reklama

Jané Slalom 2011- limited edition nebo reverse?

Zpět na hlavní stránku diskuzí japo | 12. 4. 2011 22:39
Ahoj holky, poraďte, pořád se nemůžu rozhodnout jestli koupit sporťák Jané slalom 2011 z limitované edice (původní konstrukce, sportovní sedačka jen v protisměru, širší sedák) nebo Jané slalom pro reverse (nová konstrukce, lepší brzda, sportovní sedačka v obou směrech, užší sedák). Teké se mluví o tom, že nová konstrukce "trpí" sbíhavostí koleček a boudička je příliš nízko. Máte některá zkušenost? Uvítám jakékoli informace. J.
Celkem 2 odpovědi Řazení příspěvků jako dřív
Kateřina Šimůnková | 26. 10. 2011 17:25
Slalom má kamarádka a je spokojená, má klasickou verzi (ne reverse) sporťák je prostorný. Do terénu také super funguje i do sněhu. Já osobně bych byla pro Reverse...zvlášť jestli máte menší dítko tak oceníte, když bude zezačátku čelem k vám a budete si s ním moci povídat. Budou je mít v akci v rámci kampaně "nákupy s Maminkou." Je tam zapojen i Handy Praha s. r. o., který poskytuje 20% slevu po předložení kuponu z listopadové Maminky na kočárky Jané slalom (mimo limitované edice Pro) Koukala jsem a je tam i reverse, viz: http://www.handypraha.cz/kocarky-sportovni_2_867_1... dokonce mají na stránkách zmíněnou akci. Platí pro modely 2010-2011, ale i na další sortiment Jané!!! clamp clamp clamp
petkapanakova | 12. 7. 2011 13:13
Ahoj já mám zkušenost s Jané slalom pro 2008 klasická konstrukce,byla jsem s ním moc spokojená,prostorná korba,velký sporťák.Jen nám trochu klepala brzda,ale u těch novějších,sestra měla 2009 je ta brzda vylepšená,takže už neklepe.Myslím že otočná sedačka je dobrá ze začátku když jde mimi do sporťáku,a pak chce spíš sledovat okolí.Čekám třetí mimi a kočárek si nechávám,měla jsem jich několik,takže můžu srovnávat,je fakt nejlepší.
Autor tohoto tématu zvolil, že odpovídat mohou pouze přihlášení diskutující. Přihlaste se, případně se před tím zdarma zaregistrujte.

Posílat příspěvky e-mailem:
E-mail:
reklama
Přihlásit se

AKTUÁLNÍ HOROSKOP

Den má své zápory, to platí i pro vaši pracovní činnost ve spojení se solidními kolegy. Během nakládání s předměty při stěhování, nebo…
Maminka na Facebooku

reklama

Výpočet data porodu

Spočítejte si ovulaci

reklama