Jezdíte s dětmi vlakem

Zpět na hlavní stránku diskuzí jedinacek | 23. 1. 2015 13:13
Ahoj, trochu odběhnu od plenek a od kojení a těhotenství. Chtěla jsem se zeptat, jestli s dětmi ještě jezdíte vlakem, nebo už jen pohodlně autíčkem? My tedy, se musím přiznat, většinou auto, ale občas (jen kvůli prckovi) jedeme vláčkem. Miluje je. Případně, kterou společností jezdíte nejraději? ČD, RegioJet, LeoExperes?
Celkem 5 odpovědí Řazení příspěvků jako dřív
ola.45 | 28. 4. 2015 12:50
My většinou jezdíme autem, ale čas od času si uděláme výlet vlakem. A je to svátek a zážitek
capulka | 20. 4. 2015 21:15
Ahoj, máme tří měsíční holčinu a vlakem jezdíme. Auto spíš na velký nákup a když spěcháme. U nás jezdí jen vlaky ČD, ale jsou čisté, pomáhají s kočárkem - jsem spokojená.
Petra | 6. 2. 2015 13:50
tak my jezdíme hodně autem, ale letní výlety směr Šumava si užijeme vláčkem. v pohodě s klukem i se psem, jezdí klasickej couráček a lidi co jedou na výlet do přírody bývaji v pohodě. ale třeba někam do zoo nebo na hrad to dáme autem abysme byli doma rychleji kdyby nebylo hlídání pro pejska.
jedinacek | 1. 2. 2015 14:31
@Františka Já právě taky nejvíce ČD, párkrát jsem jela JR, jen LeoExpres ještě ne. Prý si to lidi dost chválí, hlavně maminky s dětmi. Tak nevím, zajímal by mě názor ještě tady, jestli právě neměl někdo zkušenosti.
Františka | 31. 1. 2015 18:02
Vlastně my ani auto nemáme, takže často autobusem nebo vlakem. U nás po kolejích jezdí ČD.
Autor tohoto tématu zvolil, že odpovídat mohou pouze přihlášení diskutující. Přihlaste se, případně se před tím zdarma zaregistrujte.

Posílat příspěvky e-mailem:
E-mail:
Přihlásit se


AKTUÁLNÍ HOROSKOP

Jestliže se probudíte s pocitem, že na vás nikdo nemyslí a celý den budete mít za to, že vás nějak zapomněli, berte to jako výzvu,…
Maminka na FacebookuVýpočet data porodu


Spočítejte si ovulaci