Maminka.czDiskuze

Hyperaktivita

Jagi 18. 10. 2009 20:00:22
Děkuji za gratulování,čekali jsme na výsledky amniocintézy. Tak je to v poho a bude to holčička(vnučka).Je to hrozné nemůžu si na to zvyknout. Je mi sice 40 ale cítím se mladě. Navíc můj 11měsíční chlapeček mi dává sílu. Tak Bren určitě se to časem zklidní,chce hooodně pevné nervy. Ale vyplatí se to.Myslím si,že tvoje dítko má jiné přednosti,rozvíjejte to. A naše dcera(14)byla úplný opak. Kam jsem ji posadila tam byla,strašně hodná. Byla jsem z toho nervózní než jsem si zvykla. No a teď máme pubetru Ale prosím pozor,připravte se na šílené žárlení,právě tyto děti to hodně a inteligentně přehánějí. Popíšu jindy. Tak se drž!!!
Přezdívka nebo jméno
Váš komentář
:-);-):-)):-D^^O:-):-];-]:D:laska::-*:oops:8-)8-D:sok::-\:/]:-<]:-D>:-(:grr::eh:-(:'(8-S:-l:kuk::hmm:8-P:-P:zelenac::-!:-|:tleskani:oboze:potichu:nenapadne:hm:sipka::!::?::napad::achjo::lol::pozor
Odeslat odpověď

Pravidla diskuzí na webu Maminka.cz

Zasláním příspěvku do diskuze souhlasíte s těmito pravidly:

  • Podmínky užívání služby informační společnosti
  • Informace o zpracování osobních údajů
  • Příspěvky se musí týkat tématu článku.
  • Příspěvky nesmí obsahovat vulgární výrazy a slovní útoky na jiné osoby.
  • Příspěvky nesmí poškozovat web Maminka.cz ani ostatní projekty provozovatele.
  • Je zakázáno vkládat do příspěvků nezákonný obsah včetně odkazů na stránky nabízející takový obsah.
  • Příspěvky nelze využívat k reklamě.
  • Příspěvky, které porušují pravidla diskuzí, budou odstraněny. Případně budou upraveny tak, aby neporušovaly pravidla diskuzí. V textu bude následně uvedeno, že příspěvky byly ze strany redakce upraveny.
  • Právo moderovat diskuze mají pouze vybraní zástupci provozovatele. Základní kontrola každého příspěvku probíhá ještě před jeho zveřejněním.
  • Maminka.cz je soukromý web a provozovatel má při řešení sporů, které se týkají příspěvků v diskuzích, vždy konečné slovo.
 

Diskuze

Doporučujeme