hry pro dospělé

Zpět na hlavní stránku diskuzí ADELENKA | 29. 11. 2013 8:28
ahojky sháním nějakou sexy hru s přítelem na naše žhavé noci, nevíte někdo o nějaké? Co se týká odvážnosti, tak nám to je úplně jedno, rádi zkoušíme nové věci.
Celkem 8 odpovědí Řazení příspěvků jako dřív
Milka | 11. 8. 2016 19:05
@Emma Jo je fain nejako ten vztah ozivit, treba nejakou sexualni hrackou, uzijete si tak srandu oba dva
Emma | 28. 3. 2016 19:24
Zajimave, take musim s nasemu vyorci neco vymyslet cim by jsme to zase ozivily
inka | 29. 1. 2014 11:01
ahoj hra o manželství? Jak se to hraje? A není to nějak moc směšné? Já bych to i docela manželovi koupila jako malý vtípek, jestli by ho ovšem přijal, co si myslíte?
jana | 28. 1. 2014 16:09
ahojky znáte někdo hru o manželství? Dneska jsem byla v hračkářství a viděla jsem jí tam v odvětví pro dospělé. A docela mě zaujlaa, tak mě napadlo, že se poptám, kdo jaký názor na ni máte. Díky ;)
ADELENKA | 31. 12. 2013 6:41
ahojky tak děkuji moc za dobrá doporučení a nakonec jsem koupila pod stromeček hru Nevinné hrátky a udělala jsem moc dobře jsem zcela nadšená a spokojená, vše bych jí moc ráda doporučila na krásně rozmanticky vášnívé noci. A ty úkoly, to je taky krása.
...p.e.t. | 29. 12. 2013 9:18
Ahojky maminky jsem moc ráda, že se Vám tato hra moc líbila, jinak moje ségra od manžele dostala hru Hra o manželství a taky si jí moc chválila, tak že další typ do postýlky na vášnivé večery plné touhy. Hmm strašně mám ráda Nevinné hrátky a mám v plánu, dneska uvařit romantickou večeři au vínečka si ji zahrát.
Jana | 17. 12. 2013 10:56
@Verča ahoj i já jsem tuto hru koupila k Vánocům tak jsem na to velice zvědavá, jaké to bude. Doufám, že se to bude příteli líbit a že budeme, taky spokojeni jako vy. Už se na to moc těším, mám ráda romantické večery a teď když k tomu přidáme hru.
Verča | 30. 11. 2013 14:48
ahoj já jsem dostala k našemu výročí od přítele hru do postýlky, která se jmenuje Nevinné hrátky, je opravdu super, úkoly se dají vždy provést trošku jinak, už jí máme dva měsíce a ještě jsme všechny úkoly a odměny nevyplýtvali. Určitě se Vám bude líbit, je to hezký dárek. Je zde kostka na které je buď se člověk musí napít, nebo dát fant, či jdete podle čísla co jste hodila a plníte úkol.
Autor tohoto tématu zvolil, že odpovídat mohou pouze přihlášení diskutující. Přihlaste se, případně se před tím zdarma zaregistrujte.

Posílat příspěvky e-mailem:
E-mail:
Přihlásit se


AKTUÁLNÍ HOROSKOP

Nabídne-li vám někdo možnost, jak se na chvíli dostat pryč od lidí, skočte po ní, samota by vám prospěla. V rychlém kolotoči práce,…
Maminka na FacebookuVýpočet data porodu


Spočítejte si ovulaci