Maminka.czDiskuzeDěti a rodina

Jarnatka - dubnatka2011

tak holky kdepak vas mam :)
Celkem 5104 odpovědí Zobrazit jako strom
@Mác76ahoooojjj!!!Tak jsem tu....ale nikdo jaksi nepíšete,?Já jsem pořád v jednom kole,pořád čistím...dnes jsem si už udělala 4těsta,tak možná už zítra začnu dárky ještě nemám taky úplně vyřešené,ale snad to všechno zvládnu jinak Davi už je ve školce v poho,mladé jsem byla taky na rodičáku a je úúúplně v pohodě,tak jsem ráda A co vy holky?Romi,ty ses dlouho neozvala....co je s tebou?
Odpovědět To se mi líbí0
@Jankaahoj Jani zrovna jsem na tebe myslela teda koukám že se nenudíš u nás vše při starém kluci jsou pořád doma už mně to fakt nebaví ..ve čtvrtek jsme byli u dr..prý jsou zdraví můžou v pondělí do školky haha ..v pátek začli oba smrkat v sobotu už kašlali no tak je mám doma ..a už mi tak trochen hrabe ..mám dovolenou měla jsem plno plánů co všechno udělám no a co myslíte?? nestííííííííháááááám ...dneska jsem teda vydrbala konečně kuchyň už to bylo potřeba umyla okna a vyprala záclony..škoda Jani že nebydlíš poblíž hned bych si tě objednala máme objednanej tepovač na pátek tak budem taky čistit koberce sedačku vyperu v pračce mám jí svlíkací kluci taky budou mít ve školce čerta no už je na něj připravuju Vojta ho potřebuje je pěkně drzej a zlobí .. jinak ani nic byla jsem konečně u holičky no a nepotěšila mně mám to hooodně krátký a mám melír kvůli šedinám jenže po stranách jak to mám ošmikaný tak to mám šedivý a nevypadá to moc pěkně tak chtě nechtě příští měsíc musím hodit barvu na celou palici pípá mi tu pračka jdu pověsit prádlo a do hajan ..zatím páá
Odpovědět To se mi líbí0
@RomčaAhoj holky....tak se zase po dlouhé době ozývám. Jsem ted pořád v jednom kole,nějak se mi rozjelo to čištění koberců a sedaček,tak jsem pořád někde.Zítra jedu na celý den asi 50km daleko,tak to bude taky zabitý den.Ale baví mě to.Dnes jsem vyčistila sedačku už sobě,abych to už aspoň měla hotové. Tak mi to tady voní čistotou. Jinak Davča už ve školkce v poho,žádné bečení už není,příští týden tam mají čerta s Mikulášem,tak mám obavy aby tam zase nechodil s brekem.V sobotu máme čerta na chatě,tak tam jedeme,protože mladá bude dělat Anděla,do toho ještě musíme stihnout v sobotu odpoledne má švagrová narozky,tak má oslavu....no říkám pořád něco... Adam měl ve středu rodičák,no tak taky dobrý,ze třech předmětů má 1-2 jinak jedničky.Ale začíná s ním myslím chvílema už mlátit puberta A co vy holky,jak válčíte ?Co ty Romi už spíte celou noc?
Odpovědět To se mi líbí0
@JankaAhojky holky to je děs to tady dohledat kde kdo co napsal ..Taky mám kluky nemocný oba mají angínu děs co ?? Romčo chjo máš s těma dětma starosti co ? no nezávidim teda..Domka ta je zatim v poho ťuk ťuk i když taky má dny kdy je na kopnec do zadku ..naštěstí do školy chodí učitelka o ní prý moc hezky mluvila říkal manža měli schůzku já byla v práci ..od pondělka jsem měla mít dovolenou tak jsem se v práci s holkama rozloučila a dneska mi přišla smska jestli bych přišla ještě v pondělí a úterý no děsně se mi chce teda kluci jak jsou doma pěkně zloběj teda dneska mně serenkaj..
Odpovědět To se mi líbí0
@RomčaNo to máš pravdu Jani,ze spolužáků mi to taky chodí,ale sem jak mrknuJani,neměla jsem takový průběh jako ty,to máě opravdu na furt,u nás to měla babička,moje mamka,já....i Adam,ale ten kouří,škoda slov....prášky jsem neměla,jen sprej,jeden kdyby záchvat a druhý ráno a večer....pak jsem už nadýchala v poho,tak jen jednou a pak to vysadil....občes mám stav že si stříknu ale fakt málo.Už nadýchám v pohodě.Byl to asi začátek,nebo taky nevím,jen se to může vrátit když je to dědičné.Jani,je ted počasí na ty angíny jako dělané.Holky furt v noci nespíme,jsem z toho totálně vyřízená,vlastně rok nespím 3hodiny v kuse,po 12hod někdy po hodině....blázním....
