jak se počítá podpora po ukončení rodičovské dovolené?

Zpět na hlavní stránku diskuzí diggiMD | 8. 1. 2012 16:32
jedná se mi o to, že v lednu mi končí mateřská dovolená a půjdu na úřad práce. Zajímalo by mě, z čeho se bude počítat podpora. Zda z průměru z mého posledního zaměstnání nebo z životního minima? Mám dvě děti 3 a 5 let, takže jsem byla celých 5 let na mateřské a předtím jsem pracovala.
Celkem 3 odpovědi Řazení příspěvků jako dřív
Jasou | 10. 1. 2012 21:09
@diggiMD Já jsem se to dočetla na jinym foru.A tam to byla jako rada odborníka.Bylo tam napsáno,pokud odpracujete jen několik dní,bude podpora počítána z platu,kterého byste dosáhla.
diggiMD | 9. 1. 2012 11:21
@Jasou a není tam nutné odpracované určitý počet měsíců? Stačí opravdu jen pár dní? A kde bych našla na netu více informací?
Jasou | 8. 1. 2012 21:22
Ahoj,pokud vůbec nenastoupíš do práce a půjdeš rovnou na úřad práce,tak se ti bude podpora počítat z rodičovskýho příspěvku.Pokud bys na pár dní nastoupila,tak se počítá z předpokládanýho výdělku.
Autor tohoto tématu zvolil, že odpovídat mohou pouze přihlášení diskutující. Přihlaste se, případně se před tím zdarma zaregistrujte.

Posílat příspěvky e-mailem:
E-mail:
Přihlásit se


AKTUÁLNÍ HOROSKOP

Jestliže jste měla pocit, že se v posledních dnech k něčemu schyluje, ale nebyla jste si jistá k čemu a ani tím, jestli to bude změna…
Maminka na FacebookuVýpočet data porodu


Spočítejte si ovulaci