reklama

houba Duanwood Red Reishi

Zpět na hlavní stránku diskuzí VercaKK | 23. 7. 2014 21:39
Zdravím, máte prosím někdo zkušenost s přípravkem Duanwood Red Reishi? Nedávno jsem ji objevila a dočetla jsem se o jejím příznivém vlivu na žaludeční potíže (žaludeční vředy). Víte o ní někdo něco?
Celkem 18 odpovědí Řazení příspěvků jako dřív
Jan | 10. 3. 2016 18:19
@Ria Pro Riu: Ty budeš děvenko asi kvalitně vypatlaná!
Franta | 24. 2. 2016 10:48
Franta | 24. 2. 2016 10:43
@aja Bylo mi zasláno,že někdo reagoval na můj článek o Reichi,ale tento dotaz měl být snád zaslán na Autoimunitní hepatitida - Celostnimedicina.cz ,kde by mohli vědět víc.Pak jsou zde odborníci na čínskou medicínu,do které zapadá i reichi,neboli Ganoderma lucidum,teď zrovna nemám po ruce adresu,ale je to jako tmc.začátek,snad by se to podle toho dalo najít.Ale hodně odborných rad se dá získat na www.nahuby.sk já tam chodím a hledám informace.Držím palce,aby se to podařilo vyřešit a bylo HEJ!
aja | 24. 2. 2016 10:01
dobrý den. Mám dotaz zda má někdo zkušenosti s houbou Reishi u autoimuní hepatitidě Děkuji. nechci brát Predniso- velké vedlejší účinky
Franta | 18. 10. 2015 8:01
@štěpán Nevěřící Tomášové mají někdy vždy pravdu,nebo otráví ty,kteří chtějí jiným,taky nemocným poradit a neuvědomí si své chyby,které tím nadělají.Já chodím na houby co léčí a rostou na stromech a spracovávám si je doma.Když jsem zjišťoval,zda mi to nemůže ublížit,tak jsem hledal kontakty na úrovni a dostal jsem tuhle adresu,kde je moc dobrých přípravků,které jsou z těchto hub.Ale to musí poznat každý SÁM.
štěpán | 15. 10. 2015 12:23
@Ria Ani člověk nemusí být vůl, a často se chytne. Asi to neuškodí, ale že by to nějak zázračně pomáhalo? Možná placebo u někoho funguje... u mě ani to ne.
Franta | 19. 3. 2015 10:28
Tohle je pro redakci,nebo zřizovatele těchto stránek,nešlo by sem dávat fotky v jpeg,jpg,nebo něco v doc?Opravdu se těmto houbám věnuji á 3 roky,mám vlastní fotky,kde je vidět jak rostou na stromech,nebo krátké info,co léčí tyhle houby,jinak tomu někdo nebude věřit,že si může v přírodě natrhat léčivé houby a jíst je.Je jich několik druhů,psal jsem,že nejsem profík,ale nadšenec.Samozřejmě nejde o to,aby jsem sem vkládal něco co nemá s touto problematikou nic společné!Já by jsem někomu poslal fotky a on by rozhodl,že to sen dá pro další zájemce.Nic víc nechci.
Franta | 19. 3. 2015 10:11
@Ria Já nejsem prodejce,ale jako píšu nahoře,roste to na stromech a mne to léčí!Nerodávám,to ani nelze prodávat,protože by člověka zavřeli.Ale že je to součást hodně druhů léků,které dělají z té reischi,neboli lesklokorky lesklé je fakt a podle odborníků léčí na á 52 druhů různých nemocí!Ano,ale hlavně imunitu a v tom jsou ty nemoci,včetně rakoviny,vys.tlaku, lupenky,ale dost vyjmenovávat.Nejsem lékař,ale rád chodím do přírody a tam nám to příroda dává a jako se k ní někteří chováme?Nakopat nám by zato měla a ne nás léčit!
Franta | 19. 3. 2015 10:05
@Vierka Ta houba je v přírodě,reischi roste na dubech a již i jiných stromech,ale březovnik,podobně léčivý roste pouze na břízách a zrovna teď je čas na sklízení březovníku.
