Maminka.czDiskuzeTěhotenství a porod

Hradec Králové prosinec - 2010/leden2011

ahoj těhulky najdou se tady nějaké hradečandy v očekávání, které mají termín na letošní zimu? mě předběžně vychází na 20.1.2011 a ráda bych našla nějakou kamárdku, která je na tom podobně
Celkem 31 odpovědí Zobrazit jako strom
Ahojky maminky,
napadlo mě,jestli by jste neměli zájem o originální potisky trik (ať už tríča na Vaše pupíčky,aby se nedaly tuplem přehlídnout,nebo pro Vaše budoucí mimísky,třeba na bodýčka,čepičky a pod..),a nebo dobrá věc je označit si svá auta,že převážíte své poklady,aby byli řidiči ve Vaší blízkosti opatrnější..Pokud by Vás něco zaujalo,mrkněte se do mé galerie,mám tam pár grafických návrhů,které mě napadly nebo můžeme společně něco vymyslet..Mám tam i pár věcí,co jsem dělala pro svého synka..Kdyby Vás zajímalo podrobnější info,něco málo mám napsané v této diskuzi: http://www.maminka.cz/diskuse/diskuse/ a pokud by jste tam nenašli odpoveď ,tak mi pošlete vzkaz..Ráda se na to s Váma podívám..Pěkné a šťastné očekávání! :)
Odpovědět To se mi líbí0
Ahoj Holky! Tak jsem sem na vás jukla. :) Já jsem taky z hradce,ale porod mám už v září, ted jsem v 34tt. čekám kluka, vybrali jsme jméno Adámek. Celé těhotenství je vše OK, mimi je sice neplánované,otěhotněla jsem v 19-ti...ale už jsem si zvykla na to,že je mojí součástí a začínám se těšit,ikdyž to byl šok. :) ted jsem ráda.
Tak vám všem držím palečky a t vám pěkně rostou bříška a užíváte si tohle jedinečné období. :)
Odpovědět To se mi líbí0
Jeee chuděrka pejsek, to Buginka se bouřky nebojí my máme jiný problém ji vyloženě serou ptáci... takže když máme takhle v létě otevřené okno a oni začnou okolo 4h zpívat tak Buginka na ně začne nekonečně štěkat a my ji to nemůžeme odnaučit... Jani mysli na to že už budeš brzy tady u nás v hk! tady je to paráda! já bych za prahu neměnila... je teda pravda že už mi nákupy v praze moooc chybí naposledy jsme tam byli v dubnu, a teď se tam chystám nejdřív tak říjen listopad až bude boban větší aby mohl s námi ale už bych tam potřebovala! ale mám předsevzetí!!!! do té doby než pojedeme na nákupy do prahy tak musím zhubnout těch posledních 8kg!!!!!!! abych se tam mohla krásně obléknout!!!! teď je to hrůza teĎ nemám pořádně co na sebe :'(
Odpovědět To se mi líbí0
ahoj děvčátka
já mám za sebou noc hrůzy, u nás byla příšerná bouřka a náš pejsek je takový malý strašpytel a hodně se bojí, takže nejdřív pořád skákal na dveře a dělal tím šílený rámus, pak kňučel...no přítele z toho málem trefil šlak...a to všechno o půl třetí ráno...tak jsem se přestěhovaa na gauč za ním do obýváku a hrůza...pořád chodil sem a tam, skočil za mnou, strčil hlavu pod peřnu, za chvilinku zase dolů a pořád dokola....trvalo to asi dvě a půl hodiny usnula jsem až před šestou... :-X ...takže jsem to dospávala teď dopoledne a teď se musím vrhnout na balení, ježiš mě se nechce holky
Odpovědět To se mi líbí0
Ahojda holky, to jo ráno bylo super když pršelo ale teď zase začíná hic... brouček se mi vzbudil před chvílí tak jsem chtěla jít na hoďku ven ale vylezla jsem na balkon a zjistila že už je tam zase na padnutí tak jsme doma a Sebastianek teď je v houpacím křesílku a povídá si s kytkama holky to je prča jak on začíná na ně houkat to vidíte jak on jim chce něco vyprávět jinak my na víkend nic moc taťka nám jde v sobotu do práce tak asi pojedu k mojí mamce a v neděli pojedeme k babičce do černilova tam je velká zahrada a bazén! doufám že se tam v něm taky vykoupu! že mi to doktorka příští týden (už po šestinedělí hurá hurá ) dovolí no budu moc myslet na Janču ať zvládnou dobře to stěhování a ať se nám tu co nejrychleji krásně zabydlí a co ty Teri co budeš vyvádět? a našla jsi na fb ty fotky?
