Maminka.czDiskuzeDěti a rodina

Jarnatka - dubnatka2011

tak holky kdepak vas mam :)
Celkem 5104 odpovědí Zobrazit jako strom
@Mác76no konečně se ti to Marci povedlo. dovča byla dobrá,ale krátká,pořád spouzím,že pojedeme ještě jednou ted o víkendu jedeme s karavanem do kempu,ale jen na víkend,manža jde po neděli ještě na týden do práce,pak bude mít dovču,tak pojedeme s karavanem na dýl mladá má ted volno,jde zase na brigádu až v srpnu,ale manža ji občas bere s sebou do práce na brigádu jinak je pořád v tahu,chodí opožděně domů,musela jsem ji dát už i zaracha,když nedošla včas,už nevím jak na ni jinak jsme taky od pondělí pořád u bazénu,jezdí sem i mamka s bráchou a s dětma,tak je tady nás plná zahrada ale toho lítání po schodech do druhého patra!pořád někdo něco chce,no večer jsem úplně k.o. jinak asi nic....kde máme Romču?kašle na nás....
Odpovědět To se mi líbí0
@Jankaahooj zkousim jestlki mi to půjde sem napsat tak co holky jak se daří co u vás novýho?? jani jaká byla dovča??my jedeme v sobotu no už se těšíme u nás jinak nic novýho ani neni domka chodí na brigádu tak tu mam jenom kluky..od pondělka mám dovču tak jsme od rána do večera venku u bazénu ..
Odpovědět To se mi líbí0
@Jankaholky????.....kde jste??Co je s Váma???
Odpovědět To se mi líbí0
@RomčaTo nevím Romi,jdu v pátek pro výsledky,tak uvidím.Dnes jedu do Olmiku do tunelu,ale hned zase domů v pondělí nástup,jj do Olmiku.Máš to daleko,co?
Odpovědět To se mi líbí0
@JankaJani,to je jako revma ne?Ty nateklé prsty a ty klouby?Bože,co ještě člověk všechno může mít,že?V které nemocnici jsi,asi v Olmíku že?
Odpovědět To se mi líbí0
@RomčaRomi,já toho mám víc,nejen astma.Mám ještě něco v ledvinách,špatně slyším na ucho,začínajímě bolet klouby a natíkat prsty,to si jdu pro výsledky v pátek.Tomu všemu se říká nějaký syndrom,nejde to asi vyléčit,jen jim tam pořád něco nesedí,tak proto znova to vyšetření,neví,kde je zakopaný pes.Tak uvidíme co z toho vyleze,noťas budu mí sebou,tak vám budu psát.No Romi,kdyby jsi chtěla,můžeš mě přijet navštívit,nevímjak to máš daleko,ale kdyby náhodou.....
Odpovědět To se mi líbí0
@Romčajejda Romi,to mě mrzí ale co naděláš,je fakt,že toho asi moc nezmůžeš,když je skoro plnoletá já doufám,že mě nic takového nečeká dnes si mladá koupila noťas,tak jsem ji ještě pořádně neviděla,je pořád u něj zalezlá ve svém pokojíku ale uvidíme,krouhneme ji to jinak jsme dnes měli besídku ke dni matek,holky to byla nádhera i slza mi ukápla no a mladej klasika,ten mě ted ždíme,začíná to s ním mlátit,no myslím,že to s ním taky jednou bude hrůza,pokud se to nějak nezlomí tak se zase ozvěte....
Odpovědět To se mi líbí0
@RomčaOprava,mladá má 3.7.18let
Odpovědět To se mi líbí0
@RomčaJani,nějak té tvé nemoci nerozumím?.....psalas astma ne?Kurna mladá ženskáA ty mateřské pudy chápu,já už mimino nechci ani vidět......
Odpovědět To se mi líbí0
@JankaHolky ahoj,jsem tu,nebojte jen nemám sílu a elán an nic.....Mám děsné problémy s mladou,už se to vlastně táhne rok....ted nechodí vůbec do školy už něolik týdnů,prostě tam nepůjde,neb ji to nebaví a neví co chce....utekla k Lukášovi,jeho rodiče se rozvádí,tak se dětičky semkli proti nám,mladá domů vůbec nechodila několik týdnů,šíleně mě nenávidí a pomlouvá kde se dá....takže jsem ta nejhorší,trochu jsem se z toho sesypala.....Mám jenom malé děti o ni se nestarám a takové řeči....ted už ani Lukáš nechodí do práce,ona ho navádí,takže dostal výpověd,co dál,nevíme....Martina má 18 3.července,tak ji definitivně vyhodím a půjde asi pod most.Zhodila z velikosti M a XS je jí veliké....co k tomu dodat?Mně se zdá že je psychicky nemocná,nikdo mi nedokáže pomoct.U psychology se mnou byla jednou,pak už nešla,volala jsem na péči o děti,linku bezpečí,ale všichni mi radí at ji nechám,že už bude plnoletá.Jen já vím,že potřeuje pomoct,je opravdu nějak nemocná,myslím psych.Ted jsem domluvená s mudr,že ji předvolá na 18letou prohlídku a odešle ji do nemocnice kvuli ubytku váha a tam na ni koukne psychiatr.Tak jsem zvědavá jestli tam vůbec dojde.