Hra Bang! ?

Zpět na hlavní stránku diskuzí Lucinka1311 | 26. 3. 2014 19:50
Ahojky chtěla bych se zeptat, máte někdo zkušenosti se hrou Bang! ? Moc ráda bych udělala doma všem radost a proto bych chtěla bratrům koupit nějakou skvělou hru a jedna prodavačka mi právě doporučovala Bang! Tak jsem se chtěla zeptat, jestli ho mám koupit? Koukala jsem, že je spoustu i rozšíření.
Celkem 5 odpovědí Řazení příspěvků jako dřív
hana | 27. 9. 2015 15:50
@Andy Ahojky znáte tuto hu Pohádkobraní? Moc se mi líbí, tak bych jí mohla dát dětem k Vánocům..
mates.v | 6. 4. 2014 18:07
Bang je super, není to moc dlouhé, dá se odehrát za 25 minut, s trochou praxe a je zábavná a plná zvratů. Super do hospůdky nebo na posezení. Pochopili i moji rodiče (60let) a hrajou s náma :)
nela | 29. 3. 2014 14:52
@vera ahojky obsahují různé poukázky třeba na snídani a na výlety a různě věci. Určitě si myslím, že to stojí za to. Můj přítel byl z nich unešenej.
vera | 28. 3. 2014 9:38
@Andy ahojky a co všechno obsahují ty poukázky pro romantické chvíle? Dají se i nějaké přání vymyslet a doplnit? Že by tam byli volné poukázky? Já jsem loni kupovala erotickou hru Nevinné hrátky pro dva.
Andy | 27. 3. 2014 21:46
Ahoj já jsem dlouho váhala, jestli to mám nebo nemám koupit a nakonec jsem koupila příteli poukazky pro romantické chvíle, je to baliček kartiček, na kterých je třeba masáž a podobné věci, ale i výlet, snídaně do postele a podobné originální nápady.
Autor tohoto tématu zvolil, že odpovídat mohou pouze přihlášení diskutující. Přihlaste se, případně se před tím zdarma zaregistrujte.

Posílat příspěvky e-mailem:
E-mail:
Přihlásit se


AKTUÁLNÍ HOROSKOP

Kvůli tomu, že jste v zaměstnání zavalena prací, si už nenacházíte čas na maličké radosti, které vám dříve ozvláštňovaly život. I když…
Maminka na FacebookuVýpočet data porodu


Spočítejte si ovulaci