Odpovědět To se mi líbí0
a omlouvám se za hrubyce ,píšu v rychlosti pejsek mi knučí u dveří tak se jdem vyvenčit pa
Odpovědět To se mi líbí0
Ahojda jani myslím že tě vezme je super dá se sní bavit fakt o všem,taky jsem kní přešla,měla jsem doktora a ten byl hroznej přišel mi jak nějakej úchyl a vůbec nemluvil pořád jen mlčel člověk pak vůbec nevěděl na čem je a já ve všem pak vždycky měla zmatek ,Marešová ti vše pěkně vysvětlí a příjde mi že jí to hlavně baví ta práce jen ta objednávací doba no já taky volala ohledně jednoho problému objednala mě až za měsíc a půl a do té doby už se problém vyřešil sám tak jsem zašla alespon na prohlídku když už jsem čekala takovou dobu. co plánujete na víkend holky?jo jani ty máš to stěhování tak to držím palce at to zmáknete a máte to co nejřív za sebou taky jsem se už párkrát stěhovala a vím že je to fakt nekonečný pořád nějaký blbosti tahat je to záhul no :-S takhle jsem se u toho vždycky zapotila a navíc když stěhuješ do 4patra bez výtahu :-X to je nejhorší ale co no zase tady v hk bude líp a radu co u vás?budete doma odpočívat nebo nějakej výlet?už se nám konečně dnes ochladilo zapršelo je to super úleva,krásnej vzdoušek
Odpovědět To se mi líbí0
Teri už jsem si tě přidala do přátel už bys je měla vidět ale jsou až nakonci mám tam více fotoalb a album s mou svatbou je až poslední ale teď už bys to měla najít! tak jani taky budu držet palečky ať tě příjme to je fajn že s ní má Terka zkušenost to je vždy dobrý tohle s někým zkonzultovat.... přece jen gynekolog to chce o něm vědět nějaké reference...
Odpovědět To se mi líbí0
@shadowgirlltak drž v úterý pěstičky, ať mě přijme
Odpovědět To se mi líbí0
krásnej bastiánek opravdu se vám moooc povedl < koukala jsem na facebook jen ty fotky z té svatby jsem nenašla jak to?taky si myslím že svatba v zimě je jako v pohádce určitě to bylo nádherný dokážu si to živě představit :-[ jůů :-[
Odpovědět To se mi líbí0
jéé k dr marešové chodím já je na slezském předměstí na poliklinice 2 ta je dobrá mám jí ráda
Odpovědět To se mi líbí0
@ririnkaraduško tak už jsem koukla na bastíčka a normálně mi vyhrkly slzy...je nádherný!!!bože já se taaaak těším na mimíska <3
jinak kárníkovou jsem zkoušela a ta právě nebere a donátovou ani z anic, vsechno co jsme cetla znelo jako historky z ordinace hrůzy... =-O
Odpovědět To se mi líbí0
Neee donátovku ne!!! mrkni pod tvůj vzkaz nechala, a facebook mám jsem Radka Luňáková tak si mě klíďo přidejte - mám tam nové fotky bastíka i svatbu
Odpovědět To se mi líbí0
@estrellitaNeeee Donátovou ne!!! zkus někoho přímo ve fakultce to budeš mít i blízko domů a tam jsou všichni špičkový!!! a nebo já mám kárníkovou ta je skvělá ale donátovou ne! ta prý nechce dělat ani fotky z utz!!!! ani maminám neobrací obrazovku u utz aby se jukli na mimi! nejlepší bys měla tu fakultku přímo !
