Maminka.czDiskuzeMaminka.cz

houpačka pro miminko

Ahoj, náhodou někdo kdo používá houpačku pro miminko? Asi bych dávala přednost nějaké do zásuvky, než na baterky, ale nebráním se ničemu, prosím doporučte kdyžtak
Celkem 6 odpovědí Zobrazit jako strom
@Pavlína Kr. Děkuju chtěla jsem totiš koupit od jedné paní a právě že to vydávalo zvláštní zvuky ,byl po dvou dětech a přišlo mi i že při zátěži strojek nestíhá a i se zasekával,takže nekoupím,děkuju moc za info
Odpovědět To se mi líbí0
@kačenka Dobrý den, néé není ho slyšet, asi schválně vyřešeno aby nerušilo mimčo :)
Odpovědět To se mi líbí0
@Pavlína Kr. Dobrý den a můžu se zeptat,zda při houpání vydává motorek nějaký zvuk,děkuju
Odpovědět To se mi líbí0
My máme houpátko Cam Nannarock a taky jsem moc spokojená, je heboučké, krásné a má i melodie - maximální spokojenost
Odpovědět To se mi líbí1
Dobrý den,

taky jsme nedávno pořídili houpačku SWEETPEACE, je sice trošku dražší, ale opravdu stojí zato. Paní má pravdu je jako plyšový medvídek.
Odpovědět To se mi líbí0
My máme houpačku Sweetpeace, jsem nadšená, je krásně heboučká, jako plyšáček, takže malé se tam moc libí. Imituje pohyby maminky při houpání a malá už jinde neusne, cože je super :) Je do zásuvky, ale i na baterky. Když někam jedem bereme ji sebou. Je to od Graca tak koukni, třeba padne do oka :)
Odpovědět To se mi líbí0

Video

Diskuze

Doporučujeme