čím se živí?Chodí a někde uklízí,nebo ji dotuje Lukáš,ale z čeho budou ted nevím.S jeho maminkou se bavíme,ale prostě je nevyhodí....tak co mám dělat?Je na ni tak drzá,že ji dokonce řekla co ji má co vyhazovat,když barák není její,ale jeho dědy.Nezná hranici co si smí a co ne dovolit....Ted došla 2x mi domů uklidit,za půl roku ani jednou a ted došla....pkaždé si vyházela skříně v pokoji a uklidila,holky nikdo jí tam nechodí a ona to udělala dva týdny po sobě.Chápete to?Když jí řeknu,že si v tom pokoji udělám dílnu,nebo tam bude Viktorka,tak je to její pokoj....takže tak....
Odpovědět To se mi líbí0
@Mác76Ahoj...tak teď jsem napsala tak dlouhý příspěvek a celé se mi to smazalo tak to zkusím ještě jednou Marci vy se máte,že máte po neštovkách,no my je snad taky někdy dostanem. jinak u nás nového to,že za týden zase nastupuji do nemocnice na nějaká přešetření,protože se mi to zase zhoršilo tak jsem zvědavá,co z toho zase vyleze Jinak Davča je v poho,v pondělí mají besídku ke dni matek,tak jsem na něj zvědavá,protože je docela stydlín,tak uvidíme ,co předvede Zítra máme taky poslední fotbal s docela silným soupeřem,tak se těším A odpolko jdeme k našim,protože taťka měl narozky,tak budeme trochu slavit Dovču pořád plánujeme,neplánujeme nevím,nevím s tím mým zdravotním stavem budu musete se domluvit s dr,jestli jeto vhodné,nebo ne Jooo a málem jsem vám zapoměla napsat,že jsem opět teta,bráchovi se v úterý narodila holčička,měla 2,80 už spadla na 2,60 je to taková beruška malá dnes už měli jít správně domů,ale nepřibírá,tak je nepustili,navíc dostala žloutenku,tak ji má pod lampou.No snad to bude v poho,už jsem ji viděla i chovala a žádné mateřské pudy už na mě nejdou,tak je to dobré dyby náhodou,tak si ji půjčím a zase vrátím Tak jdu holky jdeme opékat ryby,tak pááá......a kde je zase Romča???
Odpovědět To se mi líbí0
@Mác76ahoj holky..kde jste ?? tak my máme neštovice úspěšně za sebou nakonec je měl ni Vojta v pondělí už mažou do školky..co jinak jak se máte co u vás novýho?? u nás nic byli jsme ted dlouho zavřený doma .
Odpovědět To se mi líbí0
@Jankaahojky achjo Jani je mi to líto s tou tvojí nemocí :'( já pořád čekám že se mi osype ten vojta a pořád nic ..ja dneska dělala segoš a knedle a ještě se chystám na koprovku..vrazim to do mrazaku budou mit až budu v praci.zítra bude zemlbába a v sobotu nudle s mákem :) děti si poručili u nas jsou taky čarodky ale tam nejdem..budem pálit na zahradě babča už ma čarodějku nachystanou vubec nevbim jani proč mi ten mejl blbne ale jenom u tebe se musim po nějakejch fotkách podívat..my jedeme do jižních čech pod stan pak na chatu a pak se uvidí k moři nejedem ..možná na prodlouženej víkend do polska ja byla u holiče v ponděli na kratko jsem pořad i když ted mi to vzala nějak hodně
Odpovědět To se mi líbí0
@Mác76u nás je to s tím počasím to samé....v úterý ráno to bylo na tričko a odpoledne na zimní bundu...a to jsme měli zrovna zápas v tom největším lijáku...doufám,že kluci z toho neomarodí,zatím to nevypadá....u nás jsou dnes čarodějnice,tak s klukama půjdu,teda pokud nebude pršet Marci u nás taky řádí neštovice,my jsme je zatím neměli,ale myslím,jak budou ve školce,tak je chytneme jinak do práce nejdu,dali mi důchod na tu moji nemoc,tak jsem doma ted zrovna mám zase atb,protože jsem se zase zhoršila vařit nevím co budu,v neděli asi řízky,v sobotu něco s rýží a zítra nevím manža chce jet na chatu,ale máme i zítra i v sobotu zápas,tak nevím jestli pojedeme až v sobotu po zápase?je tam taky pálení čarodějnic a stavění máje Marci už jsem ti zase zkoušela posílat fotky a vrací se mi to zpátky,Romči to snad došlo,nevím proč se mi to od tebe vrací A jinak jsem byla u holiče a jsem nakrátko.....no jo pořád čekám to jaro a nic....už nevím jak bych ho přivolala A co dovolená holky,jedete někam???