Odpovědět To se mi líbí0
@Romčatak ted večer už jsme měli jen 37,4C,tak uvidíme,co bude dál.Možná to bude mít rychlý průběh. zítra jdu s Adamem na rovnátka,tak babi chvíli pohlídá to je taky pořád něco Romi ty máš teda pech,když jeden je ok,druhý zase zlobí.....no nezávidím ti,já doufám,že mě nic takového nečeká,ikdyž mladá má tgaky občas takové stavy,že si chce prosadit svou a hádá se se mnou někdy jí to projde,jindy ne Romi a ty ses z toho astmatu dostala?Mě tvrdí,že už to mám napořád jj,mám 4spreje a asi 8prášků denně no žádná sláva Romi,já vím jaký email marci myslí,mě to tady na maminkách nechodí,ale ze spolužáků,mi to přijde,když tam někdo napíše
Odpovědět To se mi líbí0
@RomčaHolky,tak jsme na tom všechny stejně,Viky včera teplotu a dnes mě mudr řekla,že má angínu.Takže ji mám taky doma.Elenka hodně kašle,ale poslechově čistá,jen tam má bílej hlen,tak dostala sirupy a kapky,má toho plno.adam chodí furt na přesčasy,jsem sama zvědavá,je zatím nadšený,chodí sobotama a v pondělí 17jde taky.Tak uvidíme.Zase mám problémy s mladou,nechodí do školy,já ji tak seřezala,že měla moncla a zdrhlami na dva dny....škoda mluvit,nevím si s ní rady,je děsně drzá a jde přes mrtvoly když něco chce.....není se čím chlubit.Jani,astma jsem měla je to svinstvió,máme to v rodině,ale mám to už nějakou dobu bez sprejů,byl to slabý průběh,ale zase alergie....proto nemám ráda jaro.Máš samé spreje že?Marci,mě se nikdy žádný e-mail,nebo upozornění neukázalo....nevím co myslíš
Odpovědět To se mi líbí0
@Mác76ahoj,tak už jsme nemocní....do rána skoro 39C,kašel,rýma....tak ho mám zase doma,no nevadí ale horší je,že to zase chytnu i já a budu se z toho dostávat věčnost holky,já nevím co mám dělat s těma vánocema,mě letos nenapadají žádné dárky.... jinak u nás nic nového.....co budete o víkendu vařit?jestli bude Davi zdráv,tak pojedeme na chatu a v pátek máme ukončení sezony s fotbalistama na bowlingu,tak uvidím jestli vůbec půjdu tak zatím páááá
Odpovědět To se mi líbí0
@JankaAhoj holky ..zase mi neposlali mejla že jste psali už mně to neba fakt ..tak já mám zdárně pracovní víkend za sebou musim říct že jsem vyřízená teda necejtim nohy a ruce ..aby toho nebylo málo tak v pátek volali ze školky že honzík má teplotu tak můj pro něho jel no a má angínu mně trefí fakt :'( tak ho mám doma a Vojta chodí do školky..si fakt nedáchnu ..teda Jani astma jo ? tak to je mazec no aspoŇ už konečně víš co ti je ..Tak se Davimu ve školce líbí to je paráda aspon si doma trochu dáchneš i když čistíš auta a tak nechceš dojet ke mně ?? potřebovala bych vzít koberce Romčo tak to nakonec vdal jo ? Ty jo je prdlej fakt tak ted aspon pozná jaká je to pakárna chodit do práce a zjistí že už se nebude moct takhle fláknout jak byl zvyklej nevim jestli jsem sem psala že nám už došlo to oblečení jak jsem objednávala v tý anglii no jsem nadšená bunda super no všechno určo tam objednám ještě něco ..my už pomalu budeme Jani taky nakupovat klukům mám tu na lednici pěknej seznámek tak to musíme seškrtat a objednat jé vidíš holič se musim přeobjednat měla bych jít zítra grrr ..už taky potřebuju střihnout a novej melír dát ..no musim jít mám tu práce jak na kostele tak zatím páááá
Odpovědět To se mi líbí0
@Romčaholky,tak chodíme do školky,ale jen po-st,čt a pá ho budu nechávat doma.Samozřejmě se to neobešlo bez plakání,první den se mě držel za nohu,musela ho vzít učitelka,druhý den už mě nechal odejít,ale plakal,no a dnes už mi s úsměvem zamával. tak uvidíme,co bude v pondělí,když ted zase nepůjde,bude mít pauzu. zítra si ho bere babi,já jedu do města,začnu nakupovat na ty vánoce v pátek mám sraz ze školy v pondělí jdu k holiči,už to potřebuju jako sůl jinak starší děti spokojeny,mladá už sice donesla pětku,ale jinak má jedničky,něco ji nevyšlo v písemnce,no hlavu ji neutrhnu Adam co má tu novou uču,tak vůbec nenosí známky,tak má taky pohodu O víkendu mi dovezou karavan,budu ho čistit,nevím