golfky

Zpět na hlavní stránku diskuzí Michaela Blacká | 4. 10. 2011 22:03
Ahoj holky, řeším teď zásadní problém a to výběr golfek. Protože už koupi hlubokého kočárku jsem silně podcenila a musela kupovat druhý, ráda bych se teď raději poradila se zkušenějšími. Mám pár kritérií, která bych ráda dodržela - a to: cena do 4tis. max, aby se zádová a nožní opěrka dala položit, v ideálním případě i nánožník, co možná nejmenší hmotnost, ale co největší nosnost. Asi nejvíc se mi líbí Babypoint mark q nebo Hauck Malibu 11... Jestli ale máte někdo nějaké jiné a jste spokojené, zkuste mi napsat. Budu moc ráda za každou radu.
Celkem 4 odpovědi Řazení příspěvků jako dřív
Kateřina Šimůnková | 21. 10. 2011 14:09
My měli Jané carrera a byli jsme moc spokojení, skladnost lehkost, dostatečný konfort pro dítě....jediná nevýhoda, že po lese se s nimi moc jezdit nedá a to samé platí o sněhových závějích....Ale do města, na výlety super. Kupujete nové nebo bazarové?
gabca-81 | 13. 10. 2011 11:24
@Michaela Blacká Ahojky, souhlasím s Jeukou, také máme doma golfky Chicco Multiway, a nemůžu si je vynachválit, dají se koupit za 2. 990Kč, zkus mrknout na www.detskyruzek.cz, ahoj G.
Michaela Blacká | 5. 10. 2011 20:52
@Věra A nevíš jaký jsou to Chicco? Jinak pořízka máme právě taky :-[
Věra | 5. 10. 2011 13:45
Ahoj , my jsme prďolkovi pořídili golfky od Chicca...mají polohovací nožní i zádovou opěrku, která je navíc ještě vyšší než u ostatních (máme totiž doma pěkného pořízka ). Je k nim i nánožník, pláštěnka a držák na pití. Stály cca 3 600,-. Jsem s nimi spokojená, a broučkovi se tam taky líbí .
Autor tohoto tématu zvolil, že odpovídat mohou pouze přihlášení diskutující. Přihlaste se, případně se před tím zdarma zaregistrujte.

Posílat příspěvky e-mailem:
E-mail:
Přihlásit se


AKTUÁLNÍ HOROSKOP

Máte chuť do života, vrháte se na všechno s vervou a u toho, co vám stojí v cestě, platí: „S chutí do toho a půl je hotovo“. Dnes máte…
Maminka na FacebookuVýpočet data porodu


Spočítejte si ovulaci