Maminka.czDiskuze

Hledám kamarádku z Bučovic a jeho okolí

Marci1 8. 7. 2011 20:34:34
Ahojky.Omlouvám se,že jsem ted nepsala,ale nějak jsem se nemohla přihlásit nevím proč.Ale hlavně,že to ted šlo.Icg se mi zatím nepodařilo zprovoznit nemůžu si vzpomenout na heslo .Tak pokud to nepůjde nainstaluji si nové. Jinak až náš malej bude běhat tak to bude něco už ted pořád chce chodit za ručičky. Malej až bude chodit se nezastaví. Moc ti držím pěsti štěstí aby se vám malý brzy zadařilo.A zkoušela jsi si druhý test?Třeba jsi si ho dělala brzy? Taky jsem někdy unavená a jdu si s malým lehnout. Jak jsme si posledně psali tak bylo opravdu škaredě a tak jsme taky nic nedělali a koukali doma na televizi bylo opravdu škaredě.Ale ted už je zase nádherně a je hodně velké teplo.Posílám pozdrav a těším se že zase napíšeš
Přezdívka nebo jméno
Váš komentář
:-);-):-)):-D^^O:-):-];-]:D:laska::-*:oops:8-)8-D:sok::-\:/]:-<]:-D>:-(:grr::eh:-(:'(8-S:-l:kuk::hmm:8-P:-P:zelenac::-!:-|:tleskani:oboze:potichu:nenapadne:hm:sipka::!::?::napad::achjo::lol::pozor
Odeslat odpověď

Pravidla diskuzí na webu Maminka.cz

Zasláním příspěvku do diskuze souhlasíte s těmito pravidly:

  • Podmínky užívání služby informační společnosti
  • Informace o zpracování osobních údajů
  • Příspěvky se musí týkat tématu článku.
  • Příspěvky nesmí obsahovat vulgární výrazy a slovní útoky na jiné osoby.
  • Příspěvky nesmí poškozovat web Maminka.cz ani ostatní projekty provozovatele.
  • Je zakázáno vkládat do příspěvků nezákonný obsah včetně odkazů na stránky nabízející takový obsah.
  • Příspěvky nelze využívat k reklamě.
  • Příspěvky, které porušují pravidla diskuzí, budou odstraněny. Případně budou upraveny tak, aby neporušovaly pravidla diskuzí. V textu bude následně uvedeno, že příspěvky byly ze strany redakce upraveny.
  • Právo moderovat diskuze mají pouze vybraní zástupci provozovatele. Základní kontrola každého příspěvku probíhá ještě před jeho zveřejněním.
  • Maminka.cz je soukromý web a provozovatel má při řešení sporů, které se týkají příspěvků v diskuzích, vždy konečné slovo.
 

Diskuze

Doporučujeme