Jak ho přimět ke svatbě?

Zpět na hlavní stránku diskuzí Markéta Krebesová | 15. 7. 2009 16:01
Ahoj holky, nemáte nějaký zaručený recept, jak dohnat vašeho miláčka do chomoutu? Můj přítel, se kterým mám již tříleté dítě, se k tomu stále nemá.... a pořád se jen vymlouvá.
Celkem 96 odpovědí Řazení příspěvků jako dřív
karolína | 16. 5. 2016 15:53
Popravdě, pokud se přítel ženit nechce, tak ho nedonutíte. já byla s bývalým 5 let, původně říkal, že by se někdy i ženil, ale když už jsem po těch pěti letech chtěla vztah posunout někam dál a ptala se na svatbu a děti, tak řekl ne. No a já to s ním skončila. Vím, že by mi to časem začalo vadit a když si mě nechce vzít on, tak se najde někdo jiný. Bylo mezi náma samozřejmě víc věcí, než jen tohle. rok jsem byla sama a pak si našla kluka o 4 roky mladší a světě div se, po dvou letech na moje třicáté narozeniny jsem dostala tenhle nádherný zásnubní prstýnek http://www.prsteny.cz/zasnubni-prsten-model-lov... a už plánujeme svatbu. A popravdě, pokud vás partner miluje a ví, že je pro vás svatba důležitá, tak ustoupí a není tvrdohlavý jako beran, že prostě ne.
ola.45 | 28. 4. 2015 12:40
@evaness Starý, ale zaručený fígl Funguje asi všude.
Lucí | 27. 4. 2015 13:08
@Šťastně vdaná Nemyslím si, že vynucovat si něco je v pořádku. Před chlapem pak akorát každá žena vypadá stupidně a hned to vypadá, že musí být po jejím. Chlapa ulovila do vztahu, tak proč ho lovit ještě do manželství, to už je na něm. Před rokem a půl jsem přemýšlela o odjezdu do zahraničí na rok. Do dnešního dne se nic nestalo. Tak v červenci odlétám.
Šťastně vdaná | 19. 3. 2015 9:47
@evaness Bravo! Jste nebojácná žena A nespíš brzy dosáhnete svého, narozdíl od mnohých žen zde, které nechtějí muže nikam tlačit a tiše v koutku doufají.
Šťastně vdaná | 19. 3. 2015 9:45
@Katchitka Proč si takhle necháte šlapat po hlavě? Přečtěte si zde, jak podovnou situaci vyřešila evaness. Je od vás sice hezké, že muže nechcete nutit, ale vede to jen k tomu, že on dosáhne svého a vy spláčete nad výdělkem.Vždyť vy mu prakticky manželku děláte (vaříte, spíte s ním, jste mu oporou) a on si vás nevezme? Když vás někdo chce jen takto napůl, nestojí za to. Mluvit s muži na toto téma je zbytečné, chce to položit nůž na krk.
evaness | 15. 3. 2015 23:36
@Monča Ahoj, mám stejný problém. Když jsme se poznali, byl ženatý a nic nechtěl rešit. Jasně jsem mu řekla, že za dva roky budu chtít dítě a pokud si to nevyřeší, bude konec. Pochopil, že to myslím vážně až tehdy, když jsem přestala mluvit, ale konat. Po dvou letech jsem sbalila kufry a málem se odstěhovala přes půl republiky ke kamarádovi na barák. Za 3 měsíce byl rozvedený a už u mě bydlel, dítě prý až za půl roku, až jestli nám to spolu v bytě bude klapat. No a po půl roce zas chtěl couvnout a odkládat. Já, poučená z okolí jsem řekla, dítě hned (bylo mi 35), nebo se stěhuju(opět k témuž kamarádovi). Za dva měsíce jsem byla těhotná. Teď má malý skoro dva roky. Loni mě asi 4x žádal o ruku, chtěl ať si vyřídím církevní rozvod s prvním mužem, když rozvod vyřídili, začal se zas vytáčet, žádný měsíc v roce nevyhovoval. Tak s ním už 2 měsíce nespím. Na protest, že si ze mě vystřelil i před farářem. Začíná to zabírat. Už se pustil do rekonstrukce kuchyně, začal mi pomáhat s malým (denně ho koupe a hlídá), kupuje mi květiny (přestože si myslí, že jsou neekonomické), doufám, že po ještě delším půstu bez sexu, ho napadne i ta svatba. Už mi to taky chybí.
