Kam s dětmi v zimě chodit?

Zpět na hlavní stránku diskuzí ...p.e.t. | 30. 10. 2013 18:47
ahoj hledám pro svého miláčka nějakou zábavu, teď když začíná přicházet zima, prosím o vyžití pro děti v Praze-východ,. Představovala bych si nějaký zábavný program, nebo dětský koutek, či něco podobnéého.
Celkem 5 odpovědí Řazení příspěvků jako dřív
Káča | 10. 2. 2016 12:08
Taky ted řešíme kam chodit. Jsme o víkendech stále doma :( děcka se mi nudí. Kam s nima tyjo. Sice Praha je velká, ale kam? Je někde něco, nějaké hry, dovednosti, vědomisti, vystavy, zvířata, cokoli? Nevíte někdo?
lenkaveverka | 22. 11. 2013 21:47
Ahoj, my chodíme na plavání do Floretu v Průhonicích. Plave tam klub www. mommytime.cz Má specielně pro děti ohřátý bazén, dětský koutek, pokaždé jiné plavací pomůcky a super lektorky. Syn dělá veliké pokroky, už plave skoro sám a to mu jsou tři roky. Holky mají samozřejmě i jiné aktivity než plavání.
saša | 20. 11. 2013 12:29
Wow na sushi jsem ještě nebyla, jaké ho tam mají? Já jsem slyšela, že tam budou Zabijačkové hody. Hmm dala bych si tlačenku, nebo dobrou jitrničku. A dobré kvasnicové ;) A kluziště už tam je? Mohla bych při té přiležitosti vzít sebou i děti.

blanča | 12. 11. 2013 21:44
@Cecilka ahojky taky jsem za to moc ráda, já tu miluji sushi, je prostě dokonalé, teď jsem tam brala přítele na výročí. Jinak se s prckem chystáme na menší akcičku http://www.galerieharfa.cz/cs/
Cecilka | 31. 10. 2013 8:17
ahojky taky jsme měli stejný problém, ale kousek od nás v Libni, velde O2 arény je super obchoďák, kde mají Monkeyś Gym, bude tu teď od půlky listopadu kluziště a je tu i Dinopark a teď přes listopad bude akce na dětské vstupenky za jednu korunu. Ciž je perfektní, mám v plánu tam jít i nakupovat na Vánoce a jejich trhy jsou tu vyhlášené;)
Autor tohoto tématu zvolil, že odpovídat mohou pouze přihlášení diskutující. Přihlaste se, případně se před tím zdarma zaregistrujte.

Posílat příspěvky e-mailem:
E-mail:
Přihlásit se


AKTUÁLNÍ HOROSKOP

Nemáte problém s pohybováním se z místa na místo, což váš nadřízený ocení větší várkou služebních cest. Užívejte si příjemné vytržení…
Maminka na FacebookuVýpočet data porodu


Spočítejte si ovulaci