Jaký kroužek?

Zpět na hlavní stránku diskuzí Bětka | 8. 12. 2009 10:28
Chtěla bych poradit- ráda bych se synem- ted 1,5 roku chodila od ledna na nejaký krouzek- proste aby byl mezi detma, neco se naucil, pobavil se... vim, ze je to tak trochu móda- pripadám si obcas divne, kdyz reknu, ze jeste nikam nechodíme... ale nechci proste neco za kazdou cenu. Máte nějaký dobrý tip? děkuju...
Celkem 4 odpovědi Řazení příspěvků jako dřív
Jarka Belanova | 21. 1. 2010 14:45
Uzasne jsou centra s Montessori prvky, napr.RC Palecek, nebo Yamaha class. Vrele doporucuji <
Jura | 31. 12. 2009 11:39
@Jana Šináglová Dnes už i v menších městech jsou kluby pro maminky s dětmi, většinou se jmenují Klubíčko nebo tak všelijak podobně... Sháněl bych se v místě bydliště po něčem s tímto názvem.
Jana Šináglová | 8. 12. 2009 12:52
BERUSKA: já jsem chodila do sokola na cvičení rodičů s dětmi. Byla tam i spousta básniček a písniček. Taky jsme chodili na plavání, které nám vydrželo do dneška. A mateřské centrum je taky fajn, dá se tam dělat spousta věcí.
Mart1na | 8. 12. 2009 10:43
Zdravím, myslím, že pro takového prcka je asi nejlepší Mateřské centrum.. My taky chodíme, když se mu chce, tvoříme, když ne, hraje si..
Autor tohoto tématu zvolil, že odpovídat mohou pouze přihlášení diskutující. Přihlaste se, případně se před tím zdarma zaregistrujte.

Posílat příspěvky e-mailem:
E-mail:
Přihlásit se


AKTUÁLNÍ HOROSKOP

Znejišťuje vás okolí a ani doma si nepřipadáte zrovna nejlíp? Na nepříjemné pocity nedejte a snažte se den nějak ustát. Spíš než že by…
Maminka na FacebookuVýpočet data porodu


Spočítejte si ovulaci