houba Duanwood Red Reishi

Zpět na hlavní stránku diskuzí VercaKK | 23. 7. 2014 21:39
Zdravím, máte prosím někdo zkušenost s přípravkem Duanwood Red Reishi? Nedávno jsem ji objevila a dočetla jsem se o jejím příznivém vlivu na žaludeční potíže (žaludeční vředy). Víte o ní někdo něco?
Celkem 18 odpovědí Řazení příspěvků jako dřív
Jan | 10. 3. 2016 18:19
@Ria Pro Riu: Ty budeš děvenko asi kvalitně vypatlaná!
Franta | 24. 2. 2016 10:48
Franta | 24. 2. 2016 10:43
@aja Bylo mi zasláno,že někdo reagoval na můj článek o Reichi,ale tento dotaz měl být snád zaslán na Autoimunitní hepatitida - Celostnimedicina.cz ,kde by mohli vědět víc.Pak jsou zde odborníci na čínskou medicínu,do které zapadá i reichi,neboli Ganoderma lucidum,teď zrovna nemám po ruce adresu,ale je to jako tmc.začátek,snad by se to podle toho dalo najít.Ale hodně odborných rad se dá získat na www.nahuby.sk já tam chodím a hledám informace.Držím palce,aby se to podařilo vyřešit a bylo HEJ!
aja | 24. 2. 2016 10:01
dobrý den. Mám dotaz zda má někdo zkušenosti s houbou Reishi u autoimuní hepatitidě Děkuji. nechci brát Predniso- velké vedlejší účinky
Franta | 18. 10. 2015 8:01
@štěpán Nevěřící Tomášové mají někdy vždy pravdu,nebo otráví ty,kteří chtějí jiným,taky nemocným poradit a neuvědomí si své chyby,které tím nadělají.Já chodím na houby co léčí a rostou na stromech a spracovávám si je doma.Když jsem zjišťoval,zda mi to nemůže ublížit,tak jsem hledal kontakty na úrovni a dostal jsem tuhle adresu,kde je moc dobrých přípravků,které jsou z těchto hub.Ale to musí poznat každý SÁM.
štěpán | 15. 10. 2015 12:23
@Ria Ani člověk nemusí být vůl, a často se chytne. Asi to neuškodí, ale že by to nějak zázračně pomáhalo? Možná placebo u někoho funguje... u mě ani to ne.
Franta | 19. 3. 2015 10:28
Tohle je pro redakci,nebo zřizovatele těchto stránek,nešlo by sem dávat fotky v jpeg,jpg,nebo něco v doc?Opravdu se těmto houbám věnuji á 3 roky,mám vlastní fotky,kde je vidět jak rostou na stromech,nebo krátké info,co léčí tyhle houby,jinak tomu někdo nebude věřit,že si může v přírodě natrhat léčivé houby a jíst je.Je jich několik druhů,psal jsem,že nejsem profík,ale nadšenec.Samozřejmě nejde o to,aby jsem sem vkládal něco co nemá s touto problematikou nic společné!Já by jsem někomu poslal fotky a on by rozhodl,že to sen dá pro další zájemce.Nic víc nechci.
Franta | 19. 3. 2015 10:11
@Ria Já nejsem prodejce,ale jako píšu nahoře,roste to na stromech a mne to léčí!Nerodávám,to ani nelze prodávat,protože by člověka zavřeli.Ale že je to součást hodně druhů léků,které dělají z té reischi,neboli lesklokorky lesklé je fakt a podle odborníků léčí na á 52 druhů různých nemocí!Ano,ale hlavně imunitu a v tom jsou ty nemoci,včetně rakoviny,vys.tlaku, lupenky,ale dost vyjmenovávat.Nejsem lékař,ale rád chodím do přírody a tam nám to příroda dává a jako se k ní někteří chováme?Nakopat nám by zato měla a ne nás léčit!
Franta | 19. 3. 2015 10:05
@Vierka Ta houba je v přírodě,reischi roste na dubech a již i jiných stromech,ale březovnik,podobně léčivý roste pouze na břízách a zrovna teď je čas na sklízení březovníku.
