Maminka.czDiskuzeDěti a rodina

Jarnatka - dubnatka2011

tak holky kdepak vas mam :)
Celkem 5104 odpovědí Zobrazit jako strom
@romča Jj,jsem pořád ve špitále,primář tu bude až v pondělí,tak prý snad půjdu i do tunelu,pokud se to nezlepší.No vypadá to na invalidní důchod,no ale co nadělám,není nikomu jasné,co bych měla v takovém stavu dělat,tak uvidíme.Popř,prý bych mohla mít nárok i na lázně,ale to jsem se ještě neinformovala.Ještě,že je manža doma a stará se o děti,po neděli asi bude muset Davča k babi a děcka do školy.No taky to s něma pěkně mává,ale musí vydržet.jezdí skoro každý den lyžovat,tak trochu přijdou na jiné myšlenky.Zdraví si nevybírá,jenom ať už se to nehorší,protože v sobotu jsem měla pocit,že je to moje poslední hodinka.....tak uvidíme,já se zase ozvu,až se připojím....zatím se mějte a užívejte zdravíčka....sníh máte?Bobujete?
Odpovědět To se mi líbí0
@Janka Teda Jani,uf,no to jsi začala hezky ten Nový rok.Bože,tak hlavně at jsi brzo v pořádku a doma.No děvče,žádná sranda s Tebou,tak to si budeš muset foukat denně....ale tak hlavně ví co ti je,než aby to zase hledali jako minule,ne?U nás vánoce hezké,jako i u vás,jak děti ještě věří,tak je to krásné pro všechny.Byli spokojení a to je hlavní.Jsem už ráda,že je i po nich.samé návštěvy,žádný odpočinek.Na silvestra jsme byli doma a šli spát v 11hod a vůbec mi to nevadilo,jen bych spala....Jinak holky všechno nejlepší do nového roku a Jani,Tobě nejvíc zdravíčkoA písni jak to pokračuje.
Odpovědět To se mi líbí0
@romča Ahoj holky,tak se vám hlásím......sice z nemocnice,ale co nadělám.Jsem tady už od soboty,odvezli mě s astmatem a zápalem plic,takže nový rok jsem prožila tady....no co už,všecho je jednou poprvé :/ v pondělí jdu teprve na odběry a uvidí se co dál.....no hlavně,že jsem ty vánoce doma přežila,ten Silvestr už mě tak ani nevadil a co jinak holky,jak to u vás,jak jste to prožili?děti spokojeni? tak je to všechno za náma,taky dobře....jen doufám,že to u měnebude,jak na Nový rok,tak po celý rok...co se týká zdraví tak já se vám zase ozvu,je tady špatné připojení,tak to musím několikrát zkoušet,tak písněte mi vy aspoň nějakou potěšující zprávu,když už jsem to nemohla udělat já.....tak zatímmmm
Odpovědět To se mi líbí0
@Janka Holky taky šťastné a veselé... Hodně darecku pod stromeckem...
Odpovědět To se mi líbí0
@romča Taky se připojuji......šťastné a veselé....
Odpovědět To se mi líbí0
@Romča Holky,přeji Vám krásné svátky plné rozzářených dětských očiček,plno klidu,dobré nálady a odpočinku.At najdete pod stromečkem každý co vás potěší a dětičky at jsou spokojené.
