Kde hubnete v Brně - spěchá!

Zpět na hlavní stránku diskuzí Ella2 | 20. 11. 2014 23:20
Ahoj ženy,chci se zeptat neznáte někoho v Brně, kdo by mi pomohl s hubnutím? Myslím nějakého odborného poradce. Na jaře se budu vdávat a chtěla bych přítele překvapit tím, že shodím nějaké to kilčo. Nemyslete si, že je to kvůli němu, on mě má rád jaká jsem. Ale já chci být atraktivnější a prostě fit. Měřím 165 cm a vážím 87 kg. Celkem se za tu váhu stydím ! Ale dost bylo litování, je čas začít něco dělat! Tak máte nějaké rady, typy? Poraďte..
Celkem 3 odpovědi Řazení příspěvků jako dřív
Marie77 | 25. 3. 2015 23:01
Chodim behat a kupuju si pripravky na hubnuti :)
DanusS | 13. 1. 2015 11:55
Jsou lidé, kteří dokáží zhubnout sami a také je to pak moc nestojí....ale pokud dokážeš obětovat peníze, nutriční nebo výživový (podle mě je to to samé) poradce je ta nejlepší cesta V Brně je spousta center, já znám z vlastní zkušenosti svět zdraví, mají v Brně dvě pobočky, myslím, že je docela jedno, kam půjdeš, všude jsou moc hodní a ví, co dělají plus, co se mi líbilo nejvíce, netlačí tě do žádných přípravků, nebo alespoň po mě to nikdo nechtěl
VercaKK | 3. 12. 2014 21:23
Třeba ti poradí výživový poradce :) já neměla dost silnou vůli na to sama něco dělat a překvapit přítele.. takže mi dal k svátku dárkový poukaz na návštěvu právě jedné výživové poradkyně , teď se začínám stravovat podle jejích rad, po týdnu výsledky nečekám ale musím uznat, že to vypadá smysluplně .
Autor tohoto tématu zvolil, že odpovídat mohou pouze přihlášení diskutující. Přihlaste se, případně se před tím zdarma zaregistrujte.

Posílat příspěvky e-mailem:
E-mail:
Přihlásit se


AKTUÁLNÍ HOROSKOP

Co jste zažila včera, se neliší od toho, co bylo předevčírem, a dnešek vám také možná připadá jen jako špatná kopie něčeho, co už…
Maminka na FacebookuVýpočet data porodu


Spočítejte si ovulaci