Hry

Zpět na hlavní stránku diskuzí Lucinka1311 | 5. 8. 2013 16:54
Dobrý den, rádi bychom si koupili hru Velká sázka, vypadá velice dobře ;) Ale ještě bychom chtěli pár podobných a proto prosím o podobné hry…ano na stránkách jich je spousty, ale raději bychom názory těch coo je mají doma hezky ;)
Celkem 7 odpovědí Řazení příspěvků jako dřív
evana | 16. 6. 2015 21:04
ahojky jaké hry by jste mi doporučovali pro děti od 9-15 let chtěla bych udělat dětem radost budou mít narozeniny, tak jsme si říkali s manželem, že bychom jim koupili pár deskovek nebo karetních her.
Františka | 30. 6. 2014 10:18
Dobrý den můj syn má problémy s mluvením a čtením, tak jsme strašně dlouho uvažovali, co by mu mohlo pomoci, krom toho, že s ním neustále procvičujeme. A teď dostal od babičky kouzelné čtení a už pozoruju zlepšení, jak v jeho pozornosti, tak v mluvení, ještě to čtení. Ale jinak jsem moc ráda, že už mu to jde lépe.
Gabina | 28. 5. 2014 17:27
Ahojky jsem moc ráda, že se Vám tato hra moc líbila, jinak moje snacha od manžele dostala hru Hra o manželství a taky si jí moc chválila, že se už tak to dlouho nezasmála. Hmm strašně mám ráda Nevinné hrátky a mám v plánu, dneska uvařit romantickou večeři a u vínečka si ji zahrájeme, dneska nejsou děti doma.
Veronika | 27. 5. 2014 22:52
Ahoj jedu o víkend poprvé k příteli domů a jeho malý bráška má narozeniny. Což přítel vůbec neřešil, tak jsem vyrazila do hračkárny a obrátila jsem se celá rudá na prodavačku, co by mi doporučovala pro 12 letého kluka a nakonec jsme vybrali hru Bang! Tak doufám, že se mu bude líbit a hlavně já jim doufám padnu do toho oka!
Dáša | 26. 5. 2014 11:24
Dobrý den, kde nejraději nakupujete? Já posední dobou nejčastěji nakupuji dárky v papírnictví nebo v hračkárně a to nejčastěji deskové nebo karetní hry a zatím jsem vždy sklidila úspěch, za což jsem moc ráda.
Linda | 11. 8. 2013 14:11
Ano to zní velice dobře. Ale měla bych ještě prosbu, neznáte někdo nějakou hru pro manžélé nebo pro páry, ráda bych udělala manželovi radost. Proto Vás prosím o nápady.Nějakou sexy hru na romantické večery díky ;)
Eda | 9. 8. 2013 10:31
Ahojky já za sebe doporučuji hru Znáš mě, je to skvělá hra, kterou hrajeme i u vínka po večerech. Je to o tom co ostatní vědí o toě =D
Autor tohoto tématu zvolil, že odpovídat mohou pouze přihlášení diskutující. Přihlaste se, případně se před tím zdarma zaregistrujte.

Posílat příspěvky e-mailem:
E-mail:
Přihlásit se


AKTUÁLNÍ HOROSKOP

I když se vám už zdálo, že vaše snažení nebude mít žádný efekt kromě spousty zbytečně vyčerpaných sil, nastává obrat k lepšímu.…
Maminka na FacebookuVýpočet data porodu


Spočítejte si ovulaci