HBsAg chronicka hepatitida B

Zpět na hlavní stránku diskuzí amallina | 18. 2. 2010 22:19
Celkem 5 odpovědí Řazení příspěvků jako dřív
amallina | 27. 4. 2010 10:57
@ amallina@seznam.cz ja tam zapomněla napsat písmenko
amallina | 27. 4. 2010 10:56
@ ahojík určitě , písni mi na amallin@seznam.cz
| 6. 4. 2010 19:00
@ Ahoj, drzim moc pesti, at to i druheho mimca dobre dopadne, urcite to bude v pohode. Dneska mi take zjistili HBsAg reaktivni, kompletni vysledky jeste nemam. Nemohla bych se s tebou nejak spojit (mail, ICQ)?
Michaela Kerekaničová | 19. 2. 2010 14:21
Ahojky,neměj strach,určitě to dobře dopadne!! Nález HBsAg v lidském séru indikuje infekci virem hepatitidy B. Postupně se v krvi objevuje HBsAg, HBeAg, -což jsou antigeny (látky které jsou schopny v těle vyvolat tvorbu protilátek) které při příznivém průběhu vymizí a jsou nahrazeny příslušnými protilátkami (anti-HBs, anti-HBe)... myslím že proti těmto virům je správné nechat děti očkovat!!
| 19. 2. 2010 13:32
Ahojík holky, nevíte či nemáte zkušenosti- při prvním těhu mi bylo zjištěno HBsAg prodělaná hepatitida B, nevím jak jsem k teto diagnoze prisla, nelze uz zjistit........Synek musel byt ockovan po porodu ihned, odlozeno TBC, ockovani zabralo syn je zdrav a utvorily se mu protilatky , tudiz je chranen, nyni opet mame miminko opet ockovano, jen cekame az se mu bude moci odebrat krev a zjistit zda ockovani neselhalo, zda je ucinne, zda si utvoril protilatky, ani nechci na to myslet, je to tak deprimujici, ale doufame a verime v to dobre, asi bych to neprezila mu dat do vinku zivota nemoc.Prosim o napsani kazdeho radku, zda vite neco blize k tomu to tematu, budu vdecna, preji vam krasny den a zdrave deti
Autor tohoto tématu zvolil, že odpovídat mohou pouze přihlášení diskutující. Přihlaste se, případně se před tím zdarma zaregistrujte.

Posílat příspěvky e-mailem:
E-mail:
Přihlásit se


AKTUÁLNÍ HOROSKOP

Z mnoha stran slyšíte o problémech vašich blízkých a kolegů, ale vás jakoby se to vůbec netýkalo. Jste netečná a chladná, zkuste se do…
Maminka na FacebookuVýpočet data porodu


Spočítejte si ovulaci