Golfáč na léto

Zpět na hlavní stránku diskuzí Pavlína Kr. | 13. 4. 2015 10:51
Ahojte, chtěla bych pořídit golfáč, ale tak trochu tápu, jaký vybrat. Mám vytipované různé modely od CAMu, ale nejsem si zatím jistá. Máte některé nějaké, které byste mi doporučily? Potřebovala bych, aby byl hlavně lehký a lehce se s ním manipulovalo.Díky za vaše zkušenosti.
Celkem 3 odpovědi Řazení příspěvků jako dřív
ola.45 | 28. 4. 2015 13:18
@ola.45 Ještě doplňuji, že jsem dlouho jezdila se sporťákem, ale jak už je dcera větší a tahám celý kočárek do tramvaje nebo autobusu - včetně ní , nechce se mi mordovat se sporťákem. Byl sice fajn, ale chce to odlehčit. Golfáč jsem si pořídila teprve před nedávnem na doporučení mnoha kamarádek, tak snad měly pravdu. Zatím je ok, už se při cestování ani tak nenadřu
ola.45 | 28. 4. 2015 12:46
Já mám golfové hole ZOPA a jsem s nima spokojená. Jsou celkem skladné, lehké, dobře se ovládají. Je to taková klasika za přiměřenou cenu.
Veru | 15. 4. 2015 20:46
Já tedy od Camu zkušenosti nemám, ale vloni jsem si koupila super kočár - Baby jogger City mini a musím říct, že je úplně luxusní. Perfektně se skládá (opravdu jednou rukou), je lehký, dobře ovladatelný, vzdušný a hlavně prostorný - dvou a půl letá dcera mi v něm spí venku na zahradě každý den. Má perfektně dlouhou střechu, takže ochrání proti slunci i dešti. Jediná nevýhoda je, že nemá polohování nožiček, ale na zahradě jsem to vyřešila vložením polštářku do úložného prostoru a někde mimo domov tam nacpu vždy to, co převážíme. Koupila jsem k tomu i ten pultíček...bez něj by to asi nebylo ono...ale je to prostě super kočár.
Autor tohoto tématu zvolil, že odpovídat mohou pouze přihlášení diskutující. Přihlaste se, případně se před tím zdarma zaregistrujte.

Posílat příspěvky e-mailem:
E-mail:
Přihlásit se


AKTUÁLNÍ HOROSKOP

Ve vašem životě se nenadále objevil nový muž, který by mohl všechno změnit k nepoznání. Dobře si rozmyslete, jestli o tak rozsáhlé…
Maminka na FacebookuVýpočet data porodu


Spočítejte si ovulaci