..hledám kamarádku z Třebíče..

Zpět na hlavní stránku diskuzí benjijka | 29. 12. 2009 18:17
ahoj všechny mladé maminky < je mi skoro 22 let a jsem ve třetím měsíci těhulkování.... jelikož mi přítel odjede tak budu přes týden doma sama... myslíte si že se najde nějaká mamina se kterou bych mohla občas zajít na čajík?
Celkem 4 odpovědi Řazení příspěvků jako dřív
benjijka | 31. 12. 2009 14:39
@werunka89 tak to je super :--) jsem Bára.... já jsem kafča pila cca 10 denně.. .plus cigaretky ,atd.. chi,byla jsem ďábel..a teď ?.--) ani jedno kafčo ani cigaretka.. no jsem na sebe pyšná... :)))
Helleď, nechceš si psát přes mailík? benjia@seznam.cz ať si můžeš psát a třeba se domluvit pak na nějaký ten čajík.... .--))
werunka89 | 31. 12. 2009 11:10
@benjijka jo jo já určitě taky ráda někam konečně zajdu a pokecat na společný téma :) kafíčko můžem dát i u nás,jesi máš ráda presso..ale já stejně ted piju jen to nekofeinový,,a kde bydlíš?já na Hájku kousek od Donu jestli to znáš...a jak se jmenuješ?
:-[
benjijka | 31. 12. 2009 10:37
@werunka89 Ahoj Verčo to je super já jsem v Třebíči přistěhovaná,takže kafíčka jen sama a známý bych spočítala na prstech... leze na mě teďkom nějaká viroza, ale snad to přes víkend vyležím.. to je bomba.. budu ráda když písneš
werunka89 | 31. 12. 2009 10:29
Ahooooj, já jsem taky z Třebíče, už tady hledám kamarádku pěkně dlouho a pořád nic...tak že by konečně? mě je dvacet a jsem 29tt. A moc ráda bych někdy někam zašla na čajik nebo na pokec někam,můj je taky pořád v práci,a doma je hrozná nuda...a kámošky by pořád jen do hospody a večer a to mě se už nechce..a navíc jsou pořád odjeté na kolejích...tak super,že se někdo našel konečně
Autor tohoto tématu zvolil, že odpovídat mohou pouze přihlášení diskutující. Přihlaste se, případně se před tím zdarma zaregistrujte.

Posílat příspěvky e-mailem:
E-mail:
Přihlásit se


AKTUÁLNÍ HOROSKOP

Bilancujete možná události posledních dní a dodává vám to pocit, že jste se svým životem dobře naložila a věci se vyvíjí tam, kde je…
Maminka na FacebookuVýpočet data porodu


Spočítejte si ovulaci