Hra Bang! ?

Zpět na hlavní stránku diskuzí Lucinka1311 | 26. 3. 2014 19:50
Ahojky chtěla bych se zeptat, máte někdo zkušenosti se hrou Bang! ? Moc ráda bych udělala doma všem radost a proto bych chtěla bratrům koupit nějakou skvělou hru a jedna prodavačka mi právě doporučovala Bang! Tak jsem se chtěla zeptat, jestli ho mám koupit? Koukala jsem, že je spoustu i rozšíření.
Celkem 5 odpovědí Řazení příspěvků jako dřív
hana | 27. 9. 2015 15:50
@Andy Ahojky znáte tuto hu Pohádkobraní? Moc se mi líbí, tak bych jí mohla dát dětem k Vánocům..
mates.v | 6. 4. 2014 18:07
Bang je super, není to moc dlouhé, dá se odehrát za 25 minut, s trochou praxe a je zábavná a plná zvratů. Super do hospůdky nebo na posezení. Pochopili i moji rodiče (60let) a hrajou s náma :)
nela | 29. 3. 2014 14:52
@vera ahojky obsahují různé poukázky třeba na snídani a na výlety a různě věci. Určitě si myslím, že to stojí za to. Můj přítel byl z nich unešenej.
vera | 28. 3. 2014 9:38
@Andy ahojky a co všechno obsahují ty poukázky pro romantické chvíle? Dají se i nějaké přání vymyslet a doplnit? Že by tam byli volné poukázky? Já jsem loni kupovala erotickou hru Nevinné hrátky pro dva.
Andy | 27. 3. 2014 21:46
Ahoj já jsem dlouho váhala, jestli to mám nebo nemám koupit a nakonec jsem koupila příteli poukazky pro romantické chvíle, je to baliček kartiček, na kterých je třeba masáž a podobné věci, ale i výlet, snídaně do postele a podobné originální nápady.
Autor tohoto tématu zvolil, že odpovídat mohou pouze přihlášení diskutující. Přihlaste se, případně se před tím zdarma zaregistrujte.

Posílat příspěvky e-mailem:
E-mail:
Přihlásit se


AKTUÁLNÍ HOROSKOP

Jak je to dlouho, co jste viděla film „Bezstarostná jízda“? Vzpomenete si ještě, jaký pocit to ve vás vyvolalo? Jestliže ve vás dřímá…
Maminka na FacebookuVýpočet data porodu


Spočítejte si ovulaci