Maminka.czDiskuze

RE: Jak ho přimět ke svatbě?

Katchitka 20. 11. 2014 16:20:00
Vždycky jsem si myslela, že jsme co se týče "chomoutu" s přítelem za jedno. Měli jsme nějaké špatné období a rozhodli jsme se si pořádně provětrat hlavy. odjeli jsme na hory a po výstupu na Sněžku, si přede mně klekl, vytasil se s prstenem a požádal mě o ruku. Krásný, blažený pocit, slzy v očích, vzdychající turisté ... super ... odebrali jsme se do restaurace se zahřát a tam sem dostala "facáka". větou: ... "sice jsem tě o ruku požádal, ale brát se hned nemusíme.. že ne?!", mi popraskaly všechny balonky, které mě do té chvíle nadnášely. Z toho jsem usoudila, že mně požádal jen proto, že se bál, že se v důsledku našich rozepří rozejdeme, čímž jsem nabyla dojmu, že jsem ho do zásnub spíše donutila. O zasnoubení nechtěl nikomu říkat. Chápu že to mají možná co se oznamování týče jinak, ale pro mně to byla strašná studená sprcha, a z radosti tak nějak sešlo. O svatbě se nebavíme, když se nás někdo ptá, kdy máme termín, reaguji pobaveným úsměvem, ačkoli by se mi někdo chtělo vzteky brečet. Ale nutit ho? rozhodně ne. Pocit vynucení si něčeho, co ten druhý nejspíš ani necítí .. za to nestojí.
Přezdívka nebo jméno
Váš komentář
:-);-):-)):-D^^O:-):-];-]:D:laska::-*:oops:8-)8-D:sok::-\:/]:-<]:-D>:-(:grr::eh:-(:'(8-S:-l:kuk::hmm:8-P:-P:zelenac::-!:-|:tleskani:oboze:potichu:nenapadne:hm:sipka::!::?::napad::achjo::lol::pozor
Odeslat odpověď

Pravidla diskuzí na webu Maminka.cz

Zasláním příspěvku do diskuze souhlasíte s těmito pravidly:

  • Podmínky užívání služby informační společnosti
  • Informace o zpracování osobních údajů
  • Příspěvky se musí týkat tématu článku.
  • Příspěvky nesmí obsahovat vulgární výrazy a slovní útoky na jiné osoby.
  • Příspěvky nesmí poškozovat web Maminka.cz ani ostatní projekty provozovatele.
  • Je zakázáno vkládat do příspěvků nezákonný obsah včetně odkazů na stránky nabízející takový obsah.
  • Příspěvky nelze využívat k reklamě.
  • Příspěvky, které porušují pravidla diskuzí, budou odstraněny. Případně budou upraveny tak, aby neporušovaly pravidla diskuzí. V textu bude následně uvedeno, že příspěvky byly ze strany redakce upraveny.
  • Právo moderovat diskuze mají pouze vybraní zástupci provozovatele. Základní kontrola každého příspěvku probíhá ještě před jeho zveřejněním.
  • Maminka.cz je soukromý web a provozovatel má při řešení sporů, které se týkají příspěvků v diskuzích, vždy konečné slovo.
 

Diskuze

Doporučujeme