Maminka.czDiskuzeDěti a rodina

Jarnatka - dubnatka2011

tak holky kdepak vas mam :)
Celkem 5104 odpovědí Zobrazit jako strom
@Mác76 Holky moje Zlatý asi už sem nechodite🤔
Odpovědět To se mi líbí0
Holky ještě sem chodíte?? Myslím na vás jak se máte??
Odpovědět To se mi líbí0
@Mác76 Ahoj,no jasně že jsme.už jsem na Vás holky myslela,jak se máte?Co u Vás nového?
Odpovědět To se mi líbí0
@romča Ahoj holky jste tu ještě ??
Odpovědět To se mi líbí0
@Janka Ahoj,Davídek roste jako z vodyšikovný chlapeček,jak to letí co?Měli už pět,Elenka 2,5,hroznééé.A my ,ani nemluvit.Jani ja jsi na tom se zdravíčkem,je to lepší?My jsme byly s Elenkou na té mandli v Olmíku,je to tam moc hezké.Tak je vzbuzená,mám dopsané,ozvu se
Odpovědět To se mi líbí0
@romča Ahoj Romi,no to máš teda mazec s těma dětma.Nikdy ses nezmiňovala,že by Elča byla špatná.Ale bude líp neboj,třeba to bylo fakt tou mandlí.No a ty starší děti to je mazec.Já mám mladou v poho,občas teda zaperlí,ale je to normě,Adam nás dusí nejvíc,ale už jsem si tak nějak zvykla no a ten nejmenší,když je sám je v poho,jak jsou s bráchou dohromady,tak se pořád mlátí,nadávají si,však to možná taky znáš.My už er říkáme,ale ř nám zatím nejde,tak uvidíme.Zatím na logopediii nechodíme.Jinak na dovču jedeme do Chorvatska,už se těšíme,akorát mě se zase objevili zdravotní problémy,tak doufám,že budu v pohodě.Marci se nám nějak neozývá,že?Asi ji písnu maila.tak se zase Romi ozvi a pošli mi fotky holčiček,já Ti taky pošlu.
Odpovědět To se mi líbí0
@romča Tak pokračuji psát,zkouším jestli to funguje.Už jsem tady nedávno napsala dlouhý příspěveka neodeslal se,tak jsem to pak vzdala.No starší děti,Adam se vyučil,maturitu nedodělal,utekl do práce,bydlí doma a pracuje tady u nás,takže přes rok pracuje.Martina se mi na školu uplně vykašlala,je plnoletá,už s ní nic nezmůžu,utekla mi k babičce,ale ta toho lituje,že ji vzala k sobě,neb chování hrůza.Do práce taky chodí,k nám do pekárny.Má základní vzdělání a svoji hlavu.Nic už nenadělám....jak píšu,je plnoletá,potřebuje si tu hubu pořádně nadrat,ale k tomu maminku nepotřebuje.A Elenka?s ni máme taky problémy,je hrozně pomalá,má 2,5roků a je tak na 18měsíců,byli jsme u psycholožky,má svoji hlavu,nechce pomoct,poradit nic,moc nemluví,pár slov.....ale byla neustále od 3měsíců nemocná,neustálé zahlenění,kašel,rýma....u mudr vždy poslechově čistá a malá jakmi lehla tak se dusila....Nebylo měsíce aby netekla rýma,nebo se nedávila v noci,ale přes den v pohodě.Už se na mě mudr dívala jako na starou matku,co všechno zveličuje....Nikam nás neposílala,my tam pak přestali chodit,léčila jsem jí co kdo poradil,když teda byla zdravááá.Pak dýchala nosem,otevřená pusa,sliny jí tekly,začaly tady o ní kolavat řeči mezi maminkama,že je mentálnííí.Tak jsem se z toho složila,šli jsme k druhé mudr a začal kolotoč.Naše býv.mudr když jsem jí řekla,že nemluví,mávla rukou,že její taky nemluvila,tak jsemsi připadala jako debil já.Druhá mudr nás poslala na ORL,velká mandle,co měla být dávno venku....byli jsme na ušním,sluch v