Kamarádství

Zpět na hlavní stránku diskuzí Veruska80 | 24. 8. 2012 8:54
Ahoj zajímalo by mě,jak často jste v kontaktu s kamarádkama, třeba jen přes email nebo smsky? Máte takovou kamarádku se kterou jste v kontaktu každý den? A co si myslíte o kamarádství s chlapem? Díky za odpovědi. Věrka
Celkem 5 odpovědí Řazení příspěvků jako dřív
Paseková Tamara | 26. 11. 2012 14:46
Dobrý den,
Chcete mít jistotu, že i Vaše děti navštíví Čertík a Mikuláš ? Tak kontaktujte nás chodíme už více než 4 roky v Havířově a okolí každý rok a příjdeme také k Vám. Míra strašení i cena dohodou. V případě zájmu mě prosím kontaktujte na tel nebo na email.

S pozdravem Vavriniaková :)
| 17. 10. 2012 22:24
Ahoj chtěla bych přidat komentář k tvé otázce.Já ač mám dvě děti tak je to k neuvěření ale žádnou kamarádku nemám, tak si ani nemohu psát a ani sní být v každodením kontaktu.Když jsem byla v práci tak jsem měla, ale to už létama je ztracené.A co si myslím o kamarádství mezi mužem a ženou ?Tak tomu moc nevěřím, hlavně když si ty dva začnou posílat smsky ve zněn"í lásko milujitě jsi skvělý člověk a chci si tě vzít po dvou měsiční známosti".Tohle totiž tvrdí můj přítel že je to jen jeho dobrá kamarádka,a že já tomu nerozumím a ani v to přátelství nevěřím.S pozdravem tvá jmenovkyně.
Lucca87 | 27. 9. 2012 18:26
Ahoj, myslím, že opravdové přátelství mezi ženou a mužem může vzniknout.....já takového kamaráda měla dlouhých 5let. Bohužel, můj partner netoleruje žádné mé kamarády, takže se už nesmíme vídat ale občas si písnem=))) Vy snad myslíte, že to je nemožné?
Werisska | 27. 9. 2012 16:57
Tak já taky o spoustu přátel postupem času přišla. Zatím teda ještě nejsem maminka, zatím se na to připravuji a proto jsem na tomto webu, snad tedy nevadí, že reaguji..
Pár kámošek mi zůstalo, jedna je z Prahy, takže si píšeme na skype. Druhá je zase dost pracovně vytížená, takže se jednou za čas sejdeme na kafe pokecat nebo vyřádit se na nějaké akci. Každý den jsem bývala v kontaktu s dvěma kámoškama dřív, pořád jsme něco podnikaly, drbaly a tak.. Ale nějak to docela náhle skončilo, když si jedna z nich našla kluka. Jednou za čas, když se sejdem na FB, tak si třeba napíšem, ale to je tak nějak vše...
A co se přátelství s chlapem týká, tak to jsem měla taky pár přátel. Ale dnes můžu o všem pokecat a se vším se svěřit asi jen jednomu, on mi taky říká o sobě a vždycky se rádi vidíme, bohužel to taky už neni tak časté jako dřív, což je docela škoda.

A myslím si, že až budu těhotná nebo maminkou, tak že právě oni mi budou oporou
Sonia1 | 12. 9. 2012 13:13
Ahoj, co jsem na MD kontakt s kamarádkama "ochladl" . Jsou totiž pracovně vytížené, bavit se chodí po večerech a to já zase nemůžu....Už se nevídáme tak často, jako kdysi. Navíc se hodně zúžily témata k hovoru. Nejhorší je, že mé kámošky ještě nemají děti, a tudíž mají úplně jiné starosti, jiný pohled na svět...Naproti tomu jsem se spřátelila s jinýma maminkama, se kterýma můžeme klábosit pořád Každé životní období má své + i -. A co se týče kamarádství s chlapem, můj nejlepší kamarád je můj manžel , i když mi někdy leze pořádně na nervy Ostatní chlapi-kamarádi jsou spíše na pokec, jsou to naši společní známí. Ale abych pravdu řekla, kamaráda - chlapa, v tom pravém slova smyslu, nemám (mimo mého muže). Mám jen 2 opravdu velmi dobré kamarádky, se kterými můžu mluvit o čemkoli! A těch si cením!

Přeji všem, aby ve svém životě měli také velmi dobré kamarády!!!! Jsou důležití!
Autor tohoto tématu zvolil, že odpovídat mohou pouze přihlášení diskutující. Přihlaste se, případně se před tím zdarma zaregistrujte.

Posílat příspěvky e-mailem:
E-mail:
Přihlásit se


AKTUÁLNÍ HOROSKOP

Nestůjte si za svým názorem za každou cenu, ale využijte možnosti vyslechnout kritiku od lidí, kterým důvěřujete. Jejich názory vás…
Maminka na FacebookuVýpočet data porodu


Spočítejte si ovulaci