Hra pro mě a mé kamošky

Zpět na hlavní stránku diskuzí Martínečinek | 30. 9. 2013 17:55
ahojky ráda bych nějakou novou hru pro mě a kámošky k večeru s vínkem a hlavně bez chlapů, ať se alespoň trochu zasmějeme. Znáte někdo nějakou? Budu velice vděčná za každý nápad. Předem díky.
Celkem 18 odpovědí Řazení příspěvků jako dřív
Bara | 29. 3. 2014 14:10
@natalie ahojky a pro kolik hráčů je ten bang? A jak se to přesně hraje? A už jste ho také hrála? Pozitiva? A neznáte ještě nějaké hry? Náš kluk teď dostal od babičky záhadné případy.
natalie | 18. 3. 2014 20:52
ahojky já jsem dávala segře Bang! Nějak se jí zalíbil byli na exkurzi a od té doby jeli neustále u nás doma Bang! A sice se u toho popíjelo a přišlo mi to jako výborná hra i nápad a má to spoustu rozšíření.
Nikol | 25. 2. 2014 10:09
Ahojky co by jste mi doporučovali pro 19letou sestřenku? Bude mít narozeni a že by prý chtěla nějakou hru na hory, nebo když jsou na chatě, nevíte o nějaké slušné normální hře? Předem Díky
Renatka | 24. 2. 2014 6:36
Ahoj já si myslím, že skvělá hra je abeceda, kde má určity časový úsek na to aby si zapamatovala, co je na kartičce. Aby věděla, co je napsaná z druhé strany na kartičce, třeba bude na kartičce mít slon hnědé oči otázku bude buď jaké oči má slon, nebo třeba kdo má hnědé oči na obrázky, může si člověk vymýšlet otázky podle sebe.
Marie | 23. 2. 2014 14:32
Ahojky maminky, co by jste mi doporučili pro malou naší Lauriinku nějakou hru, kde by si trénovala postřeh v barvičkách a počtu, jelikož by měla jít za rok do školy a moc jí to nejde, tak přemýšlím, jak bych jí to mohla zpříjemnit.
Veronika | 23. 2. 2014 14:17
Ahoj asi se budete smát ale my s holkami jsme začali hrát hru Bang! Poprvé jsme jako připité u kamarádky to zkusili a nějak nás to chytlo =D Vůbec tomu nerozumím a hlavně mě to baví, strašně se rozčiluji, když aspoň jednou za večer nejsem šerif, jelikož mám smůlu buď na odpadlíka, nebo banditu.
taňa | 19. 2. 2014 18:59
ahoj moc se mi ta hra zamlouvá, určitě se po ní podívám, jelikož takový typ her ještě nemáme doma, dneska jsem si koupila novou hru Znáš mě, tak jsem na to zvědavá, také jsem na ní četla výborné recenze.
naty | 18. 2. 2014 18:08
ahoj holky nevěřili by jste mi jak jsme se dobře pobavili u hry Záhadné případy, našly jsme si s kolegyněmi láhev vína a začali jsme to hrát, teď jsme jedna druhou předháněli v nápadech kdo a jakou vraždu mohl provést a proč se tomu tak stalo, opravdu doporučuji a to jsme si jí půjčily od mé dcery.
marcela | 29. 1. 2014 13:47
ahoj my máme moc rádi hru Alias párty Velká sázka, kde je to na podobném principu, jako aktivity, ale je tu super modelína se kterou si člověk opravdu vyhraje v úkolech, třeba vymodelovat solární panel je i na mě pěkný oříšek, pak dále Bang, nebo třeba český film a mnoho dalších her jsme dostali letos pod stromeček.
Ivča | 28. 1. 2014 9:56
@saša Ahoj to není možné, že snad si o tom neslyšela dříve? Já trošku s tím děti vydírám, když mi nechtějí s něčím pomoci, že jim to zabavím a nebude se to hrát, to pak poslouchají jak hodinky, moc se jim to líbí a já jsem ráda, když se u toho jako rodina sejdeme a pobavíme se a hlavně když nejsou pořád za počítačem,
saša | 23. 1. 2014 17:51
@Marie ahojky Bang! ? To slyším poprvé, jak se to vůbec hraje? A jak je to dlouhá hra? A pro kolik je to lidí? Taky bych jí, když tak mohla koupit klukům, snad by z ní měli radost, i když, těžko říci, mají furt nějaké střílečky v počítači vůbec je od toho nemůžu dostat.
Marie | 21. 1. 2014 11:21
@ADELENKA Holky vy to teda rozjíždíte ve velkým, ale chce to občas vypnout od rodiny a od problémů. Taky by se mi to moc líbilo, mi tak maximálně hrajeme s kluky Bang! a je to opravdu skvělá hra, moc mě baví.
ADELENKA | 31. 12. 2013 11:51
Nazdárek já taky moc ráda hraju hry s kamarádkami vždycky když přijdou na besedu, tak otevřeme vínko dáme si něco dobrého a už jedeme máme moc rády různé hry třeba jako Alias párty, Znáš mě? A teď kamarádka zabavila synovi pivní hru, tak tu teď hrajeme taky dosti často.
Monča | 31. 10. 2013 7:49
ahojky já znám spoustu super zajímavých her, třeba jako pivní hra, nebo Znáš mě? Pak skvělé jsou hry Alias Párty, hlavně dvojku mám oblíbenou, kde je i dokonce modelína ;)
Ester | 29. 10. 2013 19:40
Ahojky já miluji hru Na EX! je to skvělý set her u kterých se vždycky pobavíme, hlavně jí máme jako rituál na Silvestra. Znáte ještě nějaké zajímavé hry na chatu?
Hanička | 23. 10. 2013 18:08
ahojky to slyším ráda, já teď právě hledám po netu nějakou hru, jako dárek pro mě a mého přítele a našla jsem Nevinné hrátky, znáte je někdo?
| 19. 10. 2013 17:14
perfektní hra je **člověče napij se**,je přímo k alkoholovým dýchánkům,je to něco jako člověče nezlob se,ale pro dospělé,hází se kostkou,jsou tam i kartičky,na kterých je napsáno jaký úkol má hráč provést,např,dopíl skleničku na ex.atd,z vlastní zkušenosti můžu doporučit
Magda | 19. 10. 2013 16:52
ahoj mě moc pobavila s kamarády hra Znáš mě? Je to založené na principu kartiček s otázky a tabulek, kam píšeš odpověď, co by si mohl myslet,nebo odpověď toho kdo tuto otázku zadává.U hry se vždy pobavíme a zasmějeme a s alkoholem je to snad ještě horší ;)
Autor tohoto tématu zvolil, že odpovídat mohou pouze přihlášení diskutující. Přihlaste se, případně se před tím zdarma zaregistrujte.

Posílat příspěvky e-mailem:
E-mail:
Přihlásit se


AKTUÁLNÍ HOROSKOP

Bilancujete možná události posledních dní a dodává vám to pocit, že jste se svým životem dobře naložila a věci se vyvíjí tam, kde je…
Maminka na FacebookuVýpočet data porodu


Spočítejte si ovulaci