Maminka.czDiskuze

jak jste rodily?

veronika 2726 12. 10. 2009 0:42:45
Zdravím všechny maminky , velmi mě to zaujalo a tak se taky podělím o můj první zážitek z porodu: Je mi 28let a Karinka se narodila 26.9.loňského roku(takže už z ní máme roční holčičku plnou elánu Rodila jsem v porodnici v Ústí nad Orlicí a na sestřičky z dětského a doktory si nemůžu stěžovat, jen ty porodní asistentky co mě přijímaly a celou noc se o mě staraly mi docela lezly na nervy Termín jsem měla 24.9.ale to jsem se ještě statečně procházela po městě a nakupovala...25.odpoledne mě začal pobolívat podbřišek a tak už jsem malé domlouvala že to je nepříjemný tak ať už kouká jít ven) a docela i poslechla večer o půl 8 koukám na telinu , vstanu a praskla mi voda..tak sem šla do koupelny,umyla se a jdu za přítele kterej si dělal večeři že už budeme muset jet...ten celej vyplašenej si začal navlíkat ryfle na tepláky a tak podobně, takže byla ještě docela i sranda...to sem nevěděla co mě čeká-přijedem do porodnice, tam mě prohlídly a řekly, že to bude ještě dlouho trvat ,zeptaly se odkud jsme-bydlíme tak zhruba 20km od Ústí, tak sestry poslaly přítele domů,prej ať si de klidně lehnout a mě zavřely na jeden ze tří porodních sálů a ať si prej odpočnu, no docela vtipný-já prvorodička sama na porodním sále...s bolestma-bylo to ale ještě docela únosný do té doby, než přijela první,druhá,třetí, čtvrtá maminka a porodily přede mnou na těch zbývajích dvou sálech-já všechno dost živě slyšela a to sem se začala opravdu,ale opravdu bát =-O ...chtělo se mi z toho brečet-do toho ty bolesti...pak přišly sestry a že prej už bych po10ti hodinách na sále mohla rodit ať si zavolám teda příteli aby dojel, jenže to bylo tak rychle,že to málem ani nestihnul a já se málem zbláznila strachy :-S , že tam na to budu sama,nakonec přišel,když to už bylo v nejlepším a malá byla za čtvrt hodinky venku...byla to staršná úleva,když jsem ho ucítila jak ke mě přišel a vzal mě za ruku, už nikdy neposlechnu sestry i kdyby tam se mnou měl bejt třeba i dvace hodin,to mi je fuk-za ten stres před porodem to nestojí ale jinak musím personál v Ústecké porodnici jen a jen vychválit,byly tam naprosto suproví))
Přezdívka nebo jméno
Váš komentář
:-);-):-)):-D^^O:-):-];-]:D:laska::-*:oops:8-)8-D:sok::-\:/]:-<]:-D>:-(:grr::eh:-(:'(8-S:-l:kuk::hmm:8-P:-P:zelenac::-!:-|:tleskani:oboze:potichu:nenapadne:hm:sipka::!::?::napad::achjo::lol::pozor
Odeslat odpověď

Pravidla diskuzí na webu Maminka.cz

Zasláním příspěvku do diskuze souhlasíte s těmito pravidly:

  • Podmínky užívání služby informační společnosti
  • Informace o zpracování osobních údajů
  • Příspěvky se musí týkat tématu článku.
  • Příspěvky nesmí obsahovat vulgární výrazy a slovní útoky na jiné osoby.
  • Příspěvky nesmí poškozovat web Maminka.cz ani ostatní projekty provozovatele.
  • Je zakázáno vkládat do příspěvků nezákonný obsah včetně odkazů na stránky nabízející takový obsah.
  • Příspěvky nelze využívat k reklamě.
  • Příspěvky, které porušují pravidla diskuzí, budou odstraněny. Případně budou upraveny tak, aby neporušovaly pravidla diskuzí. V textu bude následně uvedeno, že příspěvky byly ze strany redakce upraveny.
  • Právo moderovat diskuze mají pouze vybraní zástupci provozovatele. Základní kontrola každého příspěvku probíhá ještě před jeho zveřejněním.
  • Maminka.cz je soukromý web a provozovatel má při řešení sporů, které se týkají příspěvků v diskuzích, vždy konečné slovo.
 

Video

Diskuze

Doporučujeme