Kam na dovolenou s miminkem

Zpět na hlavní stránku diskuzí Karamelka | 20. 4. 2011 21:47
Ahoj. Rádi bychom jeli v létě na první dovolenou s naší holčičkou, bude jí v létě 10 měsíců. Nemáte nějaký dobrý tip na ubytování? Nejraději bychom jeli někam do Jižních Čech, ale budu ráda i za tipy na ubytování v jiných lokalitách.
Celkem 3 odpovědi Řazení příspěvků jako dřív
dogy | 22. 7. 2011 15:19
Stránky www.pocitamesdetmi.cz se specializují na rodinné ubytování v ČR. Je tam široký výběr a celkem přehledné. Tak zkuste kouknou tam.
modrasek | 12. 7. 2011 9:43
@Jana Šináglová Ahoj,
jestli bych ti mohla doporučit vydej se do zmiňovaných jižních čech. Loni jsme tam byly s jednou cestovkou z olomouce a dětem a našim rodičům se tam moc líbilo. Byly jsme nedaleko Jindřichova Hradce a byla to moc pěkné. Opravdu jsme si odpočinuli. ( Od cestovky jsme jako bonus dostali poukaz pro celou rodinu na boty Crocs - http://www.a3sport.cz/scripts/hledej.php ), které sice vzhledem k tomu, že jsme nejeli k moři na kamínkové pláže, nevyužili, ale byl to příjemný bonus. Kousek od J. Hradce je plno krásných míst kam se bez problému dá vyrazit i s miminkem a nebudete trpět s kočárkem. Pokud budeš mít zájem rád ti pošlu i nějaké fotky kam se v jižních čechách podívat. Verča
Jana Šináglová | 21. 4. 2011 13:34
Ahoj, vřele doporučuji Hotel Luční dům v Janských Lázních v Krkonoších. http://www.lucnidum.cz/ Máme vyzkoušeno v létě i v zimě a fakt super !!!!!
Autor tohoto tématu zvolil, že odpovídat mohou pouze přihlášení diskutující. Přihlaste se, případně se před tím zdarma zaregistrujte.

Posílat příspěvky e-mailem:
E-mail:
Přihlásit se


AKTUÁLNÍ HOROSKOP

Vaše otevřenost a dobrosrdečnost vedou k tomu, že snadno s ostatními uzavíráte kompromisy a ústupky z jejich strany jsou dosaženy…
Maminka na FacebookuVýpočet data porodu


Spočítejte si ovulaci