem se pár dní nevážila, ale před pár dny jsem měla nahoře asi necelá 2 kila. Teď se bojim zvážit, protože si celkem dopřávam na co mam chuť, samozřejmě se snažím jíst zdravě, ale když mě honí nějaké choutky, tak si moc neodpírám :oo) teď nějak ujíždim na slaném, takže večer si vesele chřoupu brambůrky nebo tyčky. =-O Jinak mě někdy ještě trápí nevolnosti :-$ , někdy třeba celý den nic nebo max. jednou malá nevolnost a někdy je to několikrát denně a buď úplně zvracím, nebo k tomu není daleko. Taky to tak pořád máte, nebo už to přešlo? Doma je to jedno, horší je, že se bojim že se takhle prozradim v práci :o)
Odpovědět To se mi líbí0
3 kg jsou ještě v poho. horší je 30
Odpovědět To se mi líbí0
@BarnisBuď ráda že si ještě nepřibrala ,není na tom nic divnýho znám spousty maminek co nepřibraly třeba do 6 měsíce já mezi ně ale rozhodně nepatřím:) já už mám 3 kg nahoře
Odpovědět To se mi líbí0
A kolik jste přibraly holky?? Já ještě vůbec nic. 2 kg sem ještě zhubla. Tak už mám s toho divný pocit. A jste některá z Brna?
Odpovědět To se mi líbí0
Nějaký kontroly srdíčka se dělají, když se jim na UZ něco nelíbí, tak tě pošlou na nějaký podrobnější vyšetření.
Odpovědět To se mi líbí0
@Gabča25hm, tak už teda nevím- kolegyně v práci má dceru a ta je o měcíc dýl těhotná než já a říkal že jí doktorka ted posílala na srdíčko
Odpovědět To se mi líbí0
Srdeční ozvy se podle mě dělají až na konci těhu, to je ten monitor. To jenom ležíš, máš na břiše dvě sondy a ty měří ozvy mimča aspoň nějakých 20 minut. To se dělá až ke konci. A poslední měsíc každý týden.
Odpovědět To se mi líbí0
@Gabča25:) takže ty srdeční ozvy co nás čekají to je ten velký UZ, nebo zase něco jinýho?
Odpovědět To se mi líbí0
Není zač Luci.
Odpovědět To se mi líbí0
@Gabča25aha, tak díky za odpověď
Odpovědět To se mi líbí0
My byli na genetice jinde a normálně jsem se zeptala. Mě ho doktor taky vždycky měřil, ale to je otázka na dvě minuty, v tom 20. a 30. týdnu se měří i velikost kostí a tak. Je to na dýl tak jsem si sebou brala manžu. A co to bude vědět nechceme. Necháme se překvapit jako u prvního.
Odpovědět To se mi líbí0

Video

Diskuze

Doporučujeme