reklama

hlídání dětí 2012

Zpět na hlavní stránku diskuzí michalicka | 20. 2. 2012 11:47
Máte zkušenosti s hlídáním dětí nebo naopak hledáte někoho na hlídání Vašeho dítěte?
Celkem 2 odpovědi Řazení příspěvků jako dřív
BaraMac | 2. 3. 2012 15:14
Dobrý den,
ráda bych zde přidala svůj příspěvek. Hlídám děti už pár let a myslím si, že už nějaké ty zkušenosti mám. Akorát mě mrzí, že některé maminky nejspíš nevidí, že pro chůvu je hlídání vlastně práce, i když ji baví sebevíc, a měla by být podle toho finančně ohodnocena. Já třeba hlídám za 70 na hodinu, ale myslím, že bych si zasloužila víc, protože je to velká zodpovědnost a přece si nevyberete k dítěti jen tak někoho.
Jen mě pořád udivují nabídky na hlídání, které třeba vyjdou třeba na 30 korun za hodinu. Chápu, že pokud dáte chůvě víc, vyjde to draho, ale přece si nenajímáte uklízeče silnic, no i ten dostane někdy lépe zaplaceno.
Ráda bych svou práci dělala oficiálně třeba na ŽL, ale s takovými platovými podmínkami to prostě nejde.

Děkuji za Vaše názory a reakce.
Janka | 20. 2. 2012 16:21
Už hlídám děti několik let,zkušeností mám spousty.
Autor tohoto tématu zvolil, že odpovídat mohou pouze přihlášení diskutující. Přihlaste se, případně se před tím zdarma zaregistrujte.

Posílat příspěvky e-mailem:
E-mail:
reklama
Přihlásit se

AKTUÁLNÍ HOROSKOP

Domácí pracovní aktivity v koupelně a ložnici radíme přesunout raději na jiný den. Máte problémy s emocemi i se schopností podřídit se…
Maminka na Facebooku

reklama

Výpočet data porodu

Spočítejte si ovulaci

reklama