pořádku u psych.ta řekla,že je pomalá ve vývoji,že do školky,má jit v září s asistantem.No to bylo na mě,žádný asistent.Chce víc práce....Ve středu jdeme ještě na neurologii.Ale co s emě týká a mojeho,tak vidíme,že po mandli se lepší,je hodnější,klidnější,začala říkat nějaká slova,vidíme skoky....Ono to taky mohlo tou mandlí všechno být.Tak uvidíme.Naše mudr,taky je pro,at jsme bez asistenta,zůstanu ještě na podpoře s ní doma a uvidíme,co bude dál.Ale myslím,že ji hodně pomohla ta doktorka,co nic neřešila,my byly zavřené jen nemocné doma,ani mezi děti,nic....Tak jsem se vykecala.Mám brigádu,chodím 2x týdně na odpolední,chci si to udržet,at mám potom nějaký příjem.Jse totálně unavená,vyčerpaná,je to záhul mít tak malé děti.S Viktorkau to bylo všechno tak jednoduché,hned všechno uměla a Elenka až se jí chce.Nočník?To je dílo,ale už sedí,nechtěla tam být....ale cvičíme ho.Takže tak holky moje,cítí se na 150let.A Marci co ty?Jak se máš,Janka někdy písne,ale ty ne.
Odpovědět To se mi líbí0
@janka Ahoj holky,tak jsem po dlouhé době tady.Nějak nestíhám,či co.Viktorka je moc šikovná holka,ale dělá čest svému jménu a fujt ječíííí,nebo zpívá.A maminka šílí.Chodíme na logopedii,R a ř,zatím najíždíme na r,občas ho i řekne hezky.
Odpovědět To se mi líbí0
@omik.r Ahoj,asi funguje,ale nikdo sem nepíše,tak už jsem taky tady dlouho nebyla.Romi,co nového?U nás je asi všechno při starém,oslavili jsme narozeniny,to vy taky,teda spíš ještě jednu oslavu máme ted v sobotu,Davča bude mít dort mimoně,je do mimoňů úplný blázen.Taky dostal už nějaké mimoňové dárky,jako např.povlečení,batoh,pižamo....Starší děti zlobí,teda spíš ten prostřední,dostává se do puberty,tak je nezvladatelný.Mladá je celkem v poho,taky držkuje,ale dá se to vydržet.Ve škole je úplně v poho,Adam je horší,prochází s trojkama,ale lepší to asi nebude,kašle na učení,zase už začal fotbal,tak ten je na prvním místě,ale pokud by se nějak rapidně zhoršil,tak mu to zatrhnu.A co vy,Romi?Napiš jak se máte,jak rostete a vůbec,co u vás nového.
Odpovědět To se mi líbí0
@Janka Ahoj,zkouším jestli to tu ještě funguje?Jste tu ještě holky?
Odpovědět To se mi líbí0
@Janka Holky....kde jste???Už odmítáte psát??
Odpovědět To se mi líbí0
@Mác76 No Ahooooj holky....tak jsem si dnes vzpomněla,že bych se tady měla po dlouhé době ukázat....a vida,i jste něco napsaly.... tak máme Ježíška za sebou,my v poho,dárků bylo dost,děti snad byli spokojeni akorát chyběl ten sníh,ani na chatě jsme nebyli.....chtěli jsme jet teď o víkendu a ejhle,Davča dostal do rána neštovice...tak nevím jestli pojedeme a ty nejhorší dny přežijeme v chatě,nebo zůstaneme doma. no konečně jsme je dostaly...řádí totiž ve školce,ještě aby je dostal i Adam,ten je taky ještě neměl. Já se teď pořád dusím,tak jsem taky dnes letěla k dr a nic nenašly,tak mi jen zvedly prášky a uvidíme,co bude dál,ale už mě to nebaví,přepadne mě to kdykoliv a kdekoliv,pořád u sebe musím mít inhalátory a prášky....no co nadělám a co vy holky,napište,co u vás nového?už jsme si dlouho nepsaly......