Odpovědět To se mi líbí0
@Janka Jani,ty boty by mě kleply,mi jsme Vikči koupili za 1500,-pálka jak svina,Marci,taky máme ortop.vložkutakže představa že nemá v čem odejít domů.Ikdyž mi bydlíme v nádstavbě nad školkou,jen sejdeme schody a obejdeme budovu,ale neměla by v čem chodit.No ještě jsem brala jedny na Lidlu,ale asi v nich nevyjde,když vidím to počasíTo bude sníh až v květnu?říkali jsme,že ted oslavíme velikonoce a potom vánoce,to tak bude odpovídatDnes jsme s mladou naplnily krémem cukroví,máme 8druhů a kašlem na to.Už mě to nebaví,stejně to pak nikdo nejí jak jsou všichni přežraníDnes mi malá spala líp,začala jsem jí dávat na zoubky homeopatika,možná je to i tím,tak uvidíme.Ale rýmu má furt.Uvidíme co bude v lednu jak jí vezme krev na alergii.Nevím kdy zabalím dárky,Viktorka nechce po obědě spávat,Elenka mi dnes a včera spala 45minut,takže než se otočím jsou zase se mnou.Můj je marod a mladá jde ted 2dny na brigádu do pekárny,takže tak....Marci,obdivuji Tě jak to zvládáš kluky a práci,mám z toho docela strach jak to pak bude,ještě 2roky a budu to řešit,ono to uteče.Už jsem si doma zvykla....ikdyž někdy hrabe,znáte to.Tak nic ještě jdu namočit košíčky do želatiny,ahojte
Odpovědět To se mi líbí0
@romča ahooooj holky,no konečně Romi,už jsem měla obavy,co s váma je tak botky se po dvou dnech našli pro jedno dítko byl ten den tatínek,mají sříńku ob dvě vedle nás a omylem zbalil naše boty,protože mají stejné pak už dítko do školky nešlo,protože bylo nemocné a po dvou dnech maminka zjistila,že mají doma stejné dvoje boty,tak jí to došlo,že je asi ve školce někdo postrádá,tak valila ráno do školky i s botkama....no samozřejmě,postrádaly jsme je,tak se strašně omlouvala....tak jsem byla ráda samozřejmě se to stát mohlo....už jsem nevěřila,že se najdou,dokonce ten den,co se našly,jsem si vyhlídla jiné a naštěstí jsem je ještě nekoupila,s tím,že ještě počkám takže boty máme dárky máme zabaleny,dokonce mám už i nakoupeno,jen v pondělí zajedu pro ovoce a je to manža ted čistí koberce,co ještě nemám,aby mi trochu ulevil není mi ted dva dny už dobře,zase mě to nějak drží,utřela jsem ráno jen prach a záchvat byl na světě jinak Romi ti to spaní vůbec nezávidím,já bych to nedala,v noci normálně spím a přes den kolikrát si ještě dáchnu,ne tak kdybych v noci nespala ale uklidňuj se,že bude líp
Odpovědět To se mi líbí0
@Mác76 Ahoj,jsem tu,nebojte,jen je to tady fakt na pytlačku,ale co se dá dělat?Holky u nás nic nového,furt jsme nemocné,holky kašlou,soplí,teplotují,neustále dokola....mudr z nás šílí,nespíme v noci,poslechově čistéé.už mě to nebaví,v noci nevím co je to spát půl hodiny,malá se furt budí a řve,začala se hezky vztekat,už vyhrála i boj spát se mnou....když si jí lehnu do noh,abych se lépe natáhla,hned je vzhůru a řve,nemůžu otočit od ní ani hlavu,furt musí být přitisknutá,děs,nesmím odejít ani přes den,hned za mnou a řev....furt kojím,nejvíc v noci.A už plně chodíme,začala 10dnů po roce 8kroků,od té doby se zdokonalovala,ted ve 13měsících už nelozí a jen chodí.Co jinak?Pečeme s mladou,více ona-cukrářka....dárky máme všechny,jen nevím kdy je pobalím.Adam chodí do práce,už jsem asi psala že?Měl první výplatu a spokojený,kdyby to tak bylo dál.-)Co jinak?Už lehl i můj,já furt nějak odolávám,nechudnu to se divím,když nespím....to je už asi věkem?Tak jsem se vypsala....vidím Marci,že taky máš kluky nemocné,ono je to fakt tou školkou,všechno dotáhne domů.Co se dá dělat,třeba si to ted vyberem a pak bude klidTak jdu uspávat
Odpovědět To se mi líbí0
@Janka cože Jani ? tak to bych byla taky pěkně naštvaná a dopadlo to nějak našli se botky ?? koukám že toho taky máte hodně no a u nás aby se to nepletlo honzajs zase lehnul !! už mně to fakt nebaví :'( včera ho pobolívalo v krku ráno to měl lepší šel do školky odpoledne celkem ok a ted navečer už blbě polykal a měl zvýšenou teplotu tak s ním zítra pojedu k dr at se na něj koukne ..Vojta ťuk ťuk zatim drží ..a to zítra mají besídku ..
