Jak to oznámit příteli či manželovi?

Zpět na hlavní stránku diskuzí Lucza | 28. 6. 2010 11:54
Ahojky... Zajímalo by mě jak jste oznámily svému partnerovi, že jste těhotná? Že jse to povedlo a jak reagoval? Pořád nad tím koumám, jakým zajímavým způsobem mu to oznámit až se to povede... Děkuji za tipy...
Celkem 6 odpovědí Řazení příspěvků jako dřív
Peťka 22 | 28. 7. 2010 6:36
ještě mě napadlo....budu nám k výročí zvětšovat svatební fotku do rámečku...a chtěla bych i kluky...no a kdyby vyšel testík...tož ho dám do rámečku taky pěkně na hromádku až na konec a zabalím to všechno k výročí no ještě je brzy na testík tož počkám
Peťka 22 | 27. 7. 2010 8:35
to čekání je strašné...žeee.... =-O
adhelaid | 27. 7. 2010 7:43
Ahojky, já nad tím taky koumala, malé botičky mě napadly taktéž... Ale nakonec to bylo komplikovanější... Měla jsem zpoždění už 17 dní a na testu pořád jen jedna čárka. Byla jsem z toho dost smutná a pořád jsem se ptala: "Kde je Maxík?" A muž vždycky, ať to nehrotím, že se povede příště. No a pak jsem si další den udělala ráno test a tam najednoučárky dvě. Tak jsem přišla do obýváku, sedla jsem si a najednou se mi spousta věcí honila hlavou.. A muž se zeptal, co se děje a já jenom: "Tady je Maxík" a ukázala jsem na břicho. Takže romantika nebo super nápady se nekonaly. Ale radost byla ohromná, když mi to všechno došlo! Jen doktor mě vystresnul, byla jsem u něj den před svatbou a on mi řekl, že není jasné, jestli se "to" udrží, protože podle MS je "to" o dva týdny menší, takže možná zamlklé. Jsem bulela celé odpoledne, ale nakonec bylo vše v pořádku a Maxíkovi je už 2,5 měsíce a dělá nám jenom radost.
Peťka 22 | 27. 7. 2010 7:30
joooo holky ,tak to taky řeším...ale pořád nevím,nevím.....jestli bude mimi se dozvím až tak v neděli....a 8.8. máme výročí svatby..sice druhý rok...ale taky výročí...tak by to bylo krásný..kdyby to teď vyšlo...Přemýšlela jsem,že pujdeme na večeři....a nechám mu do jídla něco zašít,nějakou indicii...ale nevím co....dudlík???
Hana Poncé-Stankovska | 29. 6. 2010 10:56
ahoj, no ja jsem to udelala tak, ze jsem koupila krasne male detske boticky a do predsine jsem je postavila mezi moje a jeho. kdyz se vratil z vikendove potapeni, tak hned co slozil batohy, tak je uvidel a hned pochopil :o))
jo, ale pak se smal a pak mi stejne rekl, ze to tusil, neb kdyz mi bylo rano obcas soufl a byla sjem bila jak stena, tak pry mu doslo, ze se neco deje :o)))))
Žirafinka | 29. 6. 2010 9:52
ahojky.. tak u nás to bylo takový že ráno mi bylo blbě a menstruace furt ne a ne .. každý den jsem řikala zítra už to příde cejtim jak mě bolí břicho a furt nic. až mi řekl at si koupim test a hned mu zavolám , no a když jsem s pláčem volala tk už vše bylo jasný .. a jen byla otazka co těd?!
Autor tohoto tématu zvolil, že odpovídat mohou pouze přihlášení diskutující. Přihlaste se, případně se před tím zdarma zaregistrujte.

Posílat příspěvky e-mailem:
E-mail:
Přihlásit se


AKTUÁLNÍ HOROSKOP

Do úkolů nového dne se pustíte s vervou, ba přímo vášnivě. Když se kácí les, lítají sice třísky, ale přesto buďte opatrná, ať někoho…
Maminka na FacebookuVýpočet data porodu


Spočítejte si ovulaci