reklama

Hlídání děti

Zpět na hlavní stránku diskuzí Lenule | 14. 5. 2015 16:07
Ahoj, řešili jste někdo hlídání dětí tak, že jste si sehnali, nebo nechali sehnat, třeba přes agenturu, chůvu? Bylo vše vpořádku?
Celkem 6 odpovědí Řazení příspěvků jako dřív
daniela | 8. 8. 2016 15:09
nekdo zkusenost s nejakou dobrou firmou na hlidani deti v praze? date i na doporuceni? diky
Lucka | 23. 9. 2015 8:09
Zdravím všechny,Mám velkou prosbu, potřebuju respondenty do mého výzkumu o agenturách na hlídání dětí do mojí diplomky. Kdyby se našla nějaká dobrá duše, která by mi vyplnila opravdu krátký dotazník. Zabere maximálně 10 minut.Pomůžete mně i agentuře dozvědět se, co maminky (nebo tatínkové) opravdu chtějí. A možná by mohl pomoci trošku i Vám podívat se na problém z jiného úhlu.Dotazník:https://www.vyplnto.cz/databaze-dotazniku/diplom... Ale abych jen nespamovala. Tak můj tip: Agentura Baby Agency.Píšu diplomovou práci o agentuře na hlídání dětí Baby Agency a můžu Vám ji s klidným svědomím doporučit. Cena 150 na hodinu bez příplatku za další dítě, víkendy, večery nebo hlídání v jiném jazyce.Tato agentura dostala i výborné hodnocení v pořadu „ČERNÉ OVCE“ (více nahttp://www.baby-agency.eu/). Jako jediná ze čtyř náhodně vybraných měla zcela v pořádku i všechny právní záležitosti.Chůvy jsou dobře proškolené, vysokoškolačky (v současné chvíli jen ženy), které to s dětmi opravdu umí a navíc na rozdíl od NĚKTERÝCH babiček, zdravotních sester, učitelek a vychovatelek mají velmi pozitivní přístup plný energie, který Vaše dítě nadchne.To znám i z vlastní zkušenosti, sama dělám chůvu přes 5 let, byla jsem postupně v pěti rodinách, než mi vždycky děti odešly do školky a už jsem nebyla potřebná. S dětmi jsme navázaly opravdu dobrý vztah a občas si mě ještě dnes rodiny pozvou „za odměnu“ pro děti i rodiče. Děkuju.
Karolína | 5. 7. 2015 18:01
Dobrý den, jmenují se Karolína, bydlím v Praze v Kunraticích, studuji pražské gymnázium a právě jsem úspěšně dokončila 2.ročník. Ráda bych Vám nabídla prázdninové hlídání u Vás doma (v Praze), nebo na výletech po Praze. Jednorázové i dlouhodobější. Dva týdny jsem mimo Prahu, ale jinak jsem volná celé prázdniny. Potom možnost hlídání i během školního roku v odpoledních hodinách. Zkušenosti s dětmi mám velké. Mám dva mladší sourozence, o které se už od malička starám. (Sestra 14 let a bratr 6 let) Hlídala jsem krátkodobě i děti několika známým. Co slýchám od rodičů, tak jsem u dětí oblíbená a vždycky se ke mně rádi vracejí. Jediným problémem by tedy mohl být můj věk. 18 mi bude až v srpnu 2015, ale to nic nemění na tom, že se chovám velmi zodpovědně a práci s dětmi bych se v budoucnu moc ráda věnovala odborněji. Chtěla bych studovat předškolní a mimoškolní pedagogiku. Jsem nekuřačka. Svůj volný čas trávím ráda právě s dětmi a dělám to moc ráda, takže mi na penězích ani tolik nezáleží. Nemám problém ani s domácími pracemi, takže Vám ráda pomohu třeba s žehlením. Budu se těšit na Vaši odpověď a později třeba i na čas, který strávíme společným hraním a poznáváním nových věcí s Vašimi malými zlatíčky.:) S pozdravem Karolína Hýblerová
Pavlína Kr. | 21. 5. 2015 20:37
Chápu vaše důvody, ale připadne mi divné svěřit dítě úplně cizímu člověku. A nemáš třeba nějakou kamarádku nebo kamarádku kamarádky, která by si při mateřské třeba ráda přivydělala? To se mi zdá rozumější řešení.
Lenule | 21. 5. 2015 12:20
@Hanka Jo? No asi do toho půjdu. Ok zkusím někoho takového vyhledat. Snad tady v Praze bude z čeho vybírat No uvidíme, podívám se.
Hanka | 19. 5. 2015 13:11
Ano, my ano. Jiná možnost nezbyla, ale nakonec to bylo úplně vpohodě, takže příště bych do toho šla klidně znova. Jen vybírej tam, kde si budeš moct ty chuvy vybrat ty sama...nebo chuvu :) nevim odkud jsi, tak neporadim.
Autor tohoto tématu zvolil, že odpovídat mohou pouze přihlášení diskutující. Přihlaste se, případně se před tím zdarma zaregistrujte.

Posílat příspěvky e-mailem:
E-mail:
reklama
Přihlásit se


AKTUÁLNÍ HOROSKOP

I když to není vidět na první pohled, měníte se, jak zevnitř, tak zvenčí. Jestli je tato změna k lepšímu, to ukáže až čas, nicméně pro…
Maminka na Facebooku


reklama

Výpočet data porodu


Spočítejte si ovulaci


reklama