Odpovědět To se mi líbí0
Ahoj holky jak jste se dnes měli? já padám na hubu... dnes teda nespinkáme jak je to vedro jen pláčeme a pláčeme... druhý bastíčkův plakací den... je to síla teď ho má v ložnici otík ať si ho taky užije.... a já vám můžu alespoň písnout. sejdu se s vámi moc ráda ale viděla bych to až na konci srpna ještě týden mám šestinedělko a furt tu máme návštěvy kámošky a tetičky co broučka ještě neviděli... tak si říkám to je známejch to je hrůza.... a pak už bude i prďola větší tak můžeme klíďo sednout někam na zahrádku na kafčíko co vy nato? jinak Teri svatba v zimě pohádka! já jsme si to tak nepředstavovala vždy jsme snila o letní teplé svatbě ale nechtěli jsme aby jsme se každý jmenoval jinak chtěli jsme být rodina a já se chtěla vejít ještě do krásných šatů takže se jednalo rychle ani datum jsme si nevybrali sami prostě aby se shodlo s radnicí a s tou halou kde se pak pilo tak to bylo jednouduché datum se schodovalo akorát u 19.12. tak jsem po tom skočili a bylo to krásné! asi bych neměnila! vřele doporučuju! my měli štěstí že 18. napadli závěje sněhu všude to bylo jak v pohádce byla to nádhera! vážně!!! dorty netáli a když se někdo vožrat tak si šel zakouřit do té zimy a zase vystřízlivěl ne vážně to bylo fajn! holky jdu tam malej řve jak tygr! jinak jména jsou moc krásná amálka a laurinka se nám taky líbili a ještě rozárka!!!! krásná jména!!!! moc! holky když to půjde a malej usne alespoň večer ještě vám sem navečer juknu
Odpovědět To se mi líbí0
Terezko
stěhovat se budeme teď v sobotu, dnes je už balení v plném proudu a asi mi z toho hrábne, je to nekonečnýýýýýýýý
no a o dr mi ani nemluv...v praze mám skvělou gyndařku, milou, jemnou, ochotnou...a v HK nemůžu nikoho sehnat...několik co jsem obvolávala nový pacientky neberou...jediná, která mě chtěla vzít je dr.donátová, ale na netu na ní všichni píšou šílenou kritiku, že to prostě ani nebudu pokoušet a nepůjdu tam a poslední naděje vkládám do dr.marešové..k té jdu v úterý...sestřička mi řekla, že paní doktorka přibírá, ale že mě může vzít až v září, že toho má moc a když jsem začala kňučet, že jsem těhotná a že to nutně potřebuju a pokud možno co nejdřív, tak mi řekla, ať se v úterý stavim osobně a domluvím se přímo s doktorkou....bože, jestli mě nevezme, tak jsem pěkně nahraná :'(
holky kdybyste věděli o někom, kdo b mě vzal a kdo je fajn, tak sem s ním...pokud možno teda ženskou spíš
Odpovědět To se mi líbí0
Ririnko
s tím tvým miminkem vyloženě zasáhl osud, asi jste prostě ven neměli odjet...a tvůj přítel se k tomu postavil úžasně, klobouk dolů...chlapi jsou většinou z neplanovanýho těhotenství vedle jak ta jedle.. takže je krásné, že to takhle všechno dobře dopadlo
se jménama to je těžký... člověk si něco vybere s tím, že to je originální a než se mimi narodí, má kolem sebe spoustu stejně pojmenovaných mrňousků...my máme tak nějak jasno téměř od začátku a asi to už měnit nebudeme
holčička bude laurinka a kluk daniel....daniel se jmenuje přítelův brácha, ale přesto jsme se na něm shodli, prostě bude po strejdovi to jméno se mi líbí a navíc se hodí hezky k příjmení
Odpovědět To se mi líbí0
jani to je dobře že tak pěkně < roste jen tak dál, držím palečky to budeš muset změnit dr že?a kdy teda má být přesně to stěhování?už at jste tady v HK.tady je líp i ten vzduch je tady stokrát čistčí jak v Praze.Těším se a doufám že se seznámíme.Zatim papa terka
