Jaké vzorky dětské kosmetiky byste v lékárnách uvítaly?

Zpět na hlavní stránku diskuzí NikiDi | 29. 6. 2014 22:08
Ahoj maminky, zajímalo by mě, jaké vzorky dětské kosmetiky byste v lékárnách uvítaly? Já třeba nyní konkrétně řeším to, že bych si i ráda koupila mini balení Bepanthen Plus. Bepanthen care mast se v lékárnách běžně sežene do 20 Kč 3,5 g, ale ten druhý ne emoticon Taky bych uvítala vzorky opalovacích krémů, protože nikdy nevím, jak bude pokožka reagovat a chci kupovat ty kvalitnější. Jak jste na tom vy? Předem díky za odpovědi, které bych pak zpracovala.
Celkem 1 odpověď Řazení příspěvků jako dřív
Kachidlo | 31. 7. 2014 0:54
Vzorky jsou super. Bepanthen jsem dostala v porodnici. Uvítala bych Bepanthen Plus, protože je supr na úrazy mého syna. Lékárničku tahám všude s sebou. Mám malou sportovní od Deutru, ale doplnila jsem ji o Jodisol, kvůli velikosti lahvičky. Bepanthen zapomínám pak přehazovat z tašky do tašky, baťohu...Kosmetiku na dítě moc nedávám, ale opalovací krém mažu v létě v zimě. Než rekce pokožky, je u nás podstatné, jak se krémy roztírají a to vždycky zjistím, až když koupím doma normální balení a vyzkouším a někdy je to velké zklamání.
Autor tohoto tématu zvolil, že odpovídat mohou pouze přihlášení diskutující. Přihlaste se, případně se před tím zdarma zaregistrujte.

Posílat příspěvky e-mailem:
E-mail:
Přihlásit se


AKTUÁLNÍ HOROSKOP

Z mnoha stran slyšíte o problémech vašich blízkých a kolegů, ale vás jakoby se to vůbec netýkalo. Jste netečná a chladná, zkuste se do…
Maminka na FacebookuVýpočet data porodu


Spočítejte si ovulaci