jestli jsem psala,že jsme koupili ten vysavač na čištění sedaček,koberců atd.Tak když chce někdo vyčistit auto,tak to dělám,no a ted mi dovezou karavan,takže se o víkendu nudit nebudu to máme ještě v neděli poslední fotbal a v sobotu jdeme ke tchýni,tchán má zítra narozky tak jsme pozvaní i na oběd,tak vařím jen v neděli a to asi udělám file,mám na něj chuť Romi včera jsem byla na plicním na kontrole,tak jsem ty kortikoidy ještě ukecala,napsal mi ještě něco jiného,tak si foukám další sprey,už mám 4 jinak mám těžkou formu astmatu,plus ještě něco na plících a oslabenou imunitu,takže nic veselého musím hodně odpočívat,veškerá námaha mi vyvolává astmatický záchvat a už se mi to stává,ikdyž jsem v klidu a jak jste Romi dopadli na té neurologii? To je dobře,že jde mladej do práce,aspoň zkusí zač je toho loket,třeba už bude sekat dobrotu no to jsem se teda pěkně rozepsala,tak zase písněte vy
Odpovědět To se mi líbí0
@Romčaholky,to už není ono,nebaví mě sem psát....Ach jo,proč to změnili?Co je na tom lepší?Tak u nás novina,Adam skončil včera školu a zítra nastupuje do práce tady u nás....je tu fabrika spíš svařování,že bude kompletovat výrobky do sebe...no jsem zvědavá.Do školy furt nechodil,už jsme toho měli dost.Jani,to mě mrzí že furt něco musíš brát,ale oni toho moc nezjistili že?Za chvilku jedeme s El na neurologii,měla při horečkách záškuby,mudr chce vyloučit epilepsii,ale myslíme,že to bylo jen těma horečkama,už se to neopakovalo.Viki je ve školce nadšená,chodí tam ráda,spává tam,jsem ráda,že je v pohodě a tydy je klid....balzám
Odpovědět To se mi líbí0
@JankaAhojky Jani tak snad ti s těma kortikoidma bude líp Jé a třetí místo je parádní jsou šikulové jinak víkend nic moc byli jsme doma venku je pěknej hnus mlha a inverze není vidět na krok. Hrozně rychle mi to volno uteklo zítra zase do pakárny zítra a nebo v úterý nám dojdou věci co jsem děckám objednala v anglii už se na ně těšim dostanou je pod stromek ..kluci si nadiktovali plno věcí co by chtěli seznam mají na lednici a skoro každý den tam něco připisujem pomalu už začneme nakupovat zatím mám jen ty hadérky a pro vojtu helmu a brýle na lyže ..taky jsme klukům koupili šlapací motokáru ale tu dostanou k narozkám brali jsme jí z aukra ... co vy jinak ??
Odpovědět To se mi líbí0
@Mác76no jo přitížilo,už mě tak napadá,že to asi bez těch kortikoidů nezvládnu...... tak Adam prohrál 5:4,bylo to dlouho 4:4,pak na penaltu dostaly pátý gól.Škoda,no.TAk celkově skončili třetí,sice ještě příští týden mají poslední zápas,ale to už na to nemá vliv. Dnes jsme teda dostali už Davida domů,už je venku s manžou,manža rozšiřuje dílnu,tak mu asistuje. já jsen´m Marci taky pořád unavená,ale mám to asi z jiného důvodu
Odpovědět To se mi líbí0
@Jankaahojky jani sem se sem mrkla a koukám že jsi psala ..Téda Davi překvapil vid? Buď ráda že je u babi v poho Zítra budem držet Adamovi palce at vyhrajou My budeme doma musim si fakt dáchnout jsem pořád unavená ..si připadám že pořád jenom kňourám já zítra spáchám nějakou polívku asi vývar a zapeču brokolici s bramborem jejda se ti zase přitížilo ??
Odpovědět To se mi líbí0
@RomčaZdárek holky,no je to tu katastrofa.Měli by s tím něco udělat Tak Romi to pěkně oslavte holky náš david je od úterý u babičky,dnes jsem pro něj jela a poslal mě zpátky domů,tak jsem dojela zpátky sama,nevím co se s ním děje,všichni jsme z toho paf,nejdřív tam vůbec nechtěl a teď nechce domů.Před 14dnama tam spal poprvé a teď podruhé a nechce domů.V pondělí by měl jít do té školky a dnes mi říkal,ať ho ještě odhlásím,že bude u babi ještě týden,tak nevím jak to dopadne. Zítra máme s Adamem fotbal,hrají o první místo,tak jsem taky zvědavá,jak to dopadne.Jedeme už v jedenáct hod,tak budu muset brzo uvařit,upeču sekanou a v neděli udělám knedlo,vepřo zelo.A vymyslím nějakou buchtu.jinak zdraví pořád na nic,vypadá,že mi vrátí ty kortikoidy,ale já neeecchhcciii.... Jinak asi nic nového....