Franta | 19. 3. 2015 10:03
@VercaKK Asi jsem to skopal,ale já chodím do lesa na houby a našel jsem tu lesklokorku lesklou,neboli Latinsky Ganoderma lucidum a poslal to na internet do aktualne.cz redaktorovi,který to přeposlal RNDr.Hejnovi ze severu Čech,kde údajně ještě neroste a napsal mi,že v googlu si to mám vše najít.Pak jsem zjistil,že březovník je houba,která má podobné léčivé vlastnosti jako anglicky Reischi,nebo česky lesklokorka lesklá a ta roste pouze na břízách a po úpravě se dají z ní dělat zajímavé věci.Škoda,že sem nejde vložit fotka,jako to vypadá na stromě,ať jde o reischi,nebo březovník.Třeba si ji můžete dát nakrájenou jako širší nudle do kvalitního alkoholu,jako malíček silné,nechat á 14 dní a popíjet malé štamprdlátko nalačno,nebo si ji dát do vody večer a ráno je to hořké,scedit a pak přidat citron,aby se změnila hořkost,ale taky,citron na sebe naváže léčivé vlastnosti těch hub a pak léčí!Jinak by to pití prolítlo tělem bez pomoci člověku.
Franta | 19. 3. 2015 9:52
Tdento přípravek sice neznám,ale používám Lesklokorku lesklou a jí podobnou březovník na léčení svých problémů.Ovšem, doktoři neporadí.Hodně o těchto houbách najděte na www.nahuby.sk,kde je Atlas a i debata o houbách,dokonce i recepty na houby,třeba i tyhle léčivé,které nemají lesáci rádi protože jsou dřevokazové a ničí ty stromy.Přikládám sem i adresu na Atlas hub,který bývá aktualizován:http://www.houbareni.cz/houby.php. Přeji všem čtěnářům hodně zdraví a plné koše hub.
Ria | 18. 1. 2015 10:07
@Vierka Ty jsi prodejce,přípravek,který působí "na všechno"???Nedělejte z lidí voly.
Zuzana | 26. 10. 2014 20:41
@Vierka Dívala jsem se a už i koupila, snad brzy uvidím výsledky, díky.
Vierka | 24. 10. 2014 23:52
@Zuzana Na imunitu je to výborný, věčně jsem bývala nemocná a ted se to hodně zlepšilo, doporučuji, jinak je to dobrý i na plno dalších věcí, však mrkni na stránky, tam se to všechno dočteš :)
Zuzana | 26. 9. 2014 10:48
@Vierka Ahoj holky, můžu se zeptat co je to zač? Na co všechno je to dobré? Hledám ted před zimou něco na zlepšení imunity. Díky
Vierka | 16. 8. 2014 1:09
@VercaKK Já jsem to kupovala normálně na internetu, na superionherbs.cz, jinak mě ani nenapadá, kam bych pro to šla, snad někam do zdravé výživy?
VercaKK | 14. 8. 2014 14:17
Tak to jsi mě potěšila, mám vyzkoušený různý čaje a výsledky moc nevidím, proto mě toto zaujalo, že by to mohlo být něco jiného. Určitě tedy vyzkouším, můžu se zeptat, kde se to kupuje? Díky
Vierka | 25. 7. 2014 8:31
Nevím, jak na žaludeční potíže, já jsem si to koupila na nespavost a zabralo to a celkově se cítíp líp, takže bych tomu věřila :)
Autor tohoto tématu zvolil, že odpovídat mohou pouze přihlášení diskutující. Přihlaste se, případně se před tím zdarma zaregistrujte.

Posílat příspěvky e-mailem:
E-mail:
reklama
Přihlásit se


AKTUÁLNÍ HOROSKOP

Nacházíte se mezi dvěma znepřátelenými skupinami, z nichž obě chtějí, abyste pracovala v jejich prospěch. Z této situace nemůžete vyjít…
Maminka na Facebooku


reklama

Výpočet data porodu


Spočítejte si ovulaci


reklama