hlídání dětí Praha

Zpět na hlavní stránku diskuzí clapclap | 11. 7. 2013 18:51
Ahoj dámy, máte nějaké zkušenosti se školkou kde mají i nějaké zajímavé aktivity? Před léto to mám doma komplikované a nevím do jaké školky přes léto mám malou dát. Nějaké zkušenosti od kamarádek nebo vlastní? Nebo máto to štěstí, že babičky máte okolo sebe?
Celkem 5 odpovědí Řazení příspěvků jako dřív
clapclap | 12. 9. 2013 19:10
@AlčaP Ahoj, já když jsem dávala někdy přes léto malou do šeberáčka, tak jsem jim sehnala ty gumové. Připadají mi pohodlnější :)
AlčaP | 20. 8. 2013 20:08
@martavagnerova Můžu se zeptat jaké přezuvky do školek kupujete?? Nejsem si jistá zda koupit klasický nebo gumový.. jaké máte s nima zkušenosti?
martavagnerova | 13. 8. 2013 18:11
@clapclap zdravím, kamoska z prace synovi zaridila hlidani na www.seberacek.eu, nevim teda jestli tam malej chodi uz od zacatku prazdnin nebo ted od srpna. O stravovani bych se nebala, je to vegoska, jidlo je prvni u kteryho si dava bach a na co se pta pokud jste uz neco sehnala tak snad se libi :)
clapclap | 25. 7. 2013 19:01
@PetraPa Právě, že toho je dost okolo, raději jdu na něco kdo má už někdo vyzkoušené. Záleží mi hlavně aby se dítě cítilo dítětem, bylo dobře stravované a učilo se novým věcem hravým způsobem... chápete mě?
PetraPa | 24. 7. 2013 20:49
však se zkuste podívat na různé diskuze. Okolo je toho dost na výběr, taky záleží jaké priority co se týká stravy, aktivit, atd atd
Autor tohoto tématu zvolil, že odpovídat mohou pouze přihlášení diskutující. Přihlaste se, případně se před tím zdarma zaregistrujte.

Posílat příspěvky e-mailem:
E-mail:
Přihlásit se


AKTUÁLNÍ HOROSKOP

Dnešní den pro vás bude ve znamení bujaré rozšafnosti. Ať už budete mít chuť na cokoliv, prostě si to dopřejete. Čokoládou počínaje a…
Maminka na FacebookuVýpočet data porodu


Spočítejte si ovulaci