Odpovědět To se mi líbí0
@Romčaahojky no Romčo taky se mi to nelíbí zkusim písnout do redakce je to tu hrozně zmatečný ..vůbec mi nechodí mejli že píšete a pak než zase najdu příspěvek kam jste napsali no je to tu hnusný teda ..Fotečky jsou parádní holkám to moc sluší tady snad ani fotogalerie není všechny fotky co jsem sem vložila smazali ..unás ani nic novýho neni vojta je ještě doma ale už je ok v pondělí pomaže už do školky ..já mám konečně zase tři dny volna ..v práci holky pakárna nad pakárnou si asi nezvyknu :'( hodně lidí šíleně práce furt samý kontroly chodím domu fakt ztahaná dorazim domu kluci už většinou spí se vykoupu a po půl hodce usínám Jani a co u vás novýho ?
Odpovědět To se mi líbí0
@RomčaHolky,tak včera jsme měly první rok,v sobotu slavíme,pak hodím fotečky,jestli to teda budu umět.Je to tu hroznéééé,nemůžou to vrátit nazpět?A co vy jinak?
Odpovědět To se mi líbí0
@JankaAhoj holky ..se tu v tom nevyznám je to udělaný hrozně zmatečně grr a vůbec mi nechodí upozornění že jste psali no pěkně to tu poserenkali teda Teda Romčo koukám že to nemáš doma jednoduchý co ? Co holka už si zvykla ve škole ? Neštovice jsme taky neměli Jé Jani tak snad bude malej ve školce spokojenej a bude se mu tam líbit ..kluci jsou ve školce v pohodě akorát ted poslední dobou Vojta ráno bulí že tam nechce a i pak ve školce prý kvůli všemu fňuká snad je to jenom nějaký blbý období a brzy přejde ..kluci jsou konečně zdraví Vojta akorát pořád smrká ale nic hroznýho láduju do nich hlívu ústřičnou s rakytníkem a udělali jsme šípkovej sirup tak každý ráno dostávaj na lžičku ..v práci to je na pendrek no budu si muset zvyknout Jani tak o vánocích se zatim jenom bavíme domka chce hadry tak jí chci objednat bundu triko a košili z anglie mají tam super ceny jinak nevim co ještě určo jí koupim knížku nějakou kosmetiku a nevim ..pro kluky ještě nevim co budeme muset co nejdřív ježuchovi napsat můj jel na chatu s dědou likvidujou tam bordel tak jsem s dětma sama celej víkend ..včera jsem prala celej den dneska uklízela pekla vařila no nezastavila jsem se a to mám před sebou dlouhej týden
Odpovědět To se mi líbí0
@RomčaDnes si odvezla babi Viktorku do neděle....jé,to je lážo s jedním prckemV sobotu jedeme ke známým na 40cetiny,budeme tam i spát,tak to bude super s jedním prckem.Holky,dnes byla snad 10x v noci vzhůru.už nevím co s ní....všechny děti mi spávali a Elča teda nenene.Vždycky chce prso,ani čaj ji neuspokojí....můj ji chce odstěhovat do omory at mě necítííííí bude mít rok už by mohla spát,nespala jsem v kuse už rok
Odpovědět To se mi líbí0
@RomčaAle jo Romi,píšeme sem,musíš to projet celé,protože ty příspěvky jsou přeházené.No stojí to tady za..... :/ My jsme taky neštovice ještě neměly,ani Adam,byli jsme několikrát po návštěvách,kde je měly a nedostaly jsme je.Tak to už vzdávám,třeba je Davča dotáhne ze školky. Dnes jsme se zase byli ve školce podívat,je tam už v poho,v listopadu teda nastoupíme jinak v pondělí POPRVÉ spal u babičky sám a bez problémů já jsem jela v úterý brzo do Olmiku na kontrolu,tak jsem to tak vyřešila Konečně mi holky vysadila prášky,sice ne že bych byla úplně zdravá,ale spíš,že už jsem je brala dlouho tak uvidíme,co bude dál Jinak jsme docela zdraví,já jsem z nich teda nejvíc nemocná,zase jsenm nachlazená a to jsem minulý čt dobrala atb,no naštěstí bez horečky a co vánoce,už řešíte?
Odpovědět To se mi líbí0

Diskuze

Doporučujeme