Hlídání dětí v Praze a okolí

Zpět na hlavní stránku diskuzí LucyFish | 24. 7. 2012 12:01
Dobrý den maminky..chtěla bych Vám doporučit spolehlivou agenturu na hlídání dětí v Praze a okolí. Pokud scháníte hlídání za skvělou cenu a hlavně důvěryhodné chůvičky určitě navštivte www.super-chuvicka.cz.
Celkem 4 odpovědi Řazení příspěvků jako dřív
ADELENKA | 24. 4. 2013 19:36
Jéé také mám ráda velice sloníkov, je to moc fajn zábavné centrum pro děti i my maminky si příjdeme na své kafíčko a pokecáníčko, mám tam ráda ty barvičky a průlezky pro děti..a když potřebuji k doktorovi tak je zde možnosti i hlídání...ale bohužel jsem slyšela že by se měl Sloníkov stěhovat s Botovic? Co budeme dělat a kam budeme chodit :( moje dcera si tam oblíbila Renatku na cvíčo). Víte někdo více?
Junka87 | 21. 3. 2013 14:21
@VercaKK ahoj VercaKKK zaujal mě váš příspěvěk. Mohla by jste mi poslat internetévý odkaz? A jak dlouho a často tam chodíte? A cenově jak se to pohybuje? Děkuji
VercaKK | 19. 3. 2013 22:50
Ahoj se svoji holčičkou chodíme do Sloníkova do NC Galerie Butovice v Praze 5, kde mají hlídání dětí MiniSloníkov(od 18 měsíců do 5let). Jsem zde velice spokojena amjí zde i spousta kroužku pro moji starší dcerku. Je zde i restaurace a vaří zde velice chutně.
LucyFish | 6. 8. 2012 9:57


Dobrý den maminky, ráda bych Vám představila svoji agenturu na hlídání dětí a domácích mazlíčků v Praze a okolí. www.super-chuvicka.cz

Jsme společnost zaměřující se hlavně na pozitivní výsledky a spokojenost zákazníků, proto naši zaměstnanci procházejí přísným přijímacím pohovorem.

U naší agentury není problém vyřídit objednávku na poslední chvíli, takže pokud potřebujete urychleně pohlídat děti nebo uklidit váš dům jsem právě agentura pro Vás.
Autor tohoto tématu zvolil, že odpovídat mohou pouze přihlášení diskutující. Přihlaste se, případně se před tím zdarma zaregistrujte.

Posílat příspěvky e-mailem:
E-mail:
Přihlásit se


AKTUÁLNÍ HOROSKOP

Jako by po vás někdo pořád něco chtěl a jeho argumenty byly tak přesvědčivé, že vykonáte, co se vám řekne. Podobným nátlakům se občas…
Maminka na FacebookuVýpočet data porodu


Spočítejte si ovulaci