Odpovědět To se mi líbí0
Ahojda tak to bylo bezva překvápko.... sice plány nedopadly ale asi je fakt že to tak být mělo, jinak by se vám to takhle pěkně nepodařilo ráda se stebou domluvím na nějaké schůzce stačí jen napsat kdy se ti to hodí a kam mám přijed mám autí takže se dostanu skoro všude.Chtěla jsem se tě zeptat jaká byla svatba v zimě?taky máme naplánovanou na zimu......tak nějak nevím jestli dobrý nebo je to jedno Jinak moc děkuji že na mě takhle myslíš jsi hodná ,uvidíme no zase nechci nic uspěchat však ta pravá chvíle příjde :-[ a o jménech už taky padla řeč já pořád přemýšlela a holčičí se mi líbí amálka nebo natálka a u klučiny daniel nebo samuel ale když jsem se na tohle téma bavila s přítelem říkal že by rád aby mimisek byl po nás terezka nebo davídek nejdříve jsem si nebyla jistá zda je to dobrý nápad ale zase proč ne jména jsou pěkná obě tak nevím ,ještě to ale určitě budeme řešit až se zadaří ,zatím to jsou jen takové představy a s originálním jménem to je dneska složitý když na nějaké příjdeš tak ho asi fakt nikde neřikat nebo to pak dopadá tak jak píšeš, navíc většina pěkných jmen se v dnešní době začíná dost používat např.sofie,viktorka a tak.Kdyby si tak každý mohl vymyslet svoje to by byla zábava.Jak se jinak máte ,co dnes děláte?zatim papa terka
Odpovědět To se mi líbí0
Jeee holky tak se můžeme sejít a můžete si Bastíčka pochovat. :) Ne Teri, Bastíčka jsme neplánovali, plán byl takový že jsme chtěli prodat byt a jet pracovat do anglie... měli jsme koupené letenky byt v realitce a já to v říjnu nedostala... ale já to tušila... neměla jsme totiž prášky moje tělo je rok odmítalo tak jsme počítali plodné a neplodné dny - ten den byl na špičce plodných a Otík to neuhlídal... hned jsem chtěla jet pro postinor a otík mi říká že ne že tisíce párů se o miminko pokouší kolik měsíců tak že je nesmysl aby nám to na proprve vyšlo a že jestli výjde tka že to tak má být, že mě miluje a že se vezmeme.. .že je to osud a že anglie být nemá... no tak 19.12. 2009 byla svatba jinak jsme spolu taky 2 roky a taky máme pejska - je to mopsinka jmenuje se Buginka a v Listopadu ji budou 2 jinak Teri mooooooc na tebe myslím ale neupínej se na to !!! já vím že to nejde ale čím více to chceš tím se bojím aby to hůře nešlo.... ale třeba je to jen moje domněnka... moooc na tebe budu myslet a moooc ráda tu budu sledovat jak to všechno hezky výjde! a určitě budete brzy s jančou těhulky 2. A holky už jste přemýšleli o jmenénech? Jani Sebastianek je teď bohužel hodně populární až mě to trochu mrzí... Nikde jsem o Sebastiankovi nikdy neslyšela... pak příjdu na cvíčo a ženský se ptali co to bude a jak se bude jmenovat a to je moje vysněné jméno a já to věděla na tuty že to bude kluk byla jsem na plodovce no tak jsem řekla že to bude Sebastianek a když jsem přišla podruhé tak ta jedna hned no my máme doma už Damiánka a mě se to líbí ten váš Sebastianek tak ho budeme mít asi taky, a druhá tak o tom taky uvažovala... a to samé na diskuzi porod v červnu.... celou dobu sem tam byla sama s Bastíčkem a po porodech tam jsou najednou čistě náááhodou 3. Bastíčci... tak mě to trochu mrzí to aby člověk držel hubu s tím jak se jeho dítě jmenuje když chce být originální u nás byl problém se jménem pro holčičku vybírali jsme z 22 jmen nakonec jsme měli vybranou Ellu - co vy holky jaká jména se Vám líbí?
Odpovědět To se mi líbí0

Diskuze

Doporučujeme