Epilepsie

Ahoj maminky.Chtěla bych se vás zeptat,kdo z vás má jakékoliv zkušenosti s epilepsií u dětí.Já mám dvou a půl letou dcerku a už od 13 měsíců má epi a je to stále horší,tedka nám doktor vyhrožuje hospitalizací v Motole v Praze,začínám být zoufalá.Léky má už troje a i při poctivém užívání má záchvaty skoro každý den ale jenom ve spánku.Má s tím někdo z vás prosím zkušenosti?Ráda bych si i s někým dopisovala,případně i osoně scházela.Jsme z Jablonce nad Nisou.Dcerku mi nevezmou ani do školky,protože není očkovaná,protože to doktoři zer zdravotního hlediska odkládají.Dcerka má na očkování dost vedlejších účinků včetně febrilních křečí,tak se toho lékaří bojí a nechtějí riskovat.Je mi dcerky moc líto,nemá tak moc kontakty s dětmy,jenom s mými kamarádkami,které mají děcka.Kdybyste někdo věděl o nějakém tzv.spolku epileptiků na Jablonecku,byla bych moc ráda,sháním info kde se dá.Pokud se najde někdo z vás,kdo by mi chtěl odepsat,tak mi napište na můj email LucieAnna12@seznam.cz.Všem díky.
Celkem 2 odpovědi Řazení příspěvků jako dřív
aralk-v | 12. 1. 2012 23:37
mám kamarádku, jejíž dcerka má silnou epilepsii, bohužel se kvůli ní ani nevyvíjí (téměř v šesti letech je vývojově asi na 1 roce), má cca 50 záchvatů denně. Ale hlavně jsem chtěla napsat, že si právě pobyt a léčbu v Praze moc chválí, vždy přijedou s upraveným množstvím léků a malá dělá i pokroky. Neberte to jako vyhrožování, ale pomoc. Přeji Vám hodně sil a malé hodně zdraví!
77olga | 6. 1. 2012 20:14
Bohužel Ti s konkrétním problémem neporadím, poněvadž nemám zkušenost. Jenom Ti chci napsat, že moc držím palce, aby se situace zlepšila, abys našla spřízněnou osobu se stejnými starostmi, abys mohla své emoce s někým probrat. Skutečně, strach o zdraví dítěte je tou nejhorší věcí pro mámu. Držím palce!
Autor tohoto tématu zvolil, že odpovídat mohou pouze přihlášení diskutující. Přihlaste se, případně se před tím zdarma zaregistrujte.

Posílat příspěvky e-mailem:
E-mail:
Přihlásit se


AKTUÁLNÍ HOROSKOP

Možná si uvědomíte, že to, co jste včera řekla jedné z přítelkyň, jste si měla raději nechat pro sebe a stočit řeč jinam. Jestliže vás…
Maminka na FacebookuVýpočet data porodu


Spočítejte si ovulaci