Odpovědět To se mi líbí0
@romča ahojky jj chodim sem jak kdy nikdo tu ale neni tak co holky jak se tesite na jeziska ?? kluci uz pocitaj dny kdy uz prijde jak se jinak holky. mate ? chybi mi tu ten nas pokec :'( Krasny vanoce bohatyho jeziska paa
Odpovědět To se mi líbí0
@Janka Ahoj holky,chodí sem ještě někdo?Psala jsem tu příspěvek a nevím proč se nezveřejnil....?Jak se máte?
Odpovědět To se mi líbí0
@romča jj,Romi chodí jen ty příspěvky musíš hledat,je to jakési zpřeházené.Jak se máte?A jak rostete??
Odpovědět To se mi líbí0
@Mác76 Ahoj!No po dlouhé době jsem se sem zase podívala,nějak na to zapomínám. My jsme v poho,ani nemarodíme-ťuky,ťukMě začíná štvát Adam,v angličtině bojujeme,mladá má z angliny jedničky a on čtverky,pětky a nechce ho doučovat,Tak včera už jsem ji pohrozila,že musí,protože my dva anglicky neumíme,tak se s ním učila,no a dnes zase 3a5,tak já už nevím co s ním. V pondělí má mladá prodlouženou v tanečních,tak jsem na ni zvědavá. Jinak Davčovi zjistili reflux,má takový chraplavý hlas,tak jsem s ním šla k dr a zjistili to,tak se léčíme. no a já jsem střídavě oblačno,jednou tak podruhé jinak dnes jedeme asi po dvou měsících na chatu,tak chystám.už mám upečenou buchtu a byla jsem nakoupit,vařit budu až tam. Tak zase Marci písni....pa!
Odpovědět To se mi líbí0
@Janka Holky,chodí sem jetě někdo?žijete???????????
Odpovědět To se mi líbí0
@janka ahojky..jj leto bylo paradni ted uz mame podzim chjo..Honzik chodfi do skoly je sikovnej ma samy jednicky a nastesti ho to ve skole bavi vojtik ve skolce dobry ..ted akorat je nastydlej jako zadna katastrofa klasika ryma sem tam kasel pry ho boli v krku tak je doma ..zacala jsem jim davat imunoglukan a rekla bych ze po nem klucvi tolik nemarodej ..jinak dfomka mne zacina pomalu a jiste serenkat ..zacla hulit blbka jedna tak bojujem kdo s koho no ma zaracha nikam nesmi .. do toho lze a mysli si ze jsme asi uplne blbi ci co ..zacala jsem pect kvaskovej chleba jinej uz nejime jinak ani nic novyho furt makam a pak doma klasika uz resite vanoce ??? zatim pa musim jit marcela
Odpovědět To se mi líbí0
@Mác76 Zdárek,tak jsem zase po dlouhé době tady,no vůbec sem nikdo nepíše,že? tak máme zase podzim,to bylo léto,co?Chodíme do školky jsme zatím zdraví,ale pěkní darebáci.Vystrkujeme růžky kde se dá. Starší děti jsou taky vpoho,škola zatím ok,mladá je ted nachlazená,tak jsem ji nechala doma.Zítra s ní jedu na prodloužený víkend do prahy,kluky s tatínkem necháme doma,tak si snad užijeme dámský víkend. Jinak zdraví pořád stejné,jednou nahoře a jednou dole....no lepší už to asi nebude. A co u vás nového?Romča už sem asi nechodí
Odpovědět To se mi líbí0
@Janka holky co je svama ?? jani jak se dari ??
Odpovědět To se mi líbí0

Diskuze

Doporučujeme