Jaké cvičení vás baví ?

Zpět na hlavní stránku diskuzí Helka | 7. 12. 2015 18:12
Ahoj maminky , jaké cvíčo vás baví ? které navštěvujete ? Podělte se o vaše zkušenosti :)
Celkem 4 odpovědi Řazení příspěvků jako dřív
Bambulina | 19. 12. 2016 23:21
Já jsem blázen do jogy, pracuju u pocitace, tak joga me vzdycky uvolni a sklidni
kamila2 | 11. 10. 2016 12:24
Já chodím už přes rok na jumping. Moc mě to baví a přináší to výsledky :)
Helka | 10. 12. 2015 18:41
@Staana Teda tak to je slušný výpis cvičení. Já jsem právě taky skončila u Hot yogy . Kde je hot yoga42 ? Na cvičení se mnou začnula chodit i kamarádka kterou to totálně pohltilo a kolikrát ikdyž se mi nechce tak mě přemlouvá at zvednu zadek a jdu s ní. Chtěla bych jí dát předplatné nebo něco takového na Vánoce, protože je to fakt parádní ženská , jenom nevím kde aby se jí tam líbilo . Odkud jste ?
Staana | 9. 12. 2015 17:26
ahojík já jsem vyzkoušela tolik cvičení že nevím kde začít nejprve jsem chodila na jumping, kde se skáče na těch super tampolínkách ale to mě zachvilku přešlo, tak jsem to vystřídala alpiningem ale to mě taky vydrželo jenom tak 6 lekcí a skončilo to. Pilates mi přišlo o ničem. Potom jsem objevila kousek od nás yogu tak jsem na ni začnula chodit, bylo to paráda, nic moc se tam neběhalo a odcházela jsem spokojená. Holky se pak začnuli bavit o hot yoze a já jsem se rozhodla že ji taky vyzkouším. Nakonec jsem u ní zůstala a chodím 2 měsíce což je na mě výkon a co ty ? co cvičíš ? co tě baví ?
Autor tohoto tématu zvolil, že odpovídat mohou pouze přihlášení diskutující. Přihlaste se, případně se před tím zdarma zaregistrujte.

Posílat příspěvky e-mailem:
E-mail:
Přihlásit se


AKTUÁLNÍ HOROSKOP

Dnes vám nedělá problém vcítit se do ostatních lidí a pochopit jejich motivaci. Znáte-li někoho, kdo má problémy v osobním životě,…
Maminka na FacebookuVýpočet data porodu


Spočítejte si ovulaci