Maminka.czDiskuze

Jaké kalhotkové pleny? (látkové)

Nikolik 10. 6. 2010 15:19:49
Ahojky. Každá mamča cítí to své mimčo jinak. Já jsem ho cítila od 18tt., ale četla jsem že jsou i mamče co to cítí třeba o měsíc později. Myslím si že to záleží na tom jak jsi citlivá. Ale pokud ji cítíš aspoň večer tak je vše ok. To je různý, třeba ta moje buší celý den a pak je několik dní klid Ale uvidíš že ji ucítíš čím dál víc Jinak jsem si stáhla z netu co všechno budu potřebovat pro mou malou (výbavička) a zkonzultovala jsem to se zkušenýma a vytiskla jsem si takový seznam a postupně zaškrtávám co už mám Kdyby jsi chtěla, můžu ti to poslat. Pak jen záleží na ročním období kdy budeš rodit, abys třeba vynechyla zimní mini výbavu Všechno příjde samo, taky jsem z toho byla na začátku ve stresu že nic nevím, ale zvykneš si a taky o tom hodně čtu, tak mě to trochu uklidňuje
Přezdívka nebo jméno
Váš komentář
:-);-):-)):-D^^O:-):-];-]:D:laska::-*:oops:8-)8-D:sok::-\:/]:-<]:-D>:-(:grr::eh:-(:'(8-S:-l:kuk::hmm:8-P:-P:zelenac::-!:-|:tleskani:oboze:potichu:nenapadne:hm:sipka::!::?::napad::achjo::lol::pozor
Odeslat odpověď

Pravidla diskuzí na webu Maminka.cz

Zasláním příspěvku do diskuze souhlasíte s těmito pravidly:

  • Podmínky užívání služby informační společnosti
  • Informace o zpracování osobních údajů
  • Příspěvky se musí týkat tématu článku.
  • Příspěvky nesmí obsahovat vulgární výrazy a slovní útoky na jiné osoby.
  • Příspěvky nesmí poškozovat web Maminka.cz ani ostatní projekty provozovatele.
  • Je zakázáno vkládat do příspěvků nezákonný obsah včetně odkazů na stránky nabízející takový obsah.
  • Příspěvky nelze využívat k reklamě.
  • Příspěvky, které porušují pravidla diskuzí, budou odstraněny. Případně budou upraveny tak, aby neporušovaly pravidla diskuzí. V textu bude následně uvedeno, že příspěvky byly ze strany redakce upraveny.
  • Právo moderovat diskuze mají pouze vybraní zástupci provozovatele. Základní kontrola každého příspěvku probíhá ještě před jeho zveřejněním.
  • Maminka.cz je soukromý web a provozovatel má při řešení sporů, které se týkají příspěvků v diskuzích, vždy konečné slovo.
 

Diskuze

Doporučujeme