Jak dosáhnout čeho, co chci?

Zpět na hlavní stránku diskuzí Marta80 | 31. 12. 2014 13:14
Dobrý den, spousta mých známých z multilevlových firem si nastavují cíle, dělají koláže, čeho by chtěli dosáhnout, píšou si seznamy na rok dopředu, tak jak je to v těchto firmách učí. Já nepracuji v multilevlu. Nejsem zvyklá si psát cíle, ale mám pocit, že bych měla začít. Jenže když si stanovým cíl, za čas to přehodnotím a přepíšu. Vím, že existují různí životní koučové a kurzy. Ráda bych se svěřila do něčích rukou, ale chci dát peníze opravdu za kvalitu.
Celkem 3 odpovědi Řazení příspěvků jako dřív
Tinti | 2. 1. 2015 0:01
@Jana88 Jooo, to jsem četla i viděla. Knížka teda nejlepší. Je to prý nejprodávanější motivační kniha. Jako nasměruje to člověka ve více směrech. Doporučuji přečíst. A pokud chcete něco individuálního, tak se mrkněte na chci byt lepsi. Tam maji kurzy, ktere nejsou vubec drahe, tak treba pro zacatek Vás to někam posune.
Marta80 | 1. 1. 2015 22:43
@Jana88 A o čem je taknížka? Nevím, jestli mi pomůže tak, jak bych si představovala. Knížka je napsaná někým z jeho úhlu pohledu. Já chci aby to bylo přímo na mě. Abych se aktivně zapoji apod.
Jana88 | 31. 12. 2014 16:05
Ahoj, zkus si přečíst knížku The Secret (Tajemství) a nebo si stáhni dokument ;). Já knihu četla a dala mi takový ten první impuls :) Každopádně mám teď život hezčí :)
Autor tohoto tématu zvolil, že odpovídat mohou pouze přihlášení diskutující. Přihlaste se, případně se před tím zdarma zaregistrujte.

Posílat příspěvky e-mailem:
E-mail:
Přihlásit se


AKTUÁLNÍ HOROSKOP

Už dlouho se cítíte svázaná pracovními i domácími povinnostmi, které se na vás odevšad valí a nedají vám ani chvilku spočinout? Přesto…
Maminka na FacebookuVýpočet data porodu


Spočítejte si ovulaci