Maminka.czDiskuzeTěhotenství a porod

Hradec Králové prosinec - 2010/leden2011

ahoj těhulky najdou se tady nějaké hradečandy v očekávání, které mají termín na letošní zimu? mě předběžně vychází na 20.1.2011 a ráda bych našla nějakou kamárdku, která je na tom podobně
Celkem 31 odpovědí Zobrazit jako strom
@shadowgirll neboj, věřím, že mě brzy doženeš a budeme mít mimísky jen s několikaměsíčním věkovým rozdílem dneska jsem byla u dr a hezky rosteme, už máme 11cm...před třema týdnama to byly 4cm <3 moc ti přeju, abys další měsíc objevila na testu //
Odpovědět To se mi líbí0
@estrellita Jani já vím že se to podaří ale byla jsem na potratu v 16nácti tak snad jen z toho mám trochu obavy ale dr mě ujištovala že je vše v pořádku a neměla bych mít s otěhotněním problém :) v Praze tam to celkem znám bydlí tam mamka jezdím tam za ní tak 2krát do měsíce a to mi stačí bydlet bych tam taky rozhodně nechtěla a už vůbec né s miminkem to by mě asi trefilo tady v hk mi to docela vyhovuje je tu vše dobře dostupné,město jako takové se mi taky líbí i okolí je pěkné dostatek přírody i lokalit pro výlety a dovolené.Jinak přes Ústí jezdím skoro každý den do České Třebové takže tam to taky znám jen mě mrzí že jsi napřed ale nevadí taky jsi o něco starší
Odpovědět To se mi líbí0
teri
neboj, určitě se to podaří, jsi mlaďounká, takže máš obrovské čšance na úspěch já kolem sebe právě taky moc mladých maminek nemám, moji vrstevníci spíš jeětě blbnou na diskotékách...což mě už nějakou tu dobu nebere
a stěhujeme se z prahy, předtím jsme bydleli v ústí nad orlicí, do prahy jsme šli za prací...jsem ráda, že jdeme do hradce, v praze bych mimi nechtěla..lepší je menší město

ririnko
jee, ty uz ses maminka? to je krasny..a jak se ti libi tve nove materske povinnosti? no a s tím cvíčem jsi mi udělala radost, já hledala pořád něco na netu a žádný extra výsledek

