Maminka.czDiskuzePovídání jen tak

Jarní detoxikace

Ráda bych se zeptala co by ste mi mohli doporučit na jarní detoxikaci organismu?
Celkem 16 odpovědí Zobrazit jako strom
taky ho beru, jenže navíc piju vodu s citronem. někdy je ta voda tak kysela, že se mně točí vlasy . Věřím ale, že to k něčemu bude
Odpovědět To se mi líbí0
brala jsem ostropestřec mariánský z naturevia a pila jsem hodně vody
Odpovědět To se mi líbí0
Zkoušel jste někdo přímo detoxikační kúru? Doporučili byste nějakou?
Odpovědět To se mi líbí0
@Katka A jaké Aloe máte z lékarny? :) ted je všude široký výběr
Odpovědět To se mi líbí0
@Míša Ano z lékarny, chtěla jsem si rostlinku přímo pěstovat doma, ale nemám na to doma podmínky
Odpovědět To se mi líbí0
@Katka A vy používáte čisté aloe nebo z lékarny? :)
Odpovědět To se mi líbí0
@Míša To souhlasím! Aloe Vera to je zázrak, taková rostlinka a jaký zázrak to je:)
Odpovědět To se mi líbí0
Já teda používám Aloe Vera...Nejlepší pro jarní detox! :)
Odpovědět To se mi líbí0
@Lída Dlouho jsem se tak taky snažila, ale moc nepomáhalo, jsem navíc ekzematička, pomohly mi až paradoxně tablety Chlorelly od Green Waye - čistě přírodní.
Odpovědět To se mi líbí0
Já žádné tablety neberu. Jsem zastánce spíše přírodní cesty, takže hodně piji bylinkové čaje, hlavně tedy třeba s příchodem jara si dávám jeden den půstu, v pátek, a jen piji, vodu, čaje.Teď zvažuji pořízení mixéru k zužitkování letního a podzimního ovoce.
Odpovědět To se mi líbí0
zkoušela jste některá nějaké detoxikační léky, doplňky, náplasti apod? pomohlo to?
Odpovědět To se mi líbí0
@Terinka AHoj mluvíš o přímé detoxikaci přes kůži? To je velice dobrý nápad. I ve škole sme se o tom nedávno bavily. Neznáte někdo nějaké stránky, ráda bych to vyzkoušela
Odpovědět To se mi líbí0
Ahoj a jaký máte názor na detoxikaci skr pokožku? Četla jsem článek kde psali, že tělo všchny škodliviny ukládá do kůže a podkožního tuku a že se tělo toho zbavuje pocením. A nebo je ještě možné použít detoxikační kosmetiku. tělo se tak prí rychleji čistí.
Odpovědět To se mi líbí0
@Dana Ahoj neykoušela, na co to přesně má být dobré? jak čistí organismus?
Odpovědět To se mi líbí0
Zdravím Holky zkušeli ste některá už olej ze stromu moringa? Je to nějaká novinka asi, pri to čistí organismus.
Odpovědět To se mi líbí0
Andreo, já bych doporučila pít hodně freshů a kliedně i mléčných koktailů s rozmixovaným čerstvým ovocem. Vždy mi to dodá hodně energie. Pokud se týká vaření, tak se na jaře snažím najet na co nejkratší přípravu jídel, tzn. co nejvíce čerstvé suroviny bez používání polotovarů.
Odpovědět To se mi líbí0

Diskuze

Doporučujeme