inseminace a utrogestan

Zpět na hlavní stránku diskuzí vendarisa | 16. 1. 2011 12:34
máte někdo zkušenost s braním utrogestanu po inseminaci, s účinkem a přibíráním? Jste po inseminaci a povedlo se vám?
Celkem 4 odpovědi Řazení příspěvků jako dřív
Alex | 18. 11. 2014 21:59
@Zuzka Dobrý večer, to vypadá na IVF tzv. "oplodnění ve zkumavce"... předchází stimulace vaječníků, různé testy vás i partnera, poté odebrání vajíček a oplodnění spermatem partnera ve zkumavce. Dále pozorování zda se některá vajíčka oplodní, pokud ano, poté sledování růstu emryií. Nejkvalitnější se vkládá po 2 - 5 dnech (to je individuální) ženě do dělohy a pak už zbývá jen čekat, zda se embryjko uchytí :) To je samozřejmě jen má zkušenost, je možné, že existuje ještě jiný způsob. O jiném jsem však neslyšela.
Zuzka | 29. 8. 2014 21:39
@Gaguška Ahoj, IUI je možno provádět jen pokud je alesponˇ jeden vejcovod průchodný, co mě čeká pokud není průchodný ani jeden. Je mi 37 let a chtěla bych mít s partnerem mimčo.
slukova.lucka | 2. 6. 2011 13:08
Ahoj mužu se zeptat brala sem ultrogestan a tet beru clostibegyt nemáte stim nekdo zkusenosti dekuju
Gaguška | 29. 1. 2011 8:42
Ahoj já jsem po inseminaci, před ní sem brala 5 dní clostilbegyt, pak mě vyrostly 2 folikuly, pak v den ovulace proběhla inseminace a po dvou dnech od ovulace jsem začala brát duphaston (je to podobný jak utrogestan). No a teď jsem v 15 týdnu těhotenství. Ten duphaston jsem brala 2 měsíce a nepřibrala jsem po něm.
Autor tohoto tématu zvolil, že odpovídat mohou pouze přihlášení diskutující. Přihlaste se, případně se před tím zdarma zaregistrujte.

Posílat příspěvky e-mailem:
E-mail:
Přihlásit se


AKTUÁLNÍ HOROSKOP

Jestliže se probudíte s pocitem, že na vás nikdo nemyslí a celý den budete mít za to, že vás nějak zapomněli, berte to jako výzvu,…
Maminka na FacebookuVýpočet data porodu


Spočítejte si ovulaci