Maminka.czDiskuze

RE: Jak ho přimět ke svatbě?

evaness 15. 3. 2015 23:36:57
Ahoj, mám stejný problém. Když jsme se poznali, byl ženatý a nic nechtěl rešit. Jasně jsem mu řekla, že za dva roky budu chtít dítě a pokud si to nevyřeší, bude konec. Pochopil, že to myslím vážně až tehdy, když jsem přestala mluvit, ale konat. Po dvou letech jsem sbalila kufry a málem se odstěhovala přes půl republiky ke kamarádovi na barák. Za 3 měsíce byl rozvedený a už u mě bydlel, dítě prý až za půl roku, až jestli nám to spolu v bytě bude klapat. No a po půl roce zas chtěl couvnout a odkládat. Já, poučená z okolí jsem řekla, dítě hned (bylo mi 35), nebo se stěhuju(opět k témuž kamarádovi). Za dva měsíce jsem byla těhotná. Teď má malý skoro dva roky. Loni mě asi 4x žádal o ruku, chtěl ať si vyřídím církevní rozvod s prvním mužem, když rozvod vyřídili, začal se zas vytáčet, žádný měsíc v roce nevyhovoval. Tak s ním už 2 měsíce nespím. Na protest, že si ze mě vystřelil i před farářem. Začíná to zabírat. Už se pustil do rekonstrukce kuchyně, začal mi pomáhat s malým (denně ho koupe a hlídá), kupuje mi květiny (přestože si myslí, že jsou neekonomické), doufám, že po ještě delším půstu bez sexu, ho napadne i ta svatba. Už mi to taky chybí.
Přezdívka nebo jméno
Váš komentář
:-);-):-)):-D^^O:-):-];-]:D:laska::-*:oops:8-)8-D:sok::-\:/]:-<]:-D>:-(:grr::eh:-(:'(8-S:-l:kuk::hmm:8-P:-P:zelenac::-!:-|:tleskani:oboze:potichu:nenapadne:hm:sipka::!::?::napad::achjo::lol::pozor
Odeslat odpověď

Pravidla diskuzí na webu Maminka.cz

Zasláním příspěvku do diskuze souhlasíte s těmito pravidly:

  • Podmínky užívání služby informační společnosti
  • Informace o zpracování osobních údajů
  • Příspěvky se musí týkat tématu článku.
  • Příspěvky nesmí obsahovat vulgární výrazy a slovní útoky na jiné osoby.
  • Příspěvky nesmí poškozovat web Maminka.cz ani ostatní projekty provozovatele.
  • Je zakázáno vkládat do příspěvků nezákonný obsah včetně odkazů na stránky nabízející takový obsah.
  • Příspěvky nelze využívat k reklamě.
  • Příspěvky, které porušují pravidla diskuzí, budou odstraněny. Případně budou upraveny tak, aby neporušovaly pravidla diskuzí. V textu bude následně uvedeno, že příspěvky byly ze strany redakce upraveny.
  • Právo moderovat diskuze mají pouze vybraní zástupci provozovatele. Základní kontrola každého příspěvku probíhá ještě před jeho zveřejněním.
  • Maminka.cz je soukromý web a provozovatel má při řešení sporů, které se týkají příspěvků v diskuzích, vždy konečné slovo.
 

Diskuze

Doporučujeme