Maminka.czDiskuze

Jak vyvolat porod???

veavera 15. 12. 2011 22:17:15
Tak to máš skorem ještě měsíc času.. Já mám termín v pondělí. Mám 15ti měsíčního chlapečka tak už kvůli němu bych chtěla být na svátky doma. Aktivní jsem až až, co jiného mi zbývá s malým divochem A co se týče toho sexu, on to nebude asi žádný zázrak. U první jsem s manželem furt, teď se snažíme kdy to jde, ale muže už to nebaví. Se mu ani nedivím, pupek všude a taky je to někdy bolestivé tak se i bojí. Kila neřeš. Já přibrala u prvního 25 kilo, sestra mi v poradně vždycky nadávala, že jsem tlustá, že bych ze sebou měla něco dělat, atd.. Blablabla.. Teď už chodím jinam. No a při tomhle těhu zatím 13kg. Při kojení jsem všech 25 kil shodila, šlo to samo bez problému.. Nikdy jsem nebyla štíhlá, spíš taková ta baculinka No a jakmile bylo poslední kilo dole, šup a já opět těhotná Malý mi přestal chtít pít mlíko, jsem z toho byla nešťastná a za dva měsíce jsem zjistila, že jsem těhu. Proto nechtěl pít.. No to jsem trochu odbočila.. Našla jsem na netu nějaký kořeněný nápoj, dneska jsem ho vypila ( pěkný hnus to byl teda :-$ ) tak uvidíme.. A pak jsem ještě našla a hodně četla o ricínovém koktejlu. Ten vyzkouším o víkendu. Jinak si každý večer dávám deci vínka, k tomu jogurt se třemi lžičkami skořice a horkou sprchu. No a před spaním stimulaci bradavek ( manžel má tento týden noční tak to je místo sexu A nic, nic, nic.. Asi děloha a miminko prostě ještě nejsou připraveny na porod.. Ale já už jo
Přezdívka nebo jméno
Váš komentář
:-);-):-)):-D^^O:-):-];-]:D:laska::-*:oops:8-)8-D:sok::-\:/]:-<]:-D>:-(:grr::eh:-(:'(8-S:-l:kuk::hmm:8-P:-P:zelenac::-!:-|:tleskani:oboze:potichu:nenapadne:hm:sipka::!::?::napad::achjo::lol::pozor
Odeslat odpověď

Pravidla diskuzí na webu Maminka.cz

Zasláním příspěvku do diskuze souhlasíte s těmito pravidly:

  • Podmínky užívání služby informační společnosti
  • Informace o zpracování osobních údajů
  • Příspěvky se musí týkat tématu článku.
  • Příspěvky nesmí obsahovat vulgární výrazy a slovní útoky na jiné osoby.
  • Příspěvky nesmí poškozovat web Maminka.cz ani ostatní projekty provozovatele.
  • Je zakázáno vkládat do příspěvků nezákonný obsah včetně odkazů na stránky nabízející takový obsah.
  • Příspěvky nelze využívat k reklamě.
  • Příspěvky, které porušují pravidla diskuzí, budou odstraněny. Případně budou upraveny tak, aby neporušovaly pravidla diskuzí. V textu bude následně uvedeno, že příspěvky byly ze strany redakce upraveny.
  • Právo moderovat diskuze mají pouze vybraní zástupci provozovatele. Základní kontrola každého příspěvku probíhá ještě před jeho zveřejněním.
  • Maminka.cz je soukromý web a provozovatel má při řešení sporů, které se týkají příspěvků v diskuzích, vždy konečné slovo.
 

Diskuze

Doporučujeme