Monča | 3. 1. 2015 10:54
Ahojky tak já mám uplně ten samý problém s přítelem mám 3letýho klučinu jsme spolu 5let a do chomoutu nechce vyhovuje mu to na psí knížku taky jsem se nechala ukecat a malej má příjemní po tatínkovi ted toho lituji prstýnek jsem dostala před 3lety ale nikde jsem o tom mluvit neměla a svatba ta se nekoná a vím že se konat nebude plata jsem se snad 100krát proč a ták prý časem zní jeho odpověd a já vím že časem je u něho nikdy tak čekám a tajně doufám
julča | 2. 1. 2015 8:47
Dobrý den před čtyřmi dny jsem byla požádááána o ruku ! Bylo to moc krásné hlaně přesně na den, co jsme se spolu poznali před pěti lety, bylo to tak krásné, teď už jenom vše naplánovat, jak jste všechno zvládali?
raketa | 30. 12. 2014 22:40
Dobrý den, ano tento diář je perfektní, vše jsem si do něj vždy zapsala a měla ho po ruce, nemusela jsem se ničeho obávat, že něco zapomenu, je cenově dostupný, co více si přít.
Martínečinek | 27. 12. 2014 11:20
Ahoj jééé něco přesně takového hledám pro svoji kamarádku, má s vdávat za 3 měsíce a včera nám to oznámila a tak jsme i říkali, že bychom jí mohli udělat radost právě svtebním diářem!
monika | 16. 12. 2014 11:38
Ahoj dozvěděla jsem se super novinu syn se mi bude ženit a snažím se jim ve všem pomoci,už jsem úplně zapomněla, co je všechno potřeba! Jak to všechno zvládáte ?
Katchitka | 20. 11. 2014 16:20
Vždycky jsem si myslela, že jsme co se týče "chomoutu" s přítelem za jedno. Měli jsme nějaké špatné období a rozhodli jsme se si pořádně provětrat hlavy. odjeli jsme na hory a po výstupu na Sněžku, si přede mně klekl, vytasil se s prstenem a požádal mě o ruku. Krásný, blažený pocit, slzy v očích, vzdychající turisté ... super ... odebrali jsme se do restaurace se zahřát a tam sem dostala "facáka". větou: ... "sice jsem tě o ruku požádal, ale brát se hned nemusíme.. že ne?!", mi popraskaly všechny balonky, které mě do té chvíle nadnášely. Z toho jsem usoudila, že mně požádal jen proto, že se bál, že se v důsledku našich rozepří rozejdeme, čímž jsem nabyla dojmu, že jsem ho do zásnub spíše donutila. O zasnoubení nechtěl nikomu říkat. Chápu že to mají možná co se oznamování týče jinak, ale pro mně to byla strašná studená sprcha, a z radosti tak nějak sešlo. O svatbě se nebavíme, když se nás někdo ptá, kdy máme termín, reaguji pobaveným úsměvem, ačkoli by se mi někdo chtělo vzteky brečet. Ale nutit ho? rozhodně ne. Pocit vynucení si něčeho, co ten druhý nejspíš ani necítí .. za to nestojí.
evapodhorska | 31. 10. 2014 14:03