Franta | 19. 3. 2015 10:03
@VercaKK Asi jsem to skopal,ale já chodím do lesa na houby a našel jsem tu lesklokorku lesklou,neboli Latinsky Ganoderma lucidum a poslal to na internet do aktualne.cz redaktorovi,který to přeposlal RNDr.Hejnovi ze severu Čech,kde údajně ještě neroste a napsal mi,že v googlu si to mám vše najít.Pak jsem zjistil,že březovník je houba,která má podobné léčivé vlastnosti jako anglicky Reischi,nebo česky lesklokorka lesklá a ta roste pouze na břízách a po úpravě se dají z ní dělat zajímavé věci.Škoda,že sem nejde vložit fotka,jako to vypadá na stromě,ať jde o reischi,nebo březovník.Třeba si ji můžete dát nakrájenou jako širší nudle do kvalitního alkoholu,jako malíček silné,nechat á 14 dní a popíjet malé štamprdlátko nalačno,nebo si ji dát do vody večer a ráno je to hořké,scedit a pak přidat citron,aby se změnila hořkost,ale taky,citron na sebe naváže léčivé vlastnosti těch hub a pak léčí!Jinak by to pití prolítlo tělem bez pomoci člověku.
Franta | 19. 3. 2015 9:52
Tdento přípravek sice neznám,ale používám Lesklokorku lesklou a jí podobnou březovník na léčení svých problémů.Ovšem, doktoři neporadí.Hodně o těchto houbách najděte na www.nahuby.sk,kde je Atlas a i debata o houbách,dokonce i recepty na houby,třeba i tyhle léčivé,které nemají lesáci rádi protože jsou dřevokazové a ničí ty stromy.Přikládám sem i adresu na Atlas hub,který bývá aktualizován:http://www.houbareni.cz/houby.php. Přeji všem čtěnářům hodně zdraví a plné koše hub.
Ria | 18. 1. 2015 10:07
@Vierka Ty jsi prodejce,přípravek,který působí "na všechno"???Nedělejte z lidí voly.
Zuzana | 26. 10. 2014 20:41
@Vierka Dívala jsem se a už i koupila, snad brzy uvidím výsledky, díky.
Vierka | 24. 10. 2014 23:52
@Zuzana Na imunitu je to výborný, věčně jsem bývala nemocná a ted se to hodně zlepšilo, doporučuji, jinak je to dobrý i na plno dalších věcí, však mrkni na stránky, tam se to všechno dočteš :)
Zuzana | 26. 9. 2014 10:48
@Vierka Ahoj holky, můžu se zeptat co je to zač? Na co všechno je to dobré? Hledám ted před zimou něco na zlepšení imunity. Díky
Vierka | 16. 8. 2014 1:09
@VercaKK Já jsem to kupovala normálně na internetu, na superionherbs.cz, jinak mě ani nenapadá, kam bych pro to šla, snad někam do zdravé výživy?
VercaKK | 14. 8. 2014 14:17
Tak to jsi mě potěšila, mám vyzkoušený různý čaje a výsledky moc nevidím, proto mě toto zaujalo, že by to mohlo být něco jiného. Určitě tedy vyzkouším, můžu se zeptat, kde se to kupuje? Díky
Vierka | 25. 7. 2014 8:31
Nevím, jak na žaludeční potíže, já jsem si to koupila na nespavost a zabralo to a celkově se cítíp líp, takže bych tomu věřila :)
Autor tohoto tématu zvolil, že odpovídat mohou pouze přihlášení diskutující. Přihlaste se, případně se před tím zdarma zaregistrujte.

Posílat příspěvky e-mailem:
E-mail:
Přihlásit se


AKTUÁLNÍ HOROSKOP

Je vám dobře, dokážete ovlivnit především zahraniční klientelu, která má pro vaši osobu pochopení. Jste tvořivé nejen skrze Lunu,…
Maminka na FacebookuVýpočet data porodu


Spočítejte si ovulaci