Maminka.czDiskuze

Jídelníček pro 8 měsíční miminko

Petia 24. 7. 2013 23:36:27
ahoj holky, koukám, že jídlo je věčný téma no u nás taky. Máme holčičku 8,5m. baští celkem dobře, problém je v tom, že už nevím, co jí dávat na odpo svačinu..jogurt miluje, ale každý den ho nemůže, přesnídávky ovocný ji moc nejednou, asi jsou moc sladky (Hami) ovoce s piškotem a kaši to je pořád dokola...moc by mi pomohlo, kdyby jste mi napsaly nějaký nápady...jinak u nás je to tak: 9.00 mlíko cca 150ml, 11.30 maso a zel. 12.30 mlíko 150-240ml, 17.00 svačinka cca 100ml, 21.00 mlíko 250-300ml a během noci 150ml mlíka. Vodu, čaje mi nechce moc pít, vypije tak max 50ml za den děkuji moc všem!
Přezdívka nebo jméno
Váš komentář
:-);-):-)):-D^^O:-):-];-]:D:laska::-*:oops:8-)8-D:sok::-\:/]:-<]:-D>:-(:grr::eh:-(:'(8-S:-l:kuk::hmm:8-P:-P:zelenac::-!:-|:tleskani:oboze:potichu:nenapadne:hm:sipka::!::?::napad::achjo::lol::pozor
Odeslat odpověď

Pravidla diskuzí na webu Maminka.cz

Zasláním příspěvku do diskuze souhlasíte s těmito pravidly:

  • Podmínky užívání služby informační společnosti
  • Informace o zpracování osobních údajů
  • Příspěvky se musí týkat tématu článku.
  • Příspěvky nesmí obsahovat vulgární výrazy a slovní útoky na jiné osoby.
  • Příspěvky nesmí poškozovat web Maminka.cz ani ostatní projekty provozovatele.
  • Je zakázáno vkládat do příspěvků nezákonný obsah včetně odkazů na stránky nabízející takový obsah.
  • Příspěvky nelze využívat k reklamě.
  • Příspěvky, které porušují pravidla diskuzí, budou odstraněny. Případně budou upraveny tak, aby neporušovaly pravidla diskuzí. V textu bude následně uvedeno, že příspěvky byly ze strany redakce upraveny.
  • Právo moderovat diskuze mají pouze vybraní zástupci provozovatele. Základní kontrola každého příspěvku probíhá ještě před jeho zveřejněním.
  • Maminka.cz je soukromý web a provozovatel má při řešení sporů, které se týkají příspěvků v diskuzích, vždy konečné slovo.
 

Video

Diskuze

Doporučujeme