Ahoj, byla jsem v podobné situaci a dost mi pomohlo, když jsem se uklidnila a nechala to plavat. Pomocí skvělé terapeutky jsem našla klid a ujasnila si, co opravdu chci a proč je pro mě svatba tak důležitá.. a kupodivu požádání o ruku přišlo asi po půl roce a samo od sebe (přítel asi dostal strach, že chodím na terapii, protože ho chci opustit)
Paja | 26. 10. 2014 9:48
@Lucka Ahoj můj manžel mě požádal o ruku, ale k plánování svatby se moc neměl, musela jsem ho trošku popohnat, jelikož si chlapy neuvědomují kolik času to zabere, hlavně když chci mít všexhno dokonalé, občas mi příjde, že jim by stačil sud piva. Ale nakonec to vyřešil tím, že mi koupil svatební diář a ulehčil si to, jelikož je to moc pěkně udělané, moc mě zachránil.
Lucí | 22. 10. 2014 9:01
@mif.ka.a Já si to myslím také ... Poradíte kde bych mohla najít informace ke svobodným matkám? Abych mohla porovnat rozdíl?Toužím po miminku čím dál více, ale obávám se, že ani těhotenství ho nenakopne ...
terezJ | 21. 10. 2014 19:11
@eliška Ahoj Eliška, nevíš kde tvá známá koupila svatební diář? Je to skvělý nápad, mohla bych ho koupit sestře, taky by se jí v tuto dobu hodil, je to s ní kolikrát k nevydržení, jak si něco někam napíše a nemůžeto najít. Už aby bylo svatební šílenství za námi.
mif.ka.a | 20. 10. 2014 13:51
@Lucí Teda musim s Vašim přítelem nesouhlasit, jsem svobodná matka (teď tedy čerstvě s novým přítelem), původně jsem nechtěla biologického otce ani do rodného listu, ale jelikož jsem neměla odpracovaný daný počet dní, tak jako svobodná matka nemám nárok absolutně na nic, dokonce ani porodné a ani solidní rodičovský příspěvek bych bez jeho dokladu z práce nedostala a když žádám o jakýkoliv příspěvek, všude musí figurovat on, jinak nic nedostanu, po osobní zkušenosti jsem přesvědčená, že čim víc je člověk zajištěný, tím větší má nárok na různé příspěvky, což je dost na hlavu....
eliška | 20. 10. 2014 7:27
@baruška Dobrý den, určitě to zvládnete nemusíte se ničeho obávat, ikdyž ten pocit moc dobře znám, taky jsem byla celá nervózní a abych hlavně všechno stihla. Mě největší radost udělal svatební diář, který jsem dostala od mé známé, kde jsem si vše rozplánovala a pomalu jsem se začínala uklidňovat a už si jenom odškrtávat, co mi ještě chybí.
Lucka | 18. 10. 2014 21:57
Ahoj, to já tento problém řešit nemusela. Svého manžela ukecala k miminku a protože je ze ,,staré školy,, tak si mě rozhodl i vzít
baruška | 26. 9. 2014 6:48
Dobrý den před pěti dny jsem byla požádááána o ruku !!! A teď to začíná, chtěli bychom se vzít hned v zimě, tolik věcí co bych měla zvládnout, spolužaška se střední se segrou mi slíbili pomoc, ale teď čím začít, s čím teď nejrychleji začít? Co Vám nejvíce pomáhalo? Jsem z toho celá nervózní, snad to všechno zvládnu!
1 2 3 4 5
Autor tohoto tématu zvolil, že odpovídat mohou pouze přihlášení diskutující. Přihlaste se, případně se před tím zdarma zaregistrujte.

Posílat příspěvky e-mailem:
E-mail:
Přihlásit se


AKTUÁLNÍ HOROSKOP

Budete mít pocit, že držet se dnes stranou je to nejlepší řešení. Jindy jste družná a hovorná, ale nyní se vášnivých diskusí s kolegy o…
Maminka na FacebookuVýpočet data porodu


Spočítejte si ovulaci