jana
Odpovědět To se mi líbí0
@shadowgirll Jinak momentálně dělám na zkrác.úvazek jezdím do České Třebové do lékárny s lékama každý den a od září jsem měla v plánu nastoupit dálkově na školu si dodělat maturitu jsem pouze vyučená škola mě moc nebavila ale zatím nevím ,zda bych to zvládala i s miminkem ještě to musím promyslet a zvážit škola je soukromá a dost drahá nerada bych vyhodila peníze jen tak zbytečně,ještě si přivydělávám přes internet nakupuji oblečení z usa a tady v čr prodávám o pár stovek navíc tohle je dobrý přivýdělek i na mateřské.A ty?
Odpovědět To se mi líbí0
@estrellita Ahojky no taky se snažím na to nemyslet ale jak jsem už psala moc to nejde.Ted papám calibrum babyplan a přítel vit.C na doporučení mé dr tak snad to bude mít nějaký výsledek a odkud se stěhujete?tak až budete v HK.a uděláš si chvilku můžem se někde sejít a já ti můžu ukázat trošku hradec a tak třeba se knám přidá i ririnka s mimískem co jse ted knám přidala i do diskuse je to super mít stejně staré kámošky co už maj ,čekaj nebo plánujou rodinku přece jen je ještě dost holek kolem 20-25 co na to zatím nemají ani pomyšlení a choděj jen pařit ale to už mě nějak moc neláká,max.jednou za čas ale každý víkend to není pro mě
Odpovědět To se mi líbí0
@ririnka Ahojda ririnko a nechtěla by jsi se seznámit ráda si stebou popovídám a taky :-[ pochovám mimi neměla jsem v životě moc příležitostí přijít do kontaktu s miminkama a tak asi proto ho chci mít ted ve 22letech sice většina říká že je to brzy ale já už to prostě déle nevydržím čekat a přítel není proti.Já ted čekám na ovu tak do 4dnů dorazí, pevně doufám že to tentokrát výjde ,vím že na to nemám moc myslet a povede se to ale nejde to jen tak nemyslet na to.Stím cvičením je to určitě super nápad taky do toho rozhodně půjdu až budu těhulka a ririnko mimčo bylo plánované?zatim pa terka
Odpovědět To se mi líbí0
Ahojda holky jeee můžu vám sem občas nakouknout? už z takové nostalgie? mě je 21 chodím na diskuzi těhulky z hradce králové a porod v červnu a 18.6. se mi narodil Sebastiánek. Rodila jsem v Hradecké porodnici a nemůžu si stěžovat. Před tím jsem slyšela na to nee moc chváli ale po vlastní zkušenosti vám řeknu že jsem naprosto spokojená! teeda holky vy budete mít mimísky v lednu jeee jak jsou krásné tyhle začátky. užívejte si každý den protože i když se vám to teď nezdá holky uteče to tak mooooooooc rychle že si to ani nedovedete představit a pak už budete mít mazlíčky u sebe. Jinak já jsem z malšovic - nová plachta (kousek od třebše E'strellitko) a v třebši je super těhu cvičení!!!! je tam squash centrum a v něm probíhá cvičení pro těhulky od 16.tt jinak je jedno kdy dál začneš já začala od 20tt a bylo to skvělé!!! nemůžu si to vynachválit! u druhého děťátka do toho půjdu znovu.
Odpovědět To se mi líbí0
ahoj teri!
no to jsi mě potěšila mě bylo teď v dubnu 24, s přítelem žiju taky dva roky a taky máme pejska, jsou mu teda už čtyři ale je to miláček... <3
byt máme na labské louce, třebeš...a stěhujeme se, protože přítele povýšili a jde na novou pobočku do hradce...
no a naše snažení bylo poměrně krátké...v lednu jsem vysadila prášky, ale nezačali jsme s tím hned, chtěla jsem, aby se tělo trošku pročistilo, protože jsem je brala spoustu let...ale je pravda, že jsem při každém milování na mimi myslela :-[
no a v dubnu byly tak nějak jiný starosti, myšlenky jsem měla úplně někde jinde, takže jsem se na to absolutně nesoustředila a v květnu už jsem měla na testu //
ale upřímně ti řeknu, že jsem si myslela, že to potrvá mnohem dýl, počítala jsem s tím, že když se to povede do konce tohoto roku, bude to super...bylo to milý překvápko
a co děláš? studuješ? pracuješ?
Odpovědět To se mi líbí0
Ahojda já jsem přímo z HK.bydlím kousek od muzea to je super ráda se seznámím mám tu málo kamarádek a většina je zaneprázdněná stále.Jen krátce o mě je mi 22 bydlím s přítelem 2roky mamé pejska 10měs.ráda nakupuji,chodím k vodě,do kina jen tak na procházku tad.a ty?můžu vědět odkud a proč se stěhujete do HK.a hlavně kam přesně?zatim papa terka p.s.jak dlouhé bylo snažení u vás???
Odpovědět To se mi líbí0
@shadowgirll jéé, tak to držím pěsti, aby se zadařilo co nejdřív ...ale od dubna to je teprve chvilinka, tak buď trpělivá a ono to přijde, neboj
my se tento týden stěhujeme do Hradce...no a prakticky nikoho tam neznám, takže mě napadlo zkusit to tady a ty jsi z HK nebo někde z okolí?
Odpovědět To se mi líbí0
Ahojky já sice ještě těhulka nejsem :'( škoda snažení je u nás od dubna tak snad se k tobě brzo přidám,jsem přímo z HK.a ty?
Odpovědět To se mi líbí0

Diskuze

Doporučujeme