Odpovědět To se mi líbí0
@Jankaahooj holky...koukam ze narozky se povedli ..jak se holky vede ? co u vas novýho? my cted bojujeme s neštovicema má je honzajs ..naštěstí má dobrej průběh..musela vjsem jít na paragraf nemáme hlídání..vojta zatim odolává ..nechala jsem si ho doma je trochu nastydlej ma rymu a pokašlává je cto tím debilnim počasím v pondeli jsme byli venku v tričku jaký bylo teplo a včera nám tu holky sněžilo jinak ani nic pořad to samý do kola práce pak doma ..co vaříte? ja asi řízky a brambor polívku mám čočkovou a cupeču jahodovej koláč..dneska se chystame do německa nakoupit děda nám pohlídá..jani co ty a práce ? tak zatím pá holky
Odpovědět To se mi líbí0
Dobrý den, prosím o vyplnění velice krátkého dotazníku do mé bakalářské práce na téma bezpečnostní prvky k ochraně malých dětí pro vnitřní clony, vyplnění Vám zabere doslova minutku a mně to velice pomůže děkuji. http://www.survio.com/survey/d/H9B5G8O7U4X2X0H7J
Odpovědět To se mi líbí0
@Mác76Ahoj holky....jsem tu,ale dlouho jsem tu nebyla,když sem dlouho nikdo nepsal. my jsme slavili ted o víkendu,Davča dostal ten největší šlapací traktor,měl ten menší a strašně si s tím vyhraje,ale už mu byl malý,tak jsme koupili větší.No a mladá dostala peníze, šetří na noťas a Adam dostal takové to velké auto na ovládání,tak chodí jezdit do lesa a dělají si tam různé dráhy.Manžel si ho koupil taky,ale trochu jiné-takže máme dvě.Vezmou vždycky Davču a jdou a já mám chvíli klidu. Jinak v neděli jsem zase chytla teploty,dušnost,zimnice....tak v pondělí alou k dr,no a zase mám nález na plících,takže mám atb,po neděli jdu na kontrolu.Tak jsem jak zmlácený pes,ležím,nic se mi nechce,doufám,že ty atb brzo zaberou. Jinak vše při starém.Holky pošlete na mailík fotky z oslav,ať vidím jak rostete a měníte se. A Davča ve školce ok,minulý týden se fotili na tablo,už máme i fotku,tak se podařila. a jaké je u vás počasí?U nás dnes jakž takž,ale o víkendu byla pěkná kosa,byli jsme na fotbale,chudáci kluci zmrzlí....no možná jsem se tam i já teda dorazila. Tak zase písněte,já sem budu chodit zase častěji
Odpovědět To se mi líbí0
@Romanaahooj taky hezký velikonoce jé děkujeme ..tak Romčo budeš mít klídeček žádnej stres..hezkej dárek dostane Viki..kluci kola mají..Honzajs dostal batoh do školy ,hadry ,auto lego knížku..Vojta motokáru šlapací knížku hadry autoa kuličkovou dráhu ..jj už rok makám šíleně to uteklo ..Domka naštstí seká latinu ..kdepak máme Janku??
Odpovědět To se mi líbí0
@Mác76Ahoj holky,hezké velikonoce,třeba i lyžovačku,co?Při tomto počasí.Sádru mám dávno dole a jsem týden po sterilizaci,takže žádné mimi už nikdy nehrozíAle bála jsem se zákroku,ale je mi fajn,jen 2stehy v pupku.jinak vy asi slavíte narozeninky,my až za týden.přejeme klukům hodně zdravíčka,plno,dárků a spoustu usměvůViktorce jsme s babičkama kupovali 16cku nové kolo,už jezdíme bez koleček na menším.Z toho odrážedla to šlo hned super přesedlat.Marci,už rok pracuješ?To uteklo,já nevím jak zvládnu jít do práce,přemýšlím,že bych byla doma a šla jen na víkendy načerno,nevím,kdo bude vodit děti do školky....Jinak o starších dětech ani nemluvím....šílené.A co vy?Jak jde život,holky?????
Odpovědět To se mi líbí0
Já mám teda holčičku 3. května 2011, ale to je taky jaro. A v den, kdy se narodila sněžilo. Na to už nikdy nezapomenu Je taky mazel a spí se mnou. Máme velkou postel, ale stejně se ve spánku sune pořád ke mně Začala se mi teď s brýlemi potápět. Jupí. Lyžovat začneme až příští zimu. Úplně teda ale zírám, jak je chytrá. Písmenka vyslovuje všechny a mluví jak dospělá. Ještě u toho vysvětlování hodí ruce v bok a to je teprve komedie Pevné nervy a hodně zdraví
Odpovědět To se mi líbí0

Video

Diskuze

Doporučujeme