horor s oblékáním

Zpět na hlavní stránku diskuzí kači 12 | 12. 3. 2010 17:31
ahoj, dneska jsem se teprve zaregistrovala, tak moc nevím, jak to tady chodí , mám velkej problém s dvouletým prťousem, absolutně se nechce oblíkat, už to trvá asi rok, všichni říkají, že to přejde, nebo, že je to normální, ale když to zažijí na vlasntí kůži, tak nechápou, stojí na místě, vyslíká se a u toho urputně pláče, na všechno oblečení říká jiný, vydrží to třeba hodinu :-$ už jsem zkoušela všechno, až na studenou vodu, prosím nevíte někdo co stím, jinak se asi zblázním
Celkem 2 odpovědi Řazení příspěvků jako dřív
sisinka | 16. 3. 2010 14:16
Ahoj měli jsme to podobné,pak jsme ho začali učit oblékat slipky a tepláčky ať to zkusí sám a začal se tomu chechtat a zkoušet to.Od té doby se nevzteká jen s sebou při oblékání kroutí jak žížala.Oni to lumpíci zkouší :-X Ještě mě napadlo jestli tomu vašemu nevadí určitý materiál nebo cedulky,malý se mohl zbláznit když ho škrábaly.Tak pevný nervy a trpělivost!
vicki | 13. 3. 2010 21:46
Ahoj mám stejný problém, jen mému mrňouskovi je 5. měsíců a přetrvává to už od narození. jen máme zatím to štěstí, že se mi ještě neumí sám svléknout Je fakt že já to zatím neřeším jen co to oblečení s křikem na něj nasoukám a posadím ho do autosedačky nebo do kočárku tak vysilením usne. Už se těším na léto.
Autor tohoto tématu zvolil, že odpovídat mohou pouze přihlášení diskutující. Přihlaste se, případně se před tím zdarma zaregistrujte.

Posílat příspěvky e-mailem:
E-mail:
Přihlásit se


AKTUÁLNÍ HOROSKOP

Vaše otevřenost a dobrosrdečnost vedou k tomu, že snadno s ostatními uzavíráte kompromisy a ústupky z jejich strany jsou dosaženy…
Maminka na FacebookuVýpočet data porodu


Spočítejte si ovulaci