Odpovědět To se mi líbí0
@Mác76 no teda nevím,kde ta Romča je my taky máme auto dráhu společně,pak má Davča nějaké pexeso,kostky,hry -to plácni krtka a pak s krtečkem takovou tu společenskou hru,jak házíš kostkou,která má obrázky a podle toho postupuješ ve hře,pak má boby,odhrnovač sněhu (pokud bude vůbec potřeba)čepici,pastelky,fixi už ani nevím,Adam má knížky o fotbale,kosmetiku,teplákovku,rukavice a taky už nevím,mladá batoh do školy,kosmetiku,hadry,natáčky takové ty kroutící,co dělají vlny,povlečení....mám už to i zabaleno tak už si to ani nepamatuju,musím ještě trochu pouklízet a mám hotovo mladá ted uklízí pokojík,já to asi zítra nebo ve čt dodělám.Manža je už v pátek doma,tak to se mi už nebude nic chtít dělat Ale odpoledne mají závěrečnou,tak zase budeme sami Představ si Marci,co se nám dnes stalo....přišla jsem pro Davču do školky,tak se oblíká a představ si někdo nám ukradl boty,prostě je tam neměl a to ani dnes nebyli protože do školky přijelo divadlo,tak jsme s učitelkou prolezli celou šatnu,nenašli jsme,ještě štěstí,že tam měl ještě gumáky,tak šel domů v nich a byla jsem autem....ještě že tak,no ale jsem na mrtvici,byly to nové boty,měl je asi tak po páté na nohách tak uvidíme jestli náhodou je zítra někdo nedonese,nebo nevím,ale pochybuju,asi budeme muset koupit nové..,..no to se mi ještě nestalo....tak jsem pěkně naštvaná
Odpovědět To se mi líbí0
@Janka Ahoj Jani teda pěkný to měli děti ..my byli v kostele děti zpívali Vojta nezpíval ani ho tam nenechali stát tak snad příští rok ..jéé stou vánočkou to znám a pěkně to nasere ..já pekla štolu no a už se snědla vánočku taky budu dělat ..já už jenom dopnim trubičky a namočim do čokošky a mám taky hotovo no koupili jsme klukům autodráhu tu mají dohromady a sevu stavebnici taky dohromady, auto na dálkový ovládání , formuli , mašinky , set autíček , hodiny do pokojíčku , honzíkovi dřevěný hodiny , vojtovi dřevěný korálky furt navlíkaj a knížky , pro domku máme mikro věž , bundu , trička a mikiny , kosmetiku ,naušnice a knížky hotovo mají všechno co si napsali od našich dostanou to jsme taky kupovali my hry na tv společnej a lego a formuli ..domka holící a stříhací strojek ...a od babči ze shora honzajs hadry co jsme vybrali piáno , a určo knížku , vojta hadry a hry do ruky furt se o to hádaj knihu ..a domka povlečení a co dál nevim co jste pořídili vy ?? A co vůbec Romča
Odpovědět To se mi líbí0
@Mác76 Besídka dobrý,no Davča nezpíval,ale stál poslušně s dětma v řadě. nepršelo,zima nebyla,tak to šlo měli i dost občerstvení,grilovali maso,punč,cukroví,popcorn.....dalo se. v sobotu si manža vzal ty kluky a my s mladou makaly,všechno co jsem chtěla jsme napekly,naplnili,takže s pečením mám konec do toho mi kámoška přivezla na vyčištění židle a večer jsme ještě balili 2hod dárky tak mám skoro hotovo,ještě udělám trochu úklidu a kašlu na to včera jsem odpočívala,akorát jsem upekla vánočku,která se mi zdrcla a navíc vevnitř byla nedopečená,tak to byla zbytečná práce,tak jsem byla naštvaná tak jsem dnes jela s vánočkou nanovo a je dobrá ještě budu péct asi dvě,nám ještě jednu a mamka chce jednu,tak doufám,že se povedou Marci,tak co jsi nakoupila klukům,pochlub se
Odpovědět To se mi líbí0
@Janka Ahooj tak jaká byla besídka ? My máme v neděli děti budou zpívat v kostele. já už mám upečíno a nazdobeno akorát ještě budu plnit trubičky dneska přišel poslední balík s dárkama tak je v týdnu zabalim a mám hotovo takže pohodička..dneska jsem byla na masáži a jsem jak zmlácená manža si šel lehnout je nastydlej znáte to kluci zatim jenom rýmujou tak doufám že se k tomu nic jinýho nepřidá Jani pořádně si dáchni na nějaký honění a uklízení se vybodni nevim co je s Romčou asi toho má hodně kluci si hrajou nechtěj jít chrápat chuligáni tak snad budou zítra dýl spát za chvilku je ale naženu do pelechů a pak si zaplim svíčky a dám si vínko
Odpovědět To se mi líbí0
@Mác76 jo tak cukroví mám hotové,mám as 8druhů,o víkendu udělám ještě asi 3-4 a končím. dnes odpoledne máme besídku ve školce,tak jsem na to zvědavá,ikdyž se mi tam docela nechce,mají to na zahradě,jako zpívání pod borovicí,tak bude asi kosa jinak u nás nic nového,víte jak to je před vánoci,pořád v jednom kole zítra si bere manža kluky na chatu do neděle,tak budeme s mladou sami,tak chci si skoro všechno udělat,ať už mám klid manža překvapil,ještě sám s Davidem a přes noc nikdy nebyl,tak doufám,že to dobře dopadne už se na to i těším,potřebuju odpočinek,ikdyž budu makat ale trochu jinak,psychicky si trochu dáchnu A co Romča,že nepíše?
Odpovědět To se mi líbí0
@Janka tak snad vám bude chutnat není tak sladký ..dělala jsem hvězdičky a srdíčka dneska jsem je ozdobila ..dopoledne jsem dělala ty trubičky jako srala jsem se s nima dvě a půl hodiny masakr ale mám hotovo už jenom naplnit krémem ted mám v troubě kokosky ..už zadělám jenom na banánky a mám hotovo já papír doma mám zítra se chystám na balení toho co tu mám čekám ještě jeden obr balík ..jakto že ti to nejde mejlík marcela.cer@centrum.cz
Odpovědět To se mi líbí0
@Mác76 Tak Marci zkouším ten tvůj recept,co jsi mi poslala,tak jsem zvědavá,jestli se mi povede jinak dárky už mám z krku,jen zabalit,ale nemám ještě papír Davča má v pátek ve školce besídku,tak jsem na něj zvědavá jo Marci,posílala jsem ti ty fotky našich čertů a vrátilo se mi to zpátky,nemáš plnou schránku? nebo mám špatnou adresu
Odpovědět To se mi líbí0
@Janka ahooj Jani dělala jse tohle http://www.mimibazar.cz/recept.php je dobrý a né moc sladký ..já chodím furt na rehabko s honzíkem..u nás dělala čerta babča nikdo v okolí nechodil jenom děti ušila si kostým napatlala se kluci jí nepoznali pak měli čerta ve školce a v sobotu byli na mikulášský ..no hodný byli asi půl hodiny ale je fakt když řeknu že otevřu okno pro čerta tak hned poslouchaj dneska chci pokračovat v pečení mám zadělaný těsto na kokosky , trubičky a myslivecký knoflíky ...pak už jenom banánky a mám hotovo když se mi ještě bude chtít tak možná už i něco zabalim at to mám zkrku
Odpovědět To se mi líbí0
@Mác76 My jsme dnes taky byli na obědě,tchýně nás pozvala do hospody,že měla ještě spoustu stravenek a do konce roku je musí utratit,tak jsme šli na oběd. Jinak mám upečeno čdruhy,zítra asi budu pokračovat Marci jaké děláš kokosové ? Zítra jedu do města,chodím ještě k tomu všemu na rehabky,tak zrovna zítra a v úterý mám.Chodím se zádama a krční páteří...zrovna dnes mě teda ta páteř pěkně bolí,tak doufám,že mi zítra pomůže A co Marci čerti?U nás byli teda pořádní,kdyžtak pošlu fotku na mailík,dikonce se i Adam ještě bojí Včera teda byli úplní andílci,dnes už to bylo trochu horší,ale pořád to ještě jde
Odpovědět To se mi líbí0
@Janka Ahoooj Janííí ..já jsem tu furt ,vždycky se mrknu nikdo nic nepísne tak zase jdu teda ty jedeš s tím vysavačem my už máme koberce vyčištěný ,v létě bych chtěla ještě zopakovat ,manža teda nechce no má smolíka Jani já už mám 5 druhů upečenejch ..dělala jsem rohlíčky,linecký ,ilšský,masarykovo cukroví a perníčky .. dneska budu dělat kokosový a přes.lis na česnek ..mám dovču tak mám čas kdybych chodila do práce tak nevim děcka mi i dost pomohli..dárky už máme pořešený ted jenom čekám až vše dojde a můžu balit už mi jenom chybí knížky a drobnosti jako pastelky , papíry a tak ..Davi je pašák ,že zvládá školku ...dneska mám leháro manža vaří
Odpovědět To se mi líbí0

